Igrzyska
 6 sierpnia
 Piłka nożna    eliminacje (K i M)
  7 sierpnia
     eliminacje (K i M)
 8 sierpnia
Ceremonia otwarcia Igrzysk XXIX Olimpiady Pekin 2008
 9 sierpnia
 Jeździectwo  WKKW drużyna (ujeżdżenie)  
 Strzelectwo  Karabin pneumatyczny 10 m (K)  finał
   Trap  kwalifikacje (M)
   Pistolet pneumatyczny 10 m (M)  finał
 Piłka ręczna    eliminacje (K)
 Koszykówka    eliminacje (K)
 Badminton  Turniej indywidualny  pierwsza runda (K i M)
 Siatkówka plażowa
 eliminacje (K i M)
 Siatkówka    eliminacje (K)
 Szermierka  Szabla indywidualnie  eliminacje i finał (K)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 48 kg  eliminacje i finał (K)
 Kolarstwo  Wyścig szosowy mężczyzn  finał
 Gimnastyka sportowa    kwalifikacje (M)
 Judo  Kat. 48 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 60 kg  eliminacje i finał (M)
 Żeglarstwo  Keelboat Yngling  wyścig 1 i 2 (K)
   Finn  wyścig 1 i 2 (M)
 Boks  Kat. 75 kg  eliminacje
   Kat. 81 kg  eliminacje
 Wioślarstwo  jedynka, dwójka podwójna
 dwójka bez sternika
 eliminacje (K)
   jedynka, dwójka podwójna
 dwójka bez sternika
 czwórka bez sternika
 eliminacje (M)
 Piłka nożna    eliminacje (K)
 Pływanie  100 m stylem motylkowym  eliminacje (K)
   400 m stylem zmiennym  eliminacje (K)
   4x100 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   400 m stylem zmiennym  eliminacje (M)
   400 m stylem dowolnym  eliminacje (M)
   100 m stylem klasycznym  eliminacje (M)
10 sierpnia
 Boks  Kat. 64 i 69 kg  eliminacje (M)
 Jeździectwo  WKKW drużynowo ujeżdżenie  
 Judo  Kat. 52 kg  eliminacje, finał (K)
   Kat. 66 kg  eliminacje, finał (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (M)
 Strzelectwo  Pistolet pneumatyczny 10 m  eliminacje, finał (K)
   Trap  finał (M)
 Koszykówka    eliminacje (M)
 Kolarstwo  Wyścig ze startu wspólnego  finał (K)
 Siatkówka    eliminacje (M)
 Siatkówka plażowa    eliminacje (K)
     eliminacje (M)
 Waterpolo    eliminacje (M)
 Gimnastyka sportowa    eliminacje (K)
 Szermierka  Szpada indywidualnie  eliminacje i finał (M)
 Łucznictwo  Turniej dużynowy  eliminacje i finał (K)
 Badminton  Turnej debla (16)  kobiety
   Indywidualnie (32)  kobiety
   Indywidualnie (64)  mężczyźni
 Gimnastyka sportowa    eliminacje (K)
 Piłka nożna    eliminacje (M)
 Pływanie  100 m stylem zmiennym  finał (K)
   4x100 stylem dowolnym  finał (M)
   400 m stylem dowolnym  finał (M)
   100 m stylem motylkowym  półfinał (K)
   100 m stylem klasycznym  półfinał (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 53 kg  finał (K)
   Kat. 56 kg  finał (M)
 Skoki do wody  Trampolina 3 m  finał (K)
 Tenis  Turniej indywidualny  eliminacje (K)
   Turniej debla  eliminacje (K)
   Turniej indywidualny  eliminacje (M)
   Turniej debla  eliminacje (M)
 Wioślarstwo  Dwójka podwójna, waga lekka  eliminacje (K)
   Czwórka podwójna  eliminacje (K)
   Ósemka  eliminacje (K)
   Dwójka podwójna, waga lekka  eliminacje (M)
   Czwórka, waga lekka  eliminacje (M)
   Ósemka  eliminacje (M)
 Żeglarstwo  Yngling (wyścig 3. i 4.)  kobiety
   Finn (wyścig 3. i 4.)  mężczyźni
   49er (wyścig 1,2,3)  mężczyźni
11 sierpnia
 Jeździectwo  WKKW indyw. i drużynowo (cross)  
 Hokej na trawie    eliminacje (M)
 Piłka ręczna    eliminacje (K)
 Strzelectwo  Trap  eliminacje i finał (K)
   Karabin pneumatyczny 10 m  eliminacje i finał (M)
 Koszykówka    eliminacje (K)
 Siatkówka    eliminacje (K)
 Siatkówka plażowa    eliminacje (K)
     eliminacje (M)
 Pływanie  100 m stylem grzbietowym  półfinał (K)
   100 m stylem motylkowym  finał (K)
   100 m stylem klasycznym  półfinał (K)
   400 m stylem dowolnym  finał (K)
   200 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   200 m stylem zmiennym  eliminacje (K)
   200 m stylem dowolnym  półfinał (M)
   100 m stylem klasycznym  finał (M)
   100 m stylem grzbietowym  półfinał (M)
   4x100 m stylem dowolnym  finał (M)
   200 m stylem motylkowym  finał (M)
 Skoki do wody  Skoki z wieży 10 m  finał (M)
 Szermierka  Floret indywidualnie  eliminacje i finał (K)
 Łucznictwo  Turniej drużynowy  eliminacje i finał (K)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 58 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 62 kg  eliminacje i finał (M)
 Badminton  Indywidualnie  1/16 finału (K)
   Turniej debla  ćwierćfinał (K)
   Indywidualnie  1/32 finału (M)
 Boks  Kat. 57 i 60 kg  eliminacje (M)
     
 Tenis  Turniej indywidualny  1. runda (K)
   Turniej debla  1. runda (K)
   Turniej indywidualny  1. runda (M)
   Turniej debla  1. runda (M)
 Judo  Kat. 57 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 73 kg  eliminacje i finał (M)
 Waterpolo    eliminacje (K)
   Laser radial (wyścig 1. i 2.)  kobiety
   RS:X (wyścig 1. i 2.)  kobiety
   470 (wyścig 1. i 2.)  kobiety
   Laser (wyścig 1. i 2.)  mężczyźni
   RS:X (wyścig 1. i 2.)  mężczyźni
   470 (wyścig 1. i 2.)  mężczyźni
   49er - (wyścig 4. i 5.)  mężczyźni
   Finn (wyścig 5. i 6.)  mężczyźni
 Slalom kajakowy  Jedynki  mężczyźni
 Wioślarstwo  Jedynka  finał (K)
   Dwójka bez sternika  repasaże (K)
   Dwójka podwójna  repasaże (K)
   Jedynka  finał (M)
   Dwójka bez sternika  repasaże (M)
   Czwórka bez sternika  repasaże (M)
12 sierpnia
 Badminton  Turniej indywidualny  1/16 finału (M)
   Turniej debla  1/16 finału (M)
   Mikst  1/16 finału
 Boks  Kat. 52 kg i 54 kg  eliminacje (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (K)
 Gimnastyka sportowa  Drużynowo  finał (M)
 Jeździectwo  Indywidualny konkurs skoków  finał
   Drużynowy konkurs skoków  finał
 Judo  Kat. 63 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 81 kg  eliminacje i finał (M)
 Pływanie  200 m stylem dowolnym  półfinał (K)
   100 m stylem grzbietowym  finał (K)
   100 m stylem klasycznym  finał (K)
   200 m stylem zmiennym  półfinał (K)
   200 m stylem motylkowym  eliminacje (K)
   200 m stylem dowolnym  finał (M)
   100 m stylem grzbietowym  finał (M)
   200 m stylem motylkowym  półfinał (M)
   100 m stylem dowolnym  eliminacje (M)
   200 m stylem klasycznym  eliminacje (M)
   4x200 m stylem dowolnym  eliminacje (M)
 Skoki do wody  Wieża 10 m  finał (K)
 Piłka nożna    eliminacje (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (M)
 Koszykówka    eliminacje (M)
 Szermierka  Szabla  (elim., 1/16; 1/8; 1/4; 1/2 ) finał (M)
 Łucznictwo  Turniej indywidualny  1/32 i 1/16 finału (K)
 Tenis  Turniej indywidualny  2. runda (K)
   Turniej debla  2. runda (K)
   Turniej indywidualny  2. runda (M)
   Turniej debla  2. runda (M)
 Strzelectwo  Pistolet 50 m  eliminacje i finał (M)
   Trap podwójny  eliminacje i finał (M)
 Softball    eliminacje (K)
 Siatkówka    eliminacje (M)
 Siatkówka plażowa    eliminacje (K)
     eliminacje (M)
 Slalom kajakowy  C1  półfinał i finał (M)
   K1  półfinał i finał (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 63 kg  finał (K)
   Kat. 69 kg  finał (M)
 Zapasy: styl klasyczny  Kat. 55 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 60 kg  eliminacje i finał (M)
 Wioślarstwo  Waga lekka, dwójki  repasaże (K)
   Czwórki podwójne  repasaże (K)
   Ósemki  repasaże (K)
   Waga lekka, dwójki  repasaże (M)
   Czwórki podwójne  repasaże (M)
   Ósemki  repasaże (M)
 Waterpolo    eliminacje (M)
 Żeglarstwo  Laser Radial (wyścig 1. i 2.)  kobiety
   RS:X  (wyścig 3. i 4.)  kobiety
   470 (wyścig 3. i 4.)  kobiety
   Laser (wyścig 1. i 2.)  mężczyźni
   RS:X (wyścig 3. i 4.)  mężczyźni
   470 (wyścig 3. i 4.)  mężczyźni
13 sierpnia
 Baseball    eliminacje (M)
 Gimnastyka sportowa  Drużynowo  finał (K)
 Hokej na trawie    eliminacje (M)
 Jeździectwo  Druż. - konkurs ujeżdżenia  dzień 1.
 Judo  Kat. 70 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 90 kg  eliminacje i finał (M)
 Pływanie  200 m stylem dowolnym  finał (K)
   200 m stylem motylkowym  półfinał (K)
   200 m stylem zmiennym  finał (K)
   100 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   200 m stylem klasycznym  eliminacje (K)
   4x200 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   100 m stylem dowolnym  półfinał (M)
   200 m stylem motylkowym  finał (M)
   200 m stylem klasycznym  półfinał (M)
   4x200 m stylem dowolnym  finał (M)
   200 m stylem grzbietowym  eliminacje (M)
    200 m stylem zmiennym  eliminacje (M)
 Skoki do wody  Trampolina - 3 m  finał (M)
 Kolarstwo  Indywidualna jazda na czas  finał (K)
   Indywidualna jazda na czas  finał (M)
 Koszykówka    eliminacje (K)
 Łucznictwo    1/32 i 1/16 finału (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 69  kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 77 kg  eliminacje i finał (M)
 Szermierka  Szpada indywidualnie  eliminacje i finał (K)
   Floret indywidualnie  eliminacje i finał (M)
 Softball    eliminacje (K)
 Siatkówka    eliminacje (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (K)
 Slalom kajakowy  K1  eliminacje (K)
   C2  eliminacje (M)
 Strzelectwo  Pistolet 25 m  eliminacje i finał (K)
 Tenis  Turniej indywidualny  3. runda i 1/4 finału (K)
   Turniej debla  2. runda i 1/4 finału (K)
   Turniej indywidualny  3. runda i 1/4 finału (M)
   Turniej debla  1/4 i 1/2 finału (M)
 Tenis stołowy  Turniej debla  1. runda (K)
   Turniej debla  1. runda (M)
 Zapasy: styl klasyczny  Kat. 66 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 74 kg  eliminacje i finał (M)
 Waterpolo    eliminacje (K)
 Żeglarstwo  470 (wyścig 5. i 6.)  kobiety
   Laser Radial (wyścig 3. i 4.)  kobiety
   Keelboat Yngling (wyścig 7. i 8.)  kobiety
   470 (wyścig 5. i 6.)  mężczyźni
   Laser Radial (wyścig 3. i 4.)  mężczyźni
   Skiff 49 er (wyścig 7., 8., 9.)  mężczyźni
14 sierpnia
 Badminton  Turniej indywidualny  ćwierćfinały (M)
   Mikst  ćwierćfinały
 Boks  Kat. 69 i 81 kg  eliminacje
 Gimnastyka sportowa  Wielobój  finał (M)
 Baseball    eliminacje
 Jeździectwo  Druż, konkurs ujeżdżenia  dzień 2., finał
 Judo  Kat. 78 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 100 kg  eliminacje i finał (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (M)
 Strzelectwo  Skeet  finał (K)
   Karabin trzy pozycje  finał (K)
 Koszykówka    eliminacje (M)
 Łucznictwo  Turniej indywidualny  półfinał i finał (K)
 Pływanie  100 m stylem dowolnym  półfinał i (K)
   200 m stylem motylkowym  finał (K)
   200 m stylem klasycznym  półfinał (K)
   4x200 stylem dowolnym  finał (K)
   800 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   200 m stylem grzbietowym  eliminacje (K)
   200 m stylem klasycznym  finał (M)
   200 m stylem grzbietowym  półfinał (M)
   100 m stylem dowolnym  finał (M)
   200 m stylem zmiennym  półfinał (M)
   50 m stylem dowolnym  eliminacje (M)
   50 m stylem motylkowym  eliminacje (M)
 Siatkówka    eliminacje (M)
 Siatkówka plażowa    eliminacje (K i M)
 Slalom kajakowy  K1  półfinał i finał (K)
   C2  półfinał i finał (M)
 Szermierka  Szabla drużynowo  eliminacje i finał (K)
 Zapasy: styl klasyczny  Kat. 84, 96, 120 kg  eliminacje i finały (M)
 Softball    eliminacje
 Tenis stołowy  Turniej debla  2. runda (K)
   Turniej debla  2. runda (M)
 Waterpolo    eliminacje (M)
 Wioślarstwo  Jedynka  finały E, D, C, B (K)
   Dwójka waga lekka  półfinał (K)
   Dwójka bez sternika  finał B (K)
   Dwójka podwójna  finał B (K)
   Jedynka  finały E, D, C, B (M)
   Dwójka waga lekka  półfinał i finał B
   Czwórka waga lekka  półfinały (M)
   Czwórka podwójna  półfinały (M)
   Czwórka  finał B
 Żeglarstwo  RS:X (wyścig 5. i 6.)  kobiety
   Laser radial (wyścig 5. i 6.)  kobiety
   Keelboat Yngling (wyścig 9. i 10.)  kobiety
   RS:X (wyścig 5. i 6.  
   Laser (wyścig 5. i 6.  
   Finn (wyścig 9. i 10.  
   Skiff 49er (wyścig 10., 11., 12.  
15 sierpnia
 Lekkoatletyka  7-bój  eliminacje (K)
   Rzut dyskiem  eliminacje (K)
   3 km przez przeszkody  eliminacje (K)
   Trójskok  eliminacje (K)
   800 m  eliminacje (K)
   10 000 m  finał (K)
   Pchnięcie kulą  eliminacje (M)
   100 m  eliminacje (M)
   Rzut młotem  eliminacje (M)
   1500 m  eliminacje (M)
   400 m przez płotki  eliminacje (M)
   Pchnięcie kulą  finał (M)
 Gimnastyka sportowa  Wielobój  finał (K)
 Pływanie  200 m stylem klasycznym  finał (K)
   200 m stylem grzbietowym  półfinał (K)
   100 m stylem dowolnym  finał (K)
   50 m stylem dowolnym  eliminacje (K)
   4x100 m stylem zmiennym  eliminacje (K)
   50 m stylem dowolnym  półfinał (M)
   200 m stylem grzbietowym  finał (M)
   200 m stylem zmiennym  finał (M)
   100 m stylem motylkowym  półfinał (M)
   1500 m stylem dowolnym  eliminacje (M)
   4x100 m stylem zmiennym  eliminacje (M)
 Skoki do wody  Trampolina  eliminacje (K)
 Badminton  Turniej indywidualny  półfinały (K)
   Turniej debla  finał (K)
   Turniej indywidualny  półfinały (M)
   Turniej debla  półfinały (M)
 Boks  Kat. 54, 57 i 60 kg  eliminacje (M)
 Jeździectwo  Indywidualny konkurs skoków  1. przejazd
 Judo  Kat. +78 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. +100 kg  eliminacje i finał (M)
 Baseball    eliminacje (M)
 Hokej na trawie
 eliminacje (M)
 Kolarstwo torowe  Sprint drużynowy  eliminacje i finał (M)
 
 Indywidualnie na dochodzenie  eliminacje (M)
 
 Wyścig na dochodzenie  eliminacje (K)
 Koszykówka  
 eliminacje (K)
 Łucznictwo  Turniej indywidualny
 1/4, 1/2 i finał (M)
 Piłka ręczna    eliminacje (K)
 Piłka nożna    ćwierćfinały (K)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 75 kg  finał (K)
   Kat. 85 kg  finał (M)
 Siatkówka    eliminacje (K)
 Siatkówka plażowa    1/8 finału (K)
     1/8 finału (M)
 Sofball    eliminacje (K)
 Tenis  Turniej indywidualny  półfinał (K)
   Turniej debla  półfinał (K)
   Turniej indywidualny  półfinał (M)
   Turniej debla  mecz o 3. miejsce (M)
 Tenis stołowy  Turniej debla  ćwierćfinały (K)
   Turniej debla  ćwierćfinały (M)
 Strzelectwo  Karabinek 50 m  eliminacje i finał (M)
   Skeet  eliminacje (M)
 Żeglarstwo  470 (wyścig 7. i 8.)  kobiety
   Star (wyścig 1. i 2.)  mężczyźni
   470 (wyścig 7. i 8.)  mężczyźni
   Tornado (wyścig 1. i 2.)  
   49 er (wyścig 13.,14. i 15.)  
16 sierpnia
 Lekkoatletyka  Pchnięcie kulą  eliminacje i finał (K)
   400 m  1. runda (K)
   7-bój (skok wzwyż, rzut oszczepem)  kobiety
   Skok o tyczce  eliminacje (K)
   100 m  1. runda (K)
   800 m  półfinał (K)
   3000  pprz  eliminacje (M)
   Rzut dyskiem  eliminacje (M)
   100 m  półfinał (M)
   400 m ppł.  półfinał (M)
   Skok w dal  eliminacje (M)
   100 m  finał (M)
   Chód na 20 km  finał (M)
 Pływanie  200 m stylem grzbietowym  finał (K)
   800 m  finał (K)
   50 m stylem dowolnym  półfinał (K)
   100 m stylem motylkowym  finał (M)
   50 m stylem dowolnym  finał (M)
 Skoki do wody  Trampolina 3 m  półfinał (K)
 Kolarstwo torowe  Wyścig indyw. na dochodzenie  eliminacje (K)
   Wyścig indyw. na dochodzenie  eliminacje (M)
   Keirin  2. runda eliminacji i finał (M)
   Wyścig punktowy  finał (M)
   4000 m na dochodzenie  finał (M)
 Koszykówka    eliminacje (M)
 Siatkówka    eliminacje (M)
 Siatkówka plażowa    1/8 finału (K i M)
 Strzelectwo  Pistolet szybkostrzelny  eliminacje i finał (M)
   Skeet  eliminacje i finał (M)
 Szermierka  Floret drużynowo  eliminacje i finał (K)
 Tenis  Turniej indywidualny  mecz o 3. miejsce i finał (K)
   Turniej debla  mecz o 3. miejsce (K)
   Turniej indywidualny  mecz o 3. miejsce (M)
   Turniej debla  finał (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (M)
 Piłka nożna    ćwierćfinały (M)
 Gimnastyka  Trampolina  eliminacje (K i M)
 Jeździectwo  Indywidualnie - konkurs ujeżdżenia  
 Baseball    eliminacje (M)
 Badminton  Turniej indywidualny  mecz o 3. miejsce i finał (K)
   Turniejdebla  mecz o 3. miejsce i finał (M)
   Mikst  półfnały
 Boks  Kat. 48; 51; 75 kg  eliminacje (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. +75 kg  finał (K)
 Softball    eliminacje (K)
 Tenis stołowy  Turniej debla  półfinał (K)
   Turniej debla  ćwierćfinał i półfinał (M)
 Zapasy: styl wolny  Kat. 48 i 55 kg  eliminacje i finał (K)
 Waterpolo    eliminacje (M)
 Wioślarstwo  Dwójka podwójna  finały C i B (K)
   Czwórka podwójna  finał B (K)
   Jedynka  finał (K)
   Dwójka bez sternika  finał (K)
   Dwójka podwójna  finał (K)
   Dwójka waga lekka  finały C i B (M)
   Czwórka waga lekka  finał B (M)
   Czwórka podwójna  finał B (M)
   Ósemka  finał B (M)
   Jedynka  finał (M)
   Dwójka bez sternika  finał (M)
   Dwójka podwójna  finał (M)
    Czwórka  finał (M)
 Żeglarstwo  Yngling (wyścig 11.)  finał (K)
   RS:X (wyścig 7. i 8.)  kobiety
   Laser Radial (wyścig 7. i 8.)  kobiety
   470 (wyścig 9. i 10.)  kobiety
   RS:X (wyścig 7. i 8.)  mężczyźni
   Laser (wyścig 7. i 8.)  mężczyźni
   470 (wyścig 9. i 10.)  mężczyźni
   Star (wyścig 3. i 4.)  mężczyźni
   Finn (wyścig 11.)  finał
   Tornado (wyścig 3. i 4.)  
17 sierpnia
 Lekkoatletyka  100 m przez płotki  1. runda (K)
   100 m  półfinały (K)
   400 m przez płotki  1. runda (K)
   400 m  półfinały (K)
   Trójskok  finał (K)
   3000 m przez przeszkody  finał (K)
   100 m  finał (K)
   Maraton  finał (K)
   Rzut młotem  finał (M)
   Skok wzwyż  eliminacje (M)
   1500 m  półfinały (M)
   10000 m  finał (M)
 Gimnastyka sportowa  Ćwiczenia wolne  finał (K)
   Skok  finał (K)
 Pływanie  50 m stylem dowolnym  finał (K)
   4x100 m stylem zmiennym  finał (K)
   1500 m stylem dowolnym  finał (M)
   4x100 m stylem zmiennym  finał (M)
 Skoki do wody  Trampolina 3 m  finał (K)
 Szermierka  Szabla drużynowo  eliminacje i finał (K)
 Tenis  Turniej debla  finał (K)
   Turniej indywidualny  finał (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (M)
 Piłka ręczna    eliminacje (K)
 Strzelectwo  Karabinek standard trzy pozycje  eliminacje i finał (M)
 Kolarstwo torowe  Sprint indywidualny  kobiety
   Wyścig na dochodzenie  finał (K)
   Sprint indywidualny  1/8 finału (M)
   Wyścig na dochodzenie  eliminacje (M)
 Softball    eliminacje (K)
 Koszykówka    eliminacje (K)
 Siatkówka    eliminacje (K)
 Siatkówka plażowa    ćwierćfinały (K)
 Wioślarstwo  Dwójka wagi lekkiej  finał (K)
   Czwórka podwójna  finał (K)
   Ósemka  finał (K)
   Dwójka wagi lekkiej  finał (M)
   Czwórka wagi lekkiej  finał (M)
   Czwórka podwójna  finał (M)
   Ósemka  finał (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. 94 kg  eliminacje i finał (M)
 Tenis stołowy  Turniej debla  mecz o 3. miejsce i finał (K)
   Turniej debla  półfinał (M)
 Zapasy: styl wolny  Kat. 63 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. 72 kg  eliminacje i finał (K)
 Badminton  Turniej indywidualny  finał (M)
   Mikst  mecz o 3. miejsce i finał
 Boks  Kat. 64 kg  ćwierćfinały (M)
   Kat. 69 kg  ćwierćfinały (M)
 Jeździectwo  Drużynowy konkurs skoków  1. runda
 Waterpolo    ćwierćfinały (K)
 Żeglarstwo  Laser Radial (wyścig 9. i 10.)  kobiety
   Laser (wyścig 9. i 10.)  mężczyźni
   Star (wyścig 5. i 6.)  
   49 er (wyścig 19.)  finał
   Tornado (wyścig 5. i 6.)  
18 sierpnia
 Lekkoatletyka  Rzut młotem  eliminacje (K)
   Rzut dyskiem  finał (K)
   Skok o tyczce  finał (K)
   100 m  półfinał (K)
   400 m ppł.  półfinał (K)
   800 m  finał (K)
   400 m  1. runda (M)
   100 m ppł.  1. runda (M)
   Skok w dal  finał (M)
   200 m  2. runda (M)
   3 km z przeszk.  finał (M)
   400 m ppł.  finał (M)
 Gimnastyka sportowa  Ćwiczenia wolne  finał (K)
   Skok przez konia  finał (K)
   Poręcze  finał (K)
   Ćwiczenia wolne  finał (M)
   Koń z łękami  finał (M)
   Kółka  finał (M)
   Skok przez konia  finał (M)
 Boks  Kat. 54; 57; 91; +91 kg  ćwierćfinały (M)
 Baseball    eliminacje (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (K)
 Jeździectwo  Drużynowy konkurs skoków  2. runda, finał
 Kajakarstwo  K4 500 m  eliminacje (K)
   K1 1000 m  eliminacje (M)
   C1 1000 m  eliminacje (M)
   K2 1000 m  eliminacje (M)
   C2 1000 m  eliminacje (M)
   K4 1000 m  eliminacje (M)
 Kolarstwo torowe  Wyścig punktowy  finał (K)
   Sprint  ćwierćfinały (K)
   Sprint  ćwierćfinały (M)
   Drużynowy wyścig na dochodzenie  finał (M)
 Koszykówka    eliminacje (M)
 Piłka nożna    półfinały (K)
 Piłka ręczna    eliminacje (M)
 Podnoszenie ciężarów  105 kg  finał (M)
 Pływanie synchroniczne  Duety program obowiązkowy  
 Tenis stołowy  Turniej indywidualny  1/16 finału (K)
   Turniej debla  finał (M)
 Triathlon    finał (k)
 Siatkówka    eliminacje (M)
 Siatkówka plażowa    ćwierćfinały (M)
 Softball    eliminacje (K)
 Skoki do wody  Trampolina 3 m  eliminacje (M)
 Waterpolo    eliminacje (M)
 Trampolina    finał (K)
 Żeglarstwo  470  wyścig finałowy (K)
   RS:X (wyścig 9. i 10.)  kobiety
   470  wyścig finałowy (M)
   RS:X (wyścig 9. i 10.)  mężczyźni
19 sierpnia
 Lekkoatletyka  Rzut oszczepem  eliminacje (K)
   Skok w dal  eliminacje (K)
   1500 m  1. runda (K)
   200 m  1. i 2. runda (K)
   5000 m  1. runda (K)
   400 m  finał (K)
   100 m  finał (K)
   Skok wzwyż  finał (M)
   200 m  półfinały (M)
   110 m ppł.  runda 2 (M)
   Rzut dyskiem  finał (M)
   1500 m  finał (M)
 Gimnastyka sportowa  Równoważnia  finał (K)
   Poręcze  finał (M)
   Drążek  finał (M)
 Gimnastyka  Trampolina  finał (M)
 Pływanie synchroniczne  Duety - program dowolny  eliminacje (M)
 Hokej na trawie    eliminacje (M)
 Piłka ręczna    ćwierćfinały (K)
 Kolarstwo torowe  Sprint  półfinały i finał (K)
   Sprint  półfinały i finał (M)
   Madison  finał (M)
 Koszykówka    ćwierćfinały (K)
 Baseball    eliminacje (M)
 Siatkówka    ćwierćfinały (K
 Siatkówka plażowa    półfinały (K)
 Kajakarstwo  K1 500 m  eliminacje (K)
   K2 500 m  eliminacje (K)
   K1 500 m  eliminacje (M)
   C1 500 m  elimim (M)
   K2 500 m  elim. (M)
   C2 500 m  elim. (M)
 Boks  Kat. 48 kg, 60 kg, 81 kg  ćwierćfinały (M)
 Jeździectwo  Indywidualnie Konkurs Ujeżdżenia  finał
 Piłka nożna    półfinały (M)
 Podnoszenie ciężarów  Kat. +105 kg  eliminacje i finał (M)
 Tenis stołowy  Gra pojedyncza  eliminacje (K)
   Gra pojedyncza  eliminacje (M)
 Triathlon    finał (M)
 Waterpolo    półfinały (K)
 Zapasy: styl wolny  Kat. 55 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 60 kg  eliminacje i finał (M)
 Żeglarstwo  Laser radial (wyścig 11.)  finał (K)
   Laser  finał (M)
   Star (wyścig 7. i 8.)  mężczyźni
   Tornado (wyścig 7. i 8.)  
20 sierpnia
 Lekkoatletyka  Rzut młotem  finał (K)
   200 m  półfinały (K)
   400 m ppł.  finał (K)
   800 m  1. runda (M)
   5000 m  1. runda (M)
   Skok o tyczce  eliminacje (M)
   110 m ppł.  finał (M)
   200 m  półfinały (M)
 Pływanie  10000 m  finał (K)
 Skoki do wody  Wieża 10 m  eliminacje (K)
 Pływanie synchroniczne  Duety - program dowolny  finał
 Hokej na trawie    półfinały (K)
 Kolarstwo BMX  Wyścig  eliminacje (K)
   Wyścig  eliminacje i ćwierćfinały (M)
 Koszykówka    ćwierćfinały (M)
 Baseball    eliminacje (M)
 Kajakarstwo  K4 500 m  półfinały (K)
   K1 1000 m  półfinały (M)
   C1 1000 m  półfinały (M)
   K2 1000 m  półfinały (M)
   C2 1000 m  półfinały (M)
   K4 1000 m  półfinały (M)
 Siatkówka    ćwierćfinały (M)
 Siatkówka plażowa    półfinały (M)
 Softball    półfinały (K)
 Tenis stołowy  Gra pojedyncza  runda 2 i 3 (K)
   Gra pojedyncza  runda 2 (M)
 Zapasy: styl wolny  Kat. 66 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 74 kg  eliminacje i finał (M)
 Boks  Kat. 51 kg  ćwierćfinały (M)
   Kat. 75 kg  ćwierćfinały (M)
 Taekwondo  Kat. do 49 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. do 58 kg  eliminacje i finał (M)
 Waterpolo    ćwierćfinały (M)
 Żeglarstwo  RS: X (wyścig 11.)  finał (K)
   RS:X (wyścig 11.)  finał (M)
   Star (wyścig 9. i 10.)  mężczyźni
   Tornado (wyścig 9. i 10.)  
21 sierpnia
 Lekkoatletyka  Skok wzwyż  eliminacje (K)
   1500 m  półfinał (K)
   Chód 20 km  finał (K)
   Rzut oszczepem  finał (K)
   4x100 m  1. runda (K)
   200 m  finał (K)
   Rzut oszczepem  eliminacje (M)
   10-bój (100m; skok w dal,
 pchnięcie kulą, skok wzwyż, 400m)
 mężczyźni
   800 m  półfinał (M)
   Trójskok  finał (M)
   4x100 m  1. runda (M)
   400 m  finał (M)
   110 m ppł.  finał (M)
 Gimnastyka artystyczna  Indywidualnie  eliminacje (K)
   Drużynowo  eliminacje (K)
 Hokej na trawie    półfinały (M)
 Jeździectwo  Konkurs skoków indywidualnie  finał
 Kajakarstwo  K1 500 m  półfinały (K)
   K2 500 m  półfinały (K)
   K1 500 m  półfinały (M)
   C1 500 m  półfinały (M)
   K2 500 m  półfinały (M)
   C2 500 m  półfinały (M)
 Kolarstwo BMX  Wyścig  finał (K)
   Wyścig  finał (M)
 Koszykówka    półfinały (K)
 Pięciobój nowoczesny

 Strzelanie, szermierka,
 pływanie, jazda konna, bieg

 finał (M)
 Piłka nożna    finał (K)
 Piłka ręczna    półfinały (K)
 Pływanie  10000 m  finał (M)
 Skoki do wody  Wieża 10 m  finał (K)
 Softball    finał (K)
 Siatkówka    półfinały (K)
 Siatkówka plażowa    finał (K)
 Tenis stołowy  Gra pojedyncza  ćwierćfinały (K)
   Gra pojedyncza  runda 3 i 4 (M)
 Taekwondo  Kat. do 57 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. do 68 kg  eliminacje i finał (M)
 Waterpolo    mecz o 3. miejsce i finał (K)
 Zapasy: styl wolny  Kat. 84 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 96 kg  eliminacje i finał (M)
   Kat. 120 kg  eliminacje i finał (M)
 Żeglarstwo  Star wyścig 11  finał (M)
   Tornado wyścig 11 finał  
22 sierpnia
 Lekkoatletyka  Skok w dal  finał (K)
   4x400 m  1. runda (K)
   5000 m  finał (K)
   4x100 m  finał (K)
   Chód 50 km  finał (M)
   10 bój (110 m ppł., rzut dyskiem,
 skok o tyczce, rzut oszczepem, 1500 m)
 finał (M)
   Skok o tyczce  finał (M)
   4x400 m  1. runda (M)
   4x100 m  finał (M)
 Baseball    półfinały (M)
 Boks    półfinały (M)
 Gimnastyka art.  Indywidualnie  eliminacje (K)
   Drużynowo  eliminacje (K)
 Hokej na trawie    mecz o 3. miejsce i finał (K)
 Kajakarstwo  K4 500 m  finał (K)
   K1 1000 m  finał (M)
   C1 1000 m  finał (M)
   K2 1000 m  finał (M)
   C2 1000 m  finał (M)
 Kolarstwo górskie  Cross country  finał (K)
 Koszykówka    półfinały (M)
 Pięciobój nowoczesny  Szermierka, strzelanie, pływanie,
 jazda konna, bieg
 finał (K)
 Piłka nożna    mecz o 3. miejsce (M)
 Piłka ręczna    półfinały (M)
 Pływanie synch.  Drużynowo, program obowiązkowy  kobiety
 Skoki do wody  Wieża 10 m  eliminacje (M)
 Siatkówka    półfinały (M)
 Siatkówka plażowa    mecz o 3. miejsce i finał (M)
 Taekwondo  Kat. do 67 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. do 80 kg  eliminacje i finał (M)
 Tenis stołowy  Gra pojedyncza  mecz o 3. miejsce i finał (K)
   Gra pojedyncza  ćwierćfinały (M)
23 sierpnia
 Lekkoatletyka  Skok wzwyż  finał (K)
   1500 m  finał (K)
   4x400 m  finał (K)
   Rzut oszczepem  finał (M)
   800 m  finał (M)
   5000 m  finał (M)
   4x400 m  finał (M)
 Boks  Kat. 51 kg, 57 kg, 64 kg, 75 kg, 91 kg  finały (M)
 Baseball    mecz o 3. miejsce i finał (M)
 Gimnastyka art.  Indywidualnie  finały (K)
 Hokej na trawie    mecz o III miejsce i finał (M)
 Kajakarstwo  K1 500 m  finał (K)
   K2 500 m  finał (K)
   K1 500 m  finał (M)
   K2 500 m  finał (M)
   C1 500 m  finał (M)
   C2 500 m  finał (M)
 Kolarstwo górskie  Cross country  finał (M)
 Koszykówka    mecz o 3. miejsce i finał (K)
 Piłka nożna    finał (M)
 Piłka ręczna    mecz o 3. miejsce i finał (K)
 Pływanie synch.  Drużynowo  finał (K)
 Skoki do wody  Wieża 10 m  finał (M)
 Siatkówka    mecz o 3. miejsce i finał (K)
 Tenis stołowy  Gra pojedyncza  półfinały i finał (M)
 Taekwondo  Kat. do +67 kg  eliminacje i finał (K)
   Kat. do +80 kg  eliminacje i finał (M)
24 sierpnia
 Lekkoatletyka  Maraton  finał (M)
 Boks  Kat. 48kg, 54kg, 60 kg, 69 kg, 81 kg, +91kg  finały (M)
 Gimnastyka art.  Drużynowo  K -  finał (K)
 Koszykówka    mecz o 3. miejsce i finał (M)
 Piłka ręczna    mecz o 3. miejsce i finał (M)
 Siatkówka    mecz o 3. miejsce i finał (M)
 Waterpolo    mecz o 3. miejsce i finał (M)
Ceremonia zamknięcia Igrzysk XXIX Olimpiady Pekin 2008
   

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij