Igrzyska

Badminton
Katarzyna Krasowska
Michał Łogosz
Robert Mateusiak

Boks
Wojciech Bartnik
Mariusz Cendrowski
Paweł Kakietek
Grzegorz Kiełsa
Andrzej Rżany

Gimnastyka
Joanna Skowrońska
Leszek Blanik

Gimnastyka artystyczna
Agnieszka Brandenbura

Hokej na trawie
Tomasz Cichy
Eugeniusz Gaczkowski
Rafał Grotowski
Robert Grzeszczak
Paweł Jakubiak
Zbigniew Juszczak
Aleksander Korcz
Dariusz Małecki
Dariusz Marcinkowski
Piotr Mikuła
Marcin Pobuta
Tomasz Szmidt
Krzysztof Wybieralski
Łukasz Wybieralski
Paweł Sobczak
Tomasz Chocza

Judo
Beata Maksymow
Jarosław Lewak
Robert Krawczyk
Rafał Kubacki
Paweł Nastula

Kajakarstwo
Aneta Michalak
Agata Pastuszka
Joanna Skowron
Elżbieta Urbańczyk
Karolina Sadalska
Beata Sokołowska
Paweł Baraszkiewicz
Dariusz Białkowski
Michał Gajownik
Rafał Głażewski
Daniel Jędraszko
Grzegorz Kotowicz
Paweł Łakomy
Adam Seroczyński
Marek Twardowski
Marek Witkowski
Adam Wysocki

Kajakarstwo górskie
Beata Grzesik
Krzysztof Bieryt
Krzysztof Kołomański
Sławomir Mordarski
Michał Staniszewski
Andrzej Wójs

Kolarstwo
Piotr Chmielewski
Konrad Czajkowski
Marek Galiński
Grzegorz Gwiazdowski
Grzegorz Rejner
Marcin Mientki
Zbigniew Piątek
Piotr Przydział
Bartłomiej Saczuk
Zbigniew Spruch
Piotr Wadecki

Koszykówka
Elżbieta Trześniewska
Małgorzata Dydek
Katarzyna Dydek
Joanna Cupryś
Beata Predehl
Sylwia Wlaźlak
Edyta Koryzna
Krystyna Szymańska-Lara
Dorota Bukowska
Patrycja Czepiec
Ilona Mądra
AnnaWielebnowska

Lekka atletyka
Lidia Chojecka
Krystyna Danilczyk - Zabawska
Anna Jakubczak
Joanna Niełacna
Anna Olichwierczuk
Marzena Pawlak
Monika Pyrek
Zuzanna Radecka
Katarzyna Radtke
Agnieszka Rysiukiewicz
Kamila Skolimowska
Urszula Włodarczyk
Katarzyna Żakowicz
Piotr Balcerzak
Jacek Bocian
Piotr Długosielski
Piotr Gładki
Piotr Haczek
Paweł Januszewski
Marcin Jędrusiński
Robert Korzeniowski
Marcin Kuszewski
Tomasz Lipiec
Robert Maćkowiak
Roman Magdziarczyk
Marcin Nowak
Maciej Małyszko
Ryszard Pilarczyk
Piotr Rysiukiewicz
Olgierd Stański
Tomasz Ścigaczewski
Dariusz Trafas
Marcin Urbaś
Filip Walotka
Rafał Wójcik
Szymon Ziółkowski

M. Borejza
M. Długa
M. Krzywański

Łucznictwo
Agata Bulwa
Anna Łęcka
Joanna Nowicka
Bartosz Mikos
Grzegorz Targoński

Pięciobój nowoczesny
Paulina Boenisz
Dorota Idzi
Igor Warabida

Pływanie
Otylia Jędrzejczak
Alicja Pęczak
Aleksandra Miciul
Anna Uryniuk
Marcin Kaczmarek
Bartosz Kizierowski
Marek Krawczyk
Mariusz Siembida

Podnoszenie ciężarów
Aleksandra Klejnowska
Beata Prei
Agata Wróbel
Mariusz Jędra
Grzegorz Kleszcz
Szymon Kołecki
Paweł Najdek
Mariusz Rytkowski
Krzysztof Siemion

Strzelectwo
Renata Mauer-Różańska
Mirosława Sagun
Andrzej Łyda
Krzysztof Kucharczyk
Jerzy Pietrzak

Szermierka
Sylwia Gruchała
Magdalena Mroczkiewicz
Anna Rybicka
Barbara Wolnicka
Norbert Jaskot
Adam Krzesiński
Sławomir Mocek
Marcin Sobala
Ryszard Sobczak
Rafał Sznajder

Tenis stołowy
Lucjan Błaszczyk
Tomasz Krzeszewski

Wioślarstwo
Elżbieta Kuncewicz
Ilona Mokronowska
Agnieszka Tomczak
Piotr Basta
Piotr Bochenek
Adam Bronikowski
Paweł Jarosiński
Marek Kolbowicz
Adam Korol
Sławomir Kruszkowski
Tomasz Kucharski
Karol Łazar
Artur Różalski
Rafał Smoliński
Arkadiusz Sobkowiak
Robert Sycz
Michał Wojciechowski

Zapasy - styl klasyczny
Dariusz Jabłoński
Artur Michalkiewicz
Marek Sitnik
Ryszard Wolny
Andrzej Wroński
Włodzimierz Zawadzki

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij