Igrzyska

Badminton
Katarzyna Krasowska

Boks
Wojciech Bartnik
Jacek Bielski
Tomasz Borowski
Józef Gilewski

Gimnastyka artystyczna
Anna Kwitniewska
Krystyna Leśkiewicz

Jeździectwo
Rafał Choynowski
Bogusław Jarecki
Bogusław Owczarek
Piotr Piasecki
Artur Społowicz

Judo
Larysa Krauze
Beata Maksymow
Małgorzata Roszkowska
Aneta Szczepańska
Piotr Kamrowski
Rafał Kubacki
Jarosław Lewak
Paweł Nastula
Marek Pisula
Krzysztof Wojdan
Bronisław Wołkowicz

Kajakarstwo
Izabela Dylewska-Światowiak
Aneta Pastuszka
Elżbieta Urbańczyk
Paweł Baraszkiewicz
Dariusz Białkowski
Maciej Freimut
Andrzej Gajewski
Tomasz Goliasz
Grzegorz Kaleta
Marcin Kobierski
Dariusz Koszykowski
Grzegorz Kotowicz
Paweł Łakomy
Piotr Markiewicz
Marek Witkowski
Adam Wysocki

Kajakarstwo górskie
Bogusława Knapczyk
Krzysztof Kołomański
Ryszard Mordarski
Sławomir Mordarski
Jerzy Sandera
Michał Staniszewski
Mariusz Wieczorek
Andrzej Wójs

Kolarstwo
Dariusz Baranowski
Sławomir Barul
Tomasz Brożyna
Sławomir Chrzanowski
Marek Galiński
Zenon Jaskuła
Robert Karśnicki
Grzegorz Rejner
Zbigniew Spruch

Lekka atletyka
Anna Brzezińska
Kamila Gradus
Agata Karczmarek
Renata Katewicz
Aniela Nikiel
Katarzyna Radtke
Małagorzata Rydz
Małgorzata Sobańska
Urszula Włodarczyk
Leszek Bebło
Sebastian Chmara
Grzegorz Gajdus
Piotr Haczek
Paweł Januszewski
Tomasz Jędrusik
Robert Korzeniowski
Jarosław Kotewicz
Robert Maćkowiak
Krzysztof Mehlich
Artur Partyka
Przemysław Radkiewicz
Piotr Rysiukiewicz
Szymon Ziółkowski

Łucznictwo
Iwona Dzięcioł
Katarzyna Klata
Joanna Wójcicka
Paweł Szymczak

Pięciobój nowoczesny
Maciej Czyżowicz
Igor Warabida

Piłka Siatkowa
Damian Dacewicz
Piotr Gruszka
Krzysztof Janczak
Marcin Nowak
Robert Prygiel
Witold Roman
Andrzej Stelmach
Krzysztof Stelmach
Mariusz Szyszko
Krzysztof Śmigiel
Leszek Urbanowicz
Paweł Zagubny

Pływanie
Izabela Burczyk
Dagmara Komorowicz
Alicja Pęczak
Anna Uryniuk
Konrad Gałka
Bartosz Kizierowski
Marek Krawczyk
Marcin Maliński
Mariusz Siembieda
Bartosz Sikora
Rafał Szukała

Podnoszenie ciężarów
Andrzej Cofalik
Marek Gorzelniak
Marek Maślany
Wojciech Natusiewicz
Dariusz Osuch

Strzelectwo
Małgorzata Książkiewicz
Julita Macur
Renata Mauer
Tadeusz Czerwiński
Robert Kraskowski
Krzysztof Kucharczyk
Marek Nowak
Jerzy Pietrzak
Mirosław Rzepkowski
Tadeusz Szarej

Szermierka
Katarzyna Felusiak
Joanna Jakimiuk
Anna Rybicka
Barbara Szewczyk
Norbert Jaskot
Piotr Kiełpikowski
Adam Krzesiński
Janusz Olech
Ryszard Sobczak
Jarosław Rodzewicz
Rafał Sznajder

Tenis
Magdalena Grzybowska
Aleksandra Olsza

Tenis stołowy
Lucjan Błaszczyk
Andrzej Grubba

Wioślarstwo
Piotr Basta
Kajetan Broniewski
Piotr Bujnarowski
Wojciech Jankowski
Marek Kolbowicz
Adam Korol
Przemysław Lewandowski
Jarosław Nowicki
Piotr Olszewski
Jacek Streich
Robert Sycz
Grzegorz Wdowiak

Zapasy
Jacek Fafiński
Dariusz Jabłoński
Piotr Jabłoński
Stanisław Pawłowski
Józef Tracz
Ryszard Wolny
Andrzej Wroński
Włodzimierz Zawadzki
Marek Garmulewicz
Robert Kostecki
Jan Krzesiak

Żeglarstwo
Weronika Glinkiewicz
Dorota Staszewska
Marek Chocian
Mateusz Kusznierewicz
Mirosław Małek
Zdzisław Staniul

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij