Igrzyska

Boks
Hubert Skrzypczak
Artur Olech
Jan Gałązka
Jan Wadas
Józef Grudzień
Jerzy Kulej
Marian Kasprzyk
Witold Stachurski
Wieslaw Rudkowski
Stanisław Dragan
Lucjan Trela

Gimnastyka
Łucja Ochmańska
Wiesława Lech
Barbara Zięba
Grażyna Witkowska
Helena Daniec
Małgorzata Chojnacka
Wilhelm Kubica
Mikołaj Kubica
Sylwester Kubica
Andrzej Gonera
Aleksander Rokosa
Jerzy Kruża

Jeździectwo
Jan Kowalczyk
Marian Kozicki
Antoni Pacyński
Piotr Wawryniuk

Kajakarstwo
Stanisława Szydłowska
Izabella Antonowicz
Jadwiga Doering
Władysław Szuszkiewicz
Ewald Janusz
Ryszard Marcalik
Rafał Piszcz
Władysław Zieliński

Kolarstwo
Janusz Kierzkowski
Rajmund Zieliński
Wacław Latocha
Wojciech Matusiak
Andrzej Bławdzin
Zenon Czechowski
Marian Kegel
Jan Magiera
Kazimierz Jasiński
Zygmunt Hanusik
Zenon Czechowski

Koszykówka
Henryk Cegielski
Kazimierz Frelkiewicz
Edward Jurkiewicz
Andrzej Kasprzak
Grzegorz Korcz
Bolesław Kwiatkowski
Bogdan Liszko
Mieczysław Łopatka
Czesław Malec
Adam Niemiec
Andrzej Hasiorowski
Włodzimierz Trams

Lekka atletyka
Irena Kirszenstein-Szewińska
Danuta Straszyńska
Elżbieta Żebrowska
Teresa Sukniewicz
Mirosława Sarna
Urszula Jóźwik
Daniela Jaworska
Lucyna Krawcewicz
Marian Dudziak
Zenon Nowosz
Wiesław Maniak
Edward Romanowski
Andrzej Badeński
Jan Werner
Jan Balachowski
Henryk Szordykowski
Jerzy Maluśki
Edward Stawiarz
Roland Brehmer
Wilhelm Weistand
Jan Cych
Stanisław Grędziński
Andrzej Stelmach
Józef Szmidt
Jan Jaskólski
Władysław Komar
Edmund Piątkowski
Lech Gajdziński
Władysław Nikiciuk
Janusz Sidło
Mieczysław Rutyna

Pływanie
Zbigniew Pacelt
Władysław Wojtakajtis
Józef Klukowski
Jacek Krawczyk

Skoki do wody
Elżbieta Wierniukówna
Bogusława Pietkiewicz
Jakub Puchow
Jerzy Kowalewski
Włodzimierz Mejsak

Podnoszenie ciężarów
Henryk Trębicki
Jan Wojnowski
Mieczysław Nowak
Waldemar Baszanowski
Marian Zieliński
Norbert Ozimek
Marek Gołąb

Piłka siatkowa
Halina Aszkiełowicz
Lidia Chmielnicka
Krystyna Czajkowska
Krystyna Jakubowska
Krystyna Krupa
Jadwiga Książek
Józefa Ledwig
Barbara Niemczyk
Krystyna Ostromęcka
Elżbieta Porzec
Zofia Szczęśniewska
Wanda Wiecha
Zdzisław Ambroziak
Stanisław Gościniak
Zbigniew Jasiakiewicz
Romuald Paszkiewicz
Wojciech Rutkowski
Tadeusz Siwek
Aleksander Skiba
Edward Skorek
Jerzy Szymczyk
Hubert Wagner
Zbigniew Zarzycki
Stanisław Zduńczyk

Strzelectwo
Eulalia Rolińska
Ryszard Fandier
Eugeniusz Pędzisz
Jerzy Nowicki
Rajmund Stachurski
Józef Zapędzki
Wacław Hamerliński
Adam Smelczyński
Włodzimierz Danek
Wiesław Gawlikowski

Szermierka
Elżbieta Cymerman
Halina Balonówna
Kamila Składanowska
Wanda Fukałowa
Elżbieta Pawlasowa
Witold Woyda
Ryszard Parulski
Adam Lisewski
Egon Franke
Zbigniew Skrudlik
Henryk Nielaba
Bogdan Gonsior
Bohdan Andrzejewski
Kazimierz Barburski
Michał Butkiewicz
Jerzy Pawłowski
Józef Nowara
Emil Ochyra
Zygmunt Kawecki
Franciszek Sobczak

Wioślarstwo
Zdzisław Bromek
Jerzy Broniec
Alfons Ślusarski

Zapasy
Zbigniew Żerdzicki
Józef Lipień
Tadeusz Godyń
Janusz Pająk
Jan Wypiórczyk
Ryszard Długosz
Wiesław Bocheński
Jan Michalik
Józef Lipień
Adam Ostrowski
Czesław Kwieciński
Wacław Orłowski
Edward Wojda

Żeglarstwo
Andrzej Zawieja
Andrzej Iwiński
Ludwik Raczyński

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij