Igrzyska

Boks
Grzegorz Jabłoński
Tomasz Nowak
Andrzej Możdżeń
Jan Dydak
Henryk Petrich
Andrzej Gołota
Janusz Zarenkiewicz

Gimnastyka artystyczna
Teresa Folga
Eliza Białkowska

Jeździectwo
Piotr Piasecki
Jerzy Rafalak
Bogusław Jarecki
Eugeniusz Koczorski
Krzysztof Rogowski

Judo
Ireneusz Kiejda
Janusz Pawłowski
Wiesław Błach
Waldemar Legie
Jacek Beutler
Andrzej Basik

Dyscyplina pokazowa - judo kobiet
Bogusława Olechnowicz

Kajakarstwo
Izabella Dylewska
Marek Dopierała
Marek Łbik
Jan Pinczera
Robert Chwiałkowski
Grzegorz Krawców
Wojciech Kurpiewski
Kazimierz Krzyżański
Maciej Freimut
Bożena Książek
Jolanta Łukaszewicz
Elżbieta Urbańczyk
Katarzyna Weiss

Kolarstwo
Zenon Jaskuła
Joachim Halupczok
Marek Leśniewski
Andrzej Sypytkowski
Jacek Bodyk
Andrzej Mierzejewski
Zdzisław Wrona
Ryszard Dawidowicz
Andrzej Sikorski
Marian Turowski
Wojciech Pawlak
Krzysztof Opala

Lekka atletyka
Marianna Panfil
Jolanta Bartczak
Agata Karczmarek
Krzysztof Krawczyk
Mirosław Chmara
Helmut Krieger
Zdzisław Szlapkin
Jacek Bednarek
Renata Katewicz
Genowefa Błaszak
Marian Kolasa
Tomasz Jędrusik
Artur Partyka
Ryszard Ostrowski
Jacek Pastusiński
Andrzej Grabarczyk
Ewa Pisiewicz
Jolanta Janota
Agnieszka Siwek
Joanna Smolarek
Bogusław Mamiński

Łucznictwo
Joanna Helbin
Joanna Kwaśna
Beata Iwanek

Pięciobój nowoczesny
Maciej Czyżowicz
Arkadiusz Skrzypaczek
Wiesław Chmielewski
Jarosław Idzi

Pływanie
Dorota Chylak
Kornelia Stawicka
Artur Wojdat
Mariusz Podkościelny
Rafał Szukała

Skoki do wody
Tomasz Rossa

Podnoszenie ciężarów
Jacek Gutowski
Marek Seweryn
Waldemar Kosiński
Krzysztof Siemion
Sławomir Zawada
Andrzej Piotrowski
Stanisław Małysa

Strzelectwo
Krzysztof Kucharczyk
Adam Kaczmarek
Jerzy Pietrzak
Jerzy Greszkiewicz
Wojciech Karkusiewicz
Dorota Bidołach

Szermierka
Janusz Olech
Robert Kościelniakowski
Tadeusz Piguła
Andrzej Kostrzewa
Marek Gniewkowski
Jolanta Królikowska
Anna Sobczak
Agnieszka Dubrawska
Hanna Prusakowska
Małgorzata Breś
Marian Sypniewski
Bogusław Zych
Waldemar Ciesielczyk
Piotr Kiełpikowski
Leszek Bandach
Ludomir Chronowski
Witold Gadomski
Cezary Siess

Tenis
Wojciech Kowalski

Tenis stołowy
Andrzej Grubba
Leszek Kucharski
Piotr Molenda

Wioślarstwo
Sławomir Cieślakowski
Andrzej Krzepiński
Tomasz Świątek
Mirosław Mruk
Kajetan Broniewski
Wojciech Jankowski
Jacek Streich
Ireneusz Omięcki
Elżbieta Jankowska
Zyta Jarka
Elwira Lorenz
Czesława Szczepińska
Grażyna Błąd

Zapasy
Andrzej Głąb
Roman Kierpacz
Ryszard Wolny
Mieczysław Tracz
Jerzy Kopański
Józef Tracz
Bogdan Daras
Andrzej Malina
Andrzej Wroński
Roman Wrocławski

Dariusz Grzywiński
Marian Skubacz
Andrzej Kubiak
Andrzej Radomski
Jerzy Nieć
Wojciech Wala
Adam Sandurski
Władysław Stecyk

Żeglarstwo
Henryk Blaszka
Grzegorz Myszkowski

Taekwondo - dyscyplina pokazowa
Mariusz Zdonek
Wojciech Kowalski
Piotr Radke

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij