Igrzyska

Katarzyna BACHLEDA-CURUŚ

Urodzona: 1.01.1980 roku w Sanoku
Klub: LKS Poroniec Poronin
Trener: Krzysztof Niedźwiedzki/Paweł Abratkiewicz
Osiągnięcia:
ZIO 2002 – 26. miejsce ind. - 1500 m; 26. miejsce ind. - 3000 m
ZIO 2006 – 8. miejsce ind. - 1000 m; 10. miejsce ind. - 3000 m; 11. miejsce ind. - 1500 m; 16. miejsce ind. - 5000 m
MŚ 2008 – 6. miejsce druż.; 7. miejsce ind. - 1500 m; 8. miejsce ind. - 500 m; 8. miejsce ind. - 3000 m         
MŚ 2009 – 8. miejsce druż.; 8. miejsce ind. - 1500 m; 8. miejsce
MŚ 2009 – 5. miejsce ind. - 1500 m
     

Natalia CZERWONKA

Urodzona: 20.10.1988  roku w Lubinie
Klub: MKS Cuprum Lubin
Trener: Piotr Wawnikiewicz/ Ewa Białkowska
Osiągnięcia:
MŚJ 2008 – 5. miejsce druż., 10. miejsce ind. - 1500 m
MŚ 2009 – 8. miejsce druż.
PŚ 2009 – 3. miejsce druż.
ME 2008 - 10. miejsce ind. - 500 m

Katarzyna WOŹNIAK

Urodzona: 5.10.1989 roku w Warszawie
Klub: WTŁ Stegny Warszawa
Trener: Norbert Kwiatkowski/Ewa Białkowska
Osiągnięcia:
MŚJ 2009 – 3. miejsce; 5. miejsce ind. - 1500 m; 5. miejsce ind. - 1000 m; 4. miejsce ind. - 3000m 
ME 2010 – 12. miejsce ind. - 1500 m

Luiza ZŁOTKOWSKA

Urodzona: 25.05.1986 roku w Warszawie
Klub: AZS Zakopane
Trener: Eligiusz Grabowski/Ewa Białkowska
Osiągnięcia:
MŚ 2009 – 8. miejsce druż.
ME 2010 – 9. miejsce ind. - 1500 m; 11. miejsce ind. - 3000 m

Maciej BIEGA

Urodzony: 07.02.1989 roku w Sanoku
Klub: SKŁ Górnik
Trener: Marek Drwięga/Paweł Abratkiewicz
Osiągnięcia:
ME 2006 – 20. miejsce ind. - 500 m

Zbigniew BRÓDKA

Urodzony: 8.10.1984 roku w Głownie
Klub: UKS Błyskawica Domaniewice
Trener: Mieczysław Szymajda/Krzysztof Niedźwiedzki
Osiągnięcia:
MŚ 2007 – 25. miejsce ind. - 500 m
ME 2005 – 9. miejsce ind. - 500 m       

Sławomir CHMURA

Urodzony: 5.11.1983 roku w Warszawie
Klub: MKS MOS Pruszków-Milanówek
Trener: Krzysztof Filipiak/Krzysztof Niedźwiedzki
Osiągnięcia:
MŚ 2009 – 12. miejsce ind. - 1000 m; 14. miejsce ind. - 5000 m
ME 2009 – 9. miejsce ind. - 5000 m

Sebastian DRUSZKIEWICZ

Urodzony: 14.06.1986 roku w Zakopanem
Klub:
AZS Zakopane
Trener:
Eligiusz Grabowski/Krzysztof Niedźwiedzki
Osiągnięcia:
MŚ 2008 – 8. miejsce druż.; 22. miejsce ind. - 5000 m
         

Konrad NIEDŹWIEDZKI

Urodzony: 2.01.1985 roku w Warszawie
Klub:
AZS Zakopane
Trener:
Krzysztof Niedźwiedzki
Osiągnięcia:
ZIO 2006 – 12. miejsce ind. - 1500 m; 13. miejsce ind. - 1000 m
MŚ 2006 – 5. miejsce ind. - 1500 m, 8. miejsce
MŚ 2008 – 8. miejsce ind. - 500 m
MŚ 2009 – 3. miejsce ind. - 500 m; 8. miejsce ind. - 1500 m

Maciej USTYNOWICZ

Urodzony: 23.02.1983 roku w Warszawie
Klub: RKS Marymont Warszawa
Trener: Andrzej Święcicki/Paweł Abratkiewicz
Osiągnięcia:
ZIO 2006 – 36. miejsce ind. - 500 m
MŚ 2008 – 16. miejsce w sprintach
MŚ 2010 sprint – 11. miejsce ind. - 500 m; 11. miejsce ind. - 1000 m; 11. miejsce

Ewa BIAŁKOWSKA – Trener
Paweł ABRATKIEWICZ – Trener
Krzysztof NIEDŹWIEDZKI – Trener

 

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij