Igrzyska

Boks
Brunon Bendig
Józef Grudzień
Józef Grzesiak
Piotr Gutman
Władysław Jędrzejewski
Marian Kasprzyk
Jerzy Kulej
Artur Olech
Zbigniew Pietrzykowski
Tadeusz Walasek

Gimnastyka
Elżbieta Apostolska
Gerda Bryłka
Barbara Eustachiewicz
Dorota Miler
Gizela Niedurna
Małgorzata Wilczek
Ernest Hawełek
Jan Jankowicz
Andrzej Konopka
Mikołaj Kubica
Wilhelm Kubica
Alfred Kucharczyk
Aleksander Rokosa

Kajakarstwo
Izabella Antonowicz
Jadwiga Doering
Daniela Pilecka
Stanisław Jankowiak
Stefan Kapłaniak
Ryszard Marchlik
Rafał Piszcz
Robert Ruszkowski
Władysław Szuszkiewicz
Władysław Zieliński

Kolarstwo
Józef Beker
Andrzej Bławdzin
Lucjan Józefowicz
Jan Kudra
Wacław Latocha
Jan Magiera
Zbysław Zając
Rajmund Zieliński

Koszykówka
Tadeusz Blauth
Krystian Czernichowski
Zbigniew Dregier
Kazimierz Frelkiewicz
Bohdan Likszo
Mieczysław Łopatka
Stanisław Olejniczak
Andrzej Perka
Jerzy Piskun
Andrzej Pstrokoński
Krzysztof Sitkowski
Janusz Wichowski

Lekka atletyka
Jarosława Bieda
Teresa Ciepła
Halina Górecka
Irena Kirszenstein
Ewa Kłobukowska
Maria Piątkowska
Barbara Sobotta
Andrzej Badeński
Witold Baran
Zenon Begier
Lech Boguszewicz
Olgierd Ciepły
Marian Dudziak
Marian Filipiuk
Marian Foik
Bogusław Gierajewski
Jan Jaskólski
Ireneusz Kluczek
Władysław Komar
Wojciech Lipoński
Wiesław Maniak
Władysław Nikiciuk
Edmund Piątkowski
Tadeusz Rut
Mieczysław Rutyna
Janusz Sidło
Zdzisław Smoliński
Włodzimierz Sokołowski
Alfred Sosgórnik
Andrzej Stalmach
Zbigniew Syka
Stanisław Swatowski
Edward Szklarczyk
Józef Szmidt
Andrzej Zieliński

Podnoszenie ciężarów
Waldemar Baszanowski
Jerzy Kaczkowski
Rudolf Kozłowski
Mieczysław Nowak
Ireneusz Paliński
Henryk Trębacki
Marian Zieliński

Piłka siatkowa
Krystyna Czajkowska
Maria Golimowska
Krystyna Jakubowska
Danuta Kordaczuk
Krystyna Krupa
Józefa Ledwig
Jadwiga Marko
Jadwiga Rutkowska
Zofia Szczęśniewska
Maria Śliwka

Strzelectwo
Henryk Górski
Kazimierz Kurzawski
Stanisław Marucha
Jerzy Nowicki
Adam Smelczyński
Józef Zapędzki

Szermierka
Bohdan Andrzejewski
Egon Franke
Wiesław Głos
Bogdan Gonsior
Henryk Nielaba
Emil Ochyra
Ryszard Parulski
Jerzy Pawłowski
Andrzej Piątkowski
Mikołaj Pomarnacki
Janusz Różycki
Zbigniew Skrudlik
Witold Woyda
Wojciech Zabłocki
Ryszard Zub

Wioślarstwo
Szczepan Grajczyk
Stanisław Kozera
Eugeniusz Kubiak
Marian Leszczyński
Ryszard Lubicki
Kazimierz Naskręcki
Czesław Nawrot
Andrzej Nowaczyk
Jerzy Pawłowski
Marian Siejkowski
Mieczysław Szypuła
Alfons Ślusarski

Zapasy
Bolesław Dubicki
Bernard Knitter
Czesław Kwieciński
Kazimierz Macioch
Lucjan Sosnowski

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij