Igrzyska

Boks
Aleksy Antkiewicz
Zygmunt Chychła
Leszek Drogosz
Antoni Gościański
Tadeusz Grzelak
Jerzy Krawczyk
Leszek Kudłacik
Henryk Kukier
Henryk Niedźwiedzki
Henryk Nowara

Gimnastyka
Paweł Gaca
Paweł Gawron
Dorota Horzonek-Jokiel
Jerzy Jokiel
Zofia Kowalczyk
Ryszard Kucjas
Zdzisław Lesiński
Urszula Łukomska
Honorata Marcińczak
Helena Rakoczy
Stefania Reindl
Szymon Sobala
Jerzy Solarz
Stefania Świerzy
Paweł Świętek
Barbara Wilk-Ślizowska

Hokej na trawie
Antoni Adamski
Tadeusz Adamski
Eugeniusz Czajka
Alfons Flinik
Henryk Flinik
Jan Flinik
Narcyz Maciaszczyk
Jan Maćkowiak
Maksymilian Małkowiak
Ryszard Marzec
Bronisław Pawlicki
Jerzy Siankiewicz
Zdzisław Starzyński
Zdzisław Wojdylak

Lekka atletyka
Maria Arndt-Staworzyńska
Elżbieta Bocian
Magdalena Breguła
Roman Budzyński
Zygmunt Buhl
Maria Ciach
Mieczysław Długoborski
Elżbieta Duńska
Henryk Grabowski
Alojzy Graj
Maria Ilwicka
Jan Kielas
Emil Kiszka
Roman Korban
Stanisław Kowal
Elżbieta Krysińska
Tadeusz Krzyżanowski
Stefan Lewandowski
Gerard Mach
Genowefa Minicka
Winand Osiński
Edmund Potrzebowski
Zbigniew Radziwonowicz
Janusz Sidło
Zdobysław Stawczyk
Dominik Sucheński
Eulalia Szwajkowska
Zenon Ważny
Zygfryd Weinberg

Piłka nożna
Henryk Alszer
Hubert Banisz
Zdzisław Bieniek
Edward Cebula
Gerard Cieślik
Władysław Gędłek
Kazimierz Kaszuba
Jerzy Krasówka
Józef Mamoń
Paweł Sobek
Tomasz Stefaniszyn
Czesław Suszczyk
Edward Szymkowiak
Kazimierz Trampisz
Jan Wiśniewski

Podnoszenie ciężarów
Czesław Białas
Augustyn Dziedzic
Henryk Skowronek
Edward Ścigała

Pływanie
Jerzy Boniecki
Gotfryd Gremlowski
Józef Lewicki
Irena Milnikiel
Aleksandra Mróz-Jaśkiewicz
Marek Petrusewicz
Antoni Tołkaczewski

Strzelectwo
Olgierd Darżynkiewicz
Józef Kiszkurno

Szermierka
Zygmunt Grodner
Adam Krajewski
Irena Nawrocka
Jan Nawrocki
Zygmunt Pawlas
Jerzy Pawłowski
Andrzej Przeździecki
Wojciech Rydz
Maria Sołtan
Leszek Suski
Jerzy Twardokens
Wanda Włodarczyk
Wojciech Zabłocki

Wioślarstwo
Henryk Jagodziński
Teodor Kocerka
Czesław Lorenc
Zdzisław Michalski
Edward Schwarzer
Zbigniew Schwarzer
Jan Świątkowski
Romuald Thomas
Stanisław Wieśniak
Zbigniew Żarnowiecki

Zapasy
Antoni Gołaś
Ernest Gondzik
Jerzy Gryt
Zbigniew Szajewski
Rudolf Toboła

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij