Igrzyska

Boks
Roman Rożek
Leszek Błażyński
Józef Reszpondek
Ryszard Tomczyk
Jan Szczepański
Krzysztof Pierwieniecki
Alfons Stawski
Wiesław Rudkowski
Witold Stachurski
Janusz Gortat
Ludwik Dendery

Judo
Marian Tałaj
Antoni Zajkowski
Adam Adamczyk
Włodzimierz Lewin

Gimnastyka
Janina Bartosz
Danuta Fidusiewicz
Małgorzata Barlak-Kanasińska
Dorota Klencz
Danuta Lubowska
Łucja Matraszek

Jerzy Kruża
Mikołaj Kubica
Sylwester Kubica
Wilhelm Kubica
Mieczysław Strzałka
Andrzej Szajna

Hokej na trawie
Stefan Otulakowski
Zbigniew Juszczak
Stanisław Kaźmierczak
Henryk Grotowski
Józef Wybieralski
Aleksander Ciążyński
Marek Kruś
Stanisław Kasprzyk
Boleslaw Czaiński
Włodzimierz Matuszyński
Stanisław Wegnerski
Aleksander Wrona
Witold Ziaja
Zbigniew Łój
Ryszard Twardowski
Jerzy Choroba
Jerzy Czajka
Stanisław Skrzyński

Jeździectwo
Stefan Grodzicki
Marian Kozicki
Piotr Wawryniuk
Jan Kowalczyk
Jacek Wierzchowiecki
Marek Małecki
Jan Skoczylas
Wojciech Mickunas

Kajakarstwo
Stanisława Szydłowska
Ewa Grajkowska
Izabella Antonowicz-Szuszkiewicz
Maria Ćwiertniewicz
Kunegunda Godawska

Grzegorz Śledziewski
Władysław Szuszkiewicz
Rafał Piszcz
Jerzy Dziadkowiec
Zbigniew Niewiadomski
Andrzej Matysiak
Zdzisław Tomyślak
Jerzy Opara
Jan Żukowski
Andrzej Gronowicz
Jerzy Stanuch
Wojciech Gawroński
Jan Frączek
Ryszard Seruga
Jerzy Jeż
Wojciech Kudlik
Zbigniew Leśniak
Maciej Rychta

Kolarstwo
Edward Barcik
Lucjan Lis
Stanisław Szozda
Ryszard Szurkowski
Jan Smyrak
Janusz Kierzkowski
Andrzej Bek
Benedykt Kocot
Mieczysław Nowicki
Paweł Kaczorowski
Bernard Kręczyński
Jerzy Głowacki

Koszykówka
Janusz Cegliński
Andrzej Pasiorowski
Jan Dolczewski
Andrzej Seweryn
Andrzej Kasprzak
Eugeniusz Durejko
Mieczysław Łopatka
Grzegorz Korcz
Piotr Langosz
Waldemar Kozak
Ryszard Białowąs
Franciszek Niemiec

Lekka atletyka
Irena Szewińska
Bożena Zientarska
Krystyna Kasperczyk
Danuta Piecyk
Elżbieta Skowrońska
Grażyna Rabsztyn
Danuta Straszyńska
Teresa Nowak
Helena Fliśnik
Barbara Bakulin
Urszula Jóźwik
Danuta Jędrzejek
Bożena Zientarska
Ludwika Chewińska
Krystyna Nadolna
Daniela Jaworska

Zenon Nowosz
Tadeusz Cuch
Stanisław Wagner
Andrzej Badeński
Zbigniew Jaremski
Jan Werner
Andrzej Kupczyk
Henryk Szordykowski
Bronisław Malinowski
Edward Stawiarz
Leszek Wodzyński
Mirosław Wodzyński
Marek Jóźwik
Tadeusz Kulczycki
Tadeusz Zieliński
Kazimierz Maranda
Stanisław Wagner
Jerzy Czerbniak
Jan Balachowski
Jan Ornoch
Wojciech Buciarski
Tadeusz Ślusarski
Grzegorz Cybulski
Jerzy Homziuk
Michał Joachimowski
Władysław Komar
Stanisław Lubiejewski
Ryszard Katus
Tadeusz Janczenko
Ryszard Skowronek

Łucznictwo
Irena Szydłowska
Maria Mączyńska
Jadwiga Szoszler-Wilejto
Tomasz Leżański

Pięciobój nowoczesny
Ryszard Wach
Janusz Pyciak-Peciak
Stanisław Skwira

Piłka nożna
Zygmunt Anczok
Lesław Ćmikiewicz
Kazimierz Deyna
Robert Gadocha
Jerzy Gorgoń
Zbigniew Gut
Kazimierz Kmiecik
Hubert Kostka
Jerzy Kraska
Grzegorz Lato
Włodzimierz Lubański
Joachim Marx
Zygmunt Maszczyk
Marian Rostafiński
Zygfryd Szołtysik
Antoni Szymanowski
Ryszard Szymczak

Piłka ręczna
Andrzej Szymczak
Henryk Rozmiarek
Engelbert Szolc
Helmut Pniocinski
Jan Gmyrek
Bogdan Kowalczyk
Andrzej Lech
Andrzej Sokołowski
Franciszek Gąsior
Zdzisław Antczak
Zbigniew Dybol
Władysław Popielarski
Jerzy Melcer
Włodzimierz Wachowicz
Robert Zawada
Zygfryd Kuchta

Pływanie
Zbigniew Pacelt
Władysław Wojtakajtis
Piotr Dłucik
Cezary Śmiglak
Andrzej Chudziński

Skoki do wody
Elżbieta Wierniuk
Regina Krajno
Jakub Puchow

Podnoszenie ciężarów
Zygmunt Smalcerz
Waldemar Korcz
Henryk Trębicki
Grzegorz Cziura
Mieczysław Nowak
Jan Wojnowski
Zbigniew Kaczmarek
Waldemar Baszanowski
Norbert Ozimek

Piłka siatkowa
Wiesław Gawłowski
Ryszard Bosek
Jan Such
Edward Skorek
Marek Garbarz
Bronisław Bebel
Stanisław Gościniak
Zdzisław Ambroziak
Włodzimierz Stefański
Alojzy Świderek
Stanisław Iwaniak
Zbigniew Zarzycki

Strzelectwo
Rajmund Stachurski
Zbigniew Fedyczak
Józef Zapędzki
Andrzej Trajda
Eulalia Rolińska
Andrzej Sieledcow
Eugeniusz Pędzisz
Zygmunt Bogdziewicz
Roman Kuzior
Adam Smelczyński
Grzegorz Strouhal
Artur Rogowski
Wiesław Gawlikowski

Szermierka
Kamila Składanowska
Elżbieta Franke
Halina Balon
Krystyna Urbańska-Machnicka
Jolanta Rzymowska-Bebel

Witold Woyda
Marek Dąbrowski
Lech Koziejowski
Jerzy Kaczmarek
Arkadiusz Godel
Józef Nowara
Janusz Majewski
Jerzy Pawłowski
Krzysztof Grzegorek
Zygmunt Kawecki
Józef Nowara
Bogdan Gonsior
Henryk Nielaba
Jerzy Janikowski
Bohdan Andrzejewski
Kazimierz Barburski
Jerzy Janikowski

Wioślarstwo
Jerzy Broniec
Alfons Ślusarski
Roman Kowalewski
Kazimierz Lewandowski
Wiesław Długosz
Wojciech Persz
Jacek Rylski
Marian Drążdżewski
Ryszard Gilo
Sławomir Maciejowski
Krzysztof Marek
Jan Młodzikowski
Marian Siejkowski
Grzegorz Stellak
Jerzy Ulczyński
Ryszard Kubiak

Zapasy
Andrzej Kudelski
Zbigniew Żedzicki
Zdzisław Stolarski
Włodzimierz Cieślak
Jan Wypiórczyk
Paweł Kurczewski
Ryszard Długosz
Stanisław Makowiecki
Bernard Szczepański
Jan Michalik
Józef Lipień
Kazimierz Lipień
Andrzej Supron
Stanisław Krzesiński
Adam Ostrowski
Czesław Kwieciński
Andrzej Skrzydlewski
Edward Wojda

Żeglarstwo
Błażej Wyszkowski
Zbigniew Kania
Krzysztof Szymczak
Tomasz Holc
Roman Rutkowski
Zygfryd Perlicki
Józef Błaszczyk
Stanisław Stefański
Lech Poklewski
Tomasz Piotrowski
Aleksander Bielaczyc

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij