Igrzyska

Terminarz ZIO Vancouver 2010

XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie w kanadyjskim Vancouver zostaną rozegrane w dniach 12-28 lutego 20010. W programie Igrzysk znalazło się 86 konkurencji kobiet i mężczyzn.

Przedstawiamy terminarz ZIO Vancouner 2010 "dzień po dniu". Godziny podane są wg czasu lokalnego Vancouver - aby uzyskać czas polski należy do podanej godziny dodać 9 godzin.

 

12 lutego 2010
 9:00 (18:00 czasu pol.)  skoki narciarskie  NH - trening
 10:00 (19:00 czasu pol.)  skoki narciarskie  NH - kwalifikacje
 18:00 (3:00 czasu pol., 13.02)  Ceremonia Otwarcia XXI ZIO Vancouver 2010
13 lutego 2010
 8:30  skoki narciarskie  NH - trening
 9:45  skoki narciarskie  NH - 1. seria
 10:45  skoki narciarskie  NH - 2. seria - finał
 11:45  narciarstwo alpejskie  zjazd M - finał
 12:00  hokej na lodzie  gr. A: el. K (SWE - SUI)
 12:00  łyżwiarstwo szybkie  5000m M - finał
 13:00  biathlon  sprint 7.5km K
 16:30  narciarstwo dowolne  jazda po muldach K - kw.
 17:00  hokej na lodzie  gr. A: el. K (CAN - SVK)
 17:00  saneczkarstwo  jedynki M - 1. bieg
 17:00  short track  1500m M
 17:45  short track  500m K
 18:24  short track  1500m M - półfinał
 18:49  short track  3000m K - sztafeta - półfinał
 19:00  saneczkarstwo  jedynki M - 2. bieg
 19:18  short track  1500m M - finał - finał
 19:30  narciarstwo dowolne  jazda po muldach K - finał - finał
14 lutego 2010
 9:00  kombinacja norweska  ind. NH/10 km CC - trening
 10:00  narciarstwo alpejskie  zjazd do kombinacji K
 10:00  kombinacja norweska  ind. NH/10 km CC
 11:15  biathlon  sprint 10km M - CWM
 12:00  hokej na lodzie  gr. B: el. K (USA - CHN)
 13:00  narciarstwo alpejskie  slalom do kombinacji K - finał
 13:00  saneczkarstwo  jedynki M - 3. bieg
 13:00  łyżwiarstwo szybkie  3000m K - finał
 13:45  kombinacja norweska  ind. NH/10 km CC - finał
 14:30  narciarstwo dowolne  jazda po muldach M - kw.
 15:00  saneczkarstwo  jedynki M - 4. bieg
 16:30  łyżwiarstwo figurowe  program krótki par
 16:30  hokej na lodzie  gr. B: el. K (FIN - RUS)
 17:30  narciarstwo dowolne  jazda po muldach M -finał
15 lutego 2010
 10:00  narciarstwo biegowe  10km K - styl dowolny - finał
 10:30  snowboard  snowboard cross M - kwalifikacje
 12:30  narciarstwo biegowe  15km M - styl dowolny - finał
 14:00  snowboard  snowboard cross M -1/8 finału
 14:26  snowboard  snowboard cross M -1/4 finału
 14:30  hokej na lodzie  gr. A: el. K (SUI - CAN)
 14:42  snowboard  snowboard cross M -1/2 finału
 14:53  snowboard  snowboard cross M - finał
 15:30  łyżwiarstwo szybkie  500m M - wyścig 1. z 2
 17:00  łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par
 17:00  saneczkarstwo  jedynki K - 1. bieg
 17:28  łyżwiarstwo szybkie  500m M - wyścig 2. z 2
 18:30  saneczkarstwo  jedynki K - 2. bieg
 19:00  hokej na lodzie  gr. A: el. K (SWE - SVK)
16 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 1. M (GBR-SWE)
 9:00  curling  sesja 1. M (NOR-CAN)
 9:00  curling  sesja 1. M (USA-GER)
 9:00  curling  sesja 1. M (SUI-DEN)
 10:00  narciarstwo alpejskie  zjazd do kombinacji M
 10:00  snowboard  snowboard cross K - kw.
 10:30  biathlon  10km K na dochodzenie - finał
 12:00  hokej na lodzie  gr. A: el. M (USA-SUI)
 12:15  snowboard  snowboard cross K -1/4 finału
 12:29  snowboard  snowboard cross K -1/2 finału
 12:40  snowboard  snowboard cross K - finał
 12:45  biathlon  12.5km M na dochodzenie - finał
 13:00  saneczkarstwo  jedynki K - 3. bieg
 13:00  łyżwiarstwo szybkie  500m K - wyścig 1. z 2
 13:30  narciarstwo alpejskie  slalom do kombinacji M - finał
 14:00  curling  sesja 1. K (USA-JPN)
 14:00  curling  sesja 1. K (DEN-SWE)
 14:00  curling  sesja 1. K (GER-RUS)
 14:00  curling  sesja 1. K (CAN-SUI)
 14:30  hokej na lodzie  gr. B: el. M (RUS-USA)
 14:30  saneczkarstwo  jedynki K - 4. bieg - finał
 14:52  łyżwiarstwo szybkie  500m M - wyścig 2. z 2 - finał
 16:15  łyżwiarstwo figurowe  program krótki solistów
 16:30  hokej na lodzie  gr. A: el. M (CAN-NOR)
 19:00  curling  sesja 1. M (CAN-GER)
 19:00  curling  sesja 1. M (CHN-FRA)
 19:00  curling  sesja 1. M (USA-NOR)
 19:00  hokej na lodzie  gr. B: el. K (FIN-CHN)
 21:00  hokej na lodzie  gr. B: el. M (RUS-LAT)
17 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 2. K (CHN-GBR)
 9:00  curling  sesja 2. K (GER-USA)
 9:00  curling  sesja 2. K (SUI-SWE)
 9:00  curling  sesja 2. K (JPN-CAN)
 10:15  narciarstwo biegowe  sprint ind. K - styl klas. - kw.
 10:45  narciarstwo biegowe  sprint ind. M - styl klas. - kw.
 11:00  narciarstwo alpejskie  zjazd K - finał
 12:00  hokej na lodzie  gr. C: el. K (FIN-BLR)
 12:30  narciarstwo biegowe  sprint ind. K - styl klas. - 1/4 finału
 12:55  narciarstwo biegowe  sprint ind. M - styl klas. - 1/4 finału
 13:05  snowboard  halfpipe M - kw.
 13:20  narciarstwo biegowe  sprint ind. K - styl klas. - 1/2 finału
 13:30  narciarstwo biegowe  sprint ind. M - styl klas. - 1/4 finału
 13:45  narciarstwo biegowe  sprint ind. K - styl klas. - finał
 13:55  narciarstwo biegowe  sprint ind. M - styl klas. - finał
 14:00  curling  sesja 3. M (GBR-FRA)
 14:00  curling  sesja 3. M (USA-SUI)
 14:00  curling  sesja 3. M (DEN-CHN)
 14:00  curling  sesja 3. M (GER-SWE)
 14:30  hokej na lodzie  gr. A: el. K (CAN-SWE)
 16:00  łyżwiarstwo szybkie  1000m M - finał
 16:30  hokej na lodzie  gr. C: el. M (SWE-GER)
 17:00  saneczkarstwo  dwójki - 1. bieg
 17:00  short track  500m K - 1/4 finału
 17:15  snowboard  halfpipe M -1/2 finału
 17:27  short track  1000m M
 18:00  saneczkarstwo  dwójki - 2. bieg - finał
 18:14  short track  500m K - 1/2 finału
 18:35  short track  sztafeta 5000m M - 1/4 finału
 19:00  curling  sesja 3. K (RUS-DEN)
 19:00  curling  sesja 3. K (GBR-SWE)
 19:00  curling  sesja 3. K (CHN-SUI)
 19:00  hokej na lodzie  gr. A: el. K (SVK-SUI)
 19:07  short track  500m K - finał
 19:15  snowboard  halfpipe M - finał
 21:00  hokej na lodzie  gr. B: el. M (CZE-SVK)
18 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 4. M (DEN-USA)
 9:00  curling  sesja 4. M (GER-NOR)
 9:00  curling  sesja 4. M (CAN-SWE)
 9:00  curling  sesja 4. M (GBR-SUI)
 10:00  biathlon  15km ind. K - finał
 12:00  hokej na lodzie  gr. A: el. M (USA-NOR)
 12:30  snowboard  halfpipe K - kwalifikacje
 13:00  biathlon  20km ind. M - finał
 13:00  łyżwiarstwo szybkie  1000m K - finał
 14:00  curling  sesja 4. K (CAN-GER)
 14:00  curling  sesja 4. K (CHN-JPN)
 14:00  curling  sesja 4. K (RUS-GBR)
 14:00  curling  sesja 4. K (USA-FIN)
 14:30  hokej na lodzie  gr. B: el. K (USA-FIN)
 16:00  skeleton  1. bieg K
 16:00  snowboard  halfpipe K - półfinał
 16:30  hokej na lodzie  gr. A: el. M (SUI-CAN)
 17:00  łyżwiarstwo figurowe  program dowolny M - finał
 17:00  skeleton  2. bieg K
 18:00  snowboard  halfpipe K - finał - finał
 18:30  skeleton  1. bieg M
 19:00  curling  sesja 4. M (SWE-CHN)
 19:00  curling  sesja 4. M (GBR-DEN)
 19:00  curling  sesja 4. M (NOR-SUI)
 19:00  curling  sesja 4. M (FRA-CAN)
 19:00  hokej na lodzie  gr. B: el. K (CHN-RUS)
 19:45  skeleton  2. bieg M
 21:00  hokej na lodzie  gr. B: el. M (SVK-RUS)
19 lutego 2010
 8:30  skoki narciarskie  LH - trening
 9:00  curling  sesja 5. K (GER-GBR)
 9:00  curling  sesja 5. K (RUS-USA)
 9:00  curling  sesja 5. K (CHN-DEN)
 10:00  skoki narciarskie  LH -kwalifikacje
 11:30  narciarstwo alpejskie  supergigant M - finał
 12:00  hokej na lodzie  gr. C: el. M (BLR-SWE)
 13:00  narciarstwo biegowe  15km na dochodzenie K - finał
 14:00  curling  sesja 6. M (GER-SUI)
 14:00  curling  sesja 6. M (DEN-CAN)
 14:00  curling  sesja 6. M (FRA-USA)
 14:00  curling  sesja 6. M (NOR-CHN)
 15:45  skeleton  3. bieg K
 16:30  hokej na lodzie  gr. B: el. M (CZE-LAT)
 16:45  łyżwiarstwo figurowe  tańce - program obowiązkowy
 16:45  skeleton  4. bieg K - finał
 18:20  skeleton  3. bieg M
 19:00  curling  sesja 6. K (DEN-CAN)
 19:00  curling  sesja 6. K (SWE-CHN)
 19:00  curling  sesja 6. K (GBR-JPN)
 19:00  curling  sesja 6. K (SUI-RUS)
 19:30  skeleton  4. bieg M - finał
 21:00  hokej na lodzie  gr. C: el. M (FIN-GER)
20 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 7. M (NOR-DEN)
 9:00  curling  sesja 7. M (FRA-GER)
 9:00  curling  sesja 7. M (CHN-GBR)
 9:00  curling  sesja 7. M (SWE-USA)
 10:00  narciarstwo alpejskie  supergigant K - finał
 10:00  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne K - 1. skoki
 10:00  skoki narciarskie  LH - trening
 10:50  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne K - 2. skoki
 11:30  skoki narciarskie  LH -1. seria
 12:00  hokej na lodzie  gr. A: el. M (NOR-SUI)
 12:30  skoki narciarskie  LH -2. seria - finał
 13:30  narciarstwo biegowe  30km na dochodzenie M
 14:00  curling  sesja 7. K (SWE-RUS)
 14:00  curling  sesja 7. K (USA-GBR)
 14:00  curling  sesja 7. K (DEN-SUI)
 14:00  curling  sesja 7. K (GER-CHN)
 14:30  hokej na lodzie  runda eliminacyjna K
 16:15  łyżwiarstwo szybkie  1500m M - finał
 16:30  hokej na lodzie  gr. B: el. M (LAT-SVK)
 17:00  bobsleje  dwójki M - 1. bieg
 17:45  short track  1500m K - biegi el.
 18:29  short track  1000m M - 1/4 finału
 18:30  bobsleje  dwójki M - 2. bieg
 18:59  short track  1500m K - 1/2 finału
 19:00  curling  sesja 8. M (SUI-CHN)
 19:00  curling  sesja 8. M (SWE-FRA)
 19:00  curling  sesja 8. M (CAN-GBR)
 19:00  hokej na lodzie  runda eliminacyjna K
 19:28  short track  1000m M - 1/2 finału
 19:51  short track  1500m K - finał
 20:05  short track  1000m M - finał
 21:00  hokej na lodzie  gr. C: el. M (GER-BLR)
21 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 8. K (GBR-SUI)
 9:00  curling  sesja 8. K (GER-DEN)
 9:00  curling  sesja 8. K (CAN-USA)
 9:00  curling  sesja 8. K (RUS-JPN)
 9:15  narciarstwo dowolne  skicross M - kwalifikacje
 10:00  narciarstwo alpejskie  supergigant M - 1. zjazd
 10:45  biathlon  15km M - bieg masowy - CWM
 12:00  hokej na lodzie  gr. B: el. M (RUS-CZE)
 12:15  narciarstwo dowolne  skicross M - 1/8 finału
 12:44  narciarstwo dowolne  skicross M - 1/4 finału
 13:00  biathlon  12.5km M - bieg masowy - finał
 13:05  narciarstwo dowolne  skicross M - 1/2 finału
 13:20  narciarstwo dowolne  skicross M - finał - finał
 13:30  bobsleje  dwójki M - 3. bieg
 13:45  narciarstwo alpejskie  supergigant M - 2. zjazd - finał
 14:00  curling  sesja 9. M (USA-GBR)
 14:00  curling  sesja 9. M (NOR-SWE)
 14:00  curling  sesja 9. M (SUI-CAN)
 14:00  curling  sesja 9. M (DEN-GER)
 14:45  bobsleje  dwójki M - 4. bieg - finał
 15:00  łyżwiarstwo szybkie  1500m K - finał
 16:15  łyżwiarstwo figurowe  tańce - program oryginalny
 16:40  hokej na lodzie  gr. A: el. M (CAN-USA)
 19:00  curling  sesja 9. K (CHN-CAN)
 19:00  curling  sesja 9. K (JPN-GER)
 19:00  curling  sesja 9. K (USA-SWE)
 21:00  hokej na lodzie  gr. C: el. M (SWE-FIN)
22 lutego 2010
 8:30  skoki narciarskie  konkurs drużynowy - trening
 9:00  curling  sesja 10. M (FRA-NOR)
 9:00  curling  sesja 10. M (CAN-USA)
 9:00  curling  sesja 10. M (GER-CHN)
 9:00  curling  sesja 10. M (SUI-SWE)
 10:00  skoki narciarskie  konkurs drużynowy - 1. seria
 10:45  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy K - 1. półfinał
 10:45  skoki narciarskie  konkurs drużynowy - 2. seria - finał
 11:10  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy K - 2. półfinał
 11:35  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy M - 1. półfinał
 12:00  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy M - 2. półfinał
 12:00  hokej na lodzie  1/2 finału K
 13:00  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy K - finał
 13:25  narciarstwo biegowe  sprint drużynowy M - finał
 14:00  curling  sesja 10. K (RUS-CHN)
 14:00  curling  sesja 10. K (JPN-SUI)
 14:00  curling  sesja 10. K (SWE-CAN)
 14:00  curling  sesja 10. K (GBR-DEN)
 14:00  hokej na lodzie  mecz o 7./8. miejsce K
 16:45  łyżwiarstwo figurowe  tańce - program dowolny - finał
 17:00  hokej na lodzie  1/2 finału K
 18:00  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne M, el. - 1. skoki
 18:50  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne M, el. - 2. skoki
 19:00  curling  sesja 11. M (GER-GBR)
 19:00  curling  sesja 11. M (FRA-DEN)
 19:00  curling  sesja 11. M (CHN-USA)
 19:00  hokej na lodzie  mecz o 5./6. miejsce K
23 lutego 2010
 9:00  curling  sesja 11. K (JPN-SWE)
 9:00  curling  sesja 11. K (SUI-GER)
 9:00  curling  sesja 11. K (USA-CHN)
 9:00  curling  sesja 11. K (CAN-GBR)
 9:00  kombinacja norweska  drużynowo/4x5 km CC - trening
 10:00  kombinacja norweska  drużynowo/4x5 km CC
 10:30  narciarstwo dowolne  skicross, kwalifikacje K
 11:00  łyżwiarstwo szybkie  10000 m M - finał
 11:30  biathlon  sztafeta 4x6 km K
 12:00  hokej na lodzie  runda kwalifikacyjna M
 13:00  narciarstwo dowolne  skicross, 1/8 finału K
 13:00  kombinacja norweska  drużynowo/4x5 km CC - finał
 13:29  narciarstwo dowolne  skicross, 1/4 finału K
 13:50  narciarstwo dowolne  skicross, 1/2 finału K
 14:00  curling  sesja 12. M (CHN-CAN)
 14:00  curling  sesja 12. M (SWE-DEN)
 14:00  curling  sesja 12. M (GBR-NOR)
 14:00  curling  sesja 12. M (SUI-FRA)
 14:05  narciarstwo dowolne  skicross K - finał
 16:30  łyżwiarstwo figurowe  solistki - program krótki
 16:30  hokej na lodzie  runda kwalifikacyjna M
 17:00  bobsleje  ślizg 1. K
 18:00  bobsleje  ślizg 2. K
 19:00  curling  sesja 12. K (SUI-USA)
 19:00  curling  sesja 12. K (CAN-RUS)
 19:00  curling  sesja 12. K (JPN-DEN)
 19:00  curling  sesja 12. K (SWE-GER)
 19:00  hokej na lodzie  runda kwalifikacyjna M
 21:00  hokej na lodzie  runda kwalifikacyjna M
24 lutego 2010
 9:00  curling  faza dogrywkowa M - sesja 1.
 9:00  curling  faza dogrywkowa W - sesja 1.
 10:00  narciarstwo alpejskie  slalom gigant K - 1. zjazd
 11:15  narciarstwo biegowe  sztafeta 4x10 km M - finał
 12:00  hokej na lodzie  ćwiećfinały M
 13:00  łyżwiarstwo szybkie  5000m K - finał
 13:15  narciarstwo alpejskie  slalom gigant K - 2. zjazd - finał
 14:00  curling  faza dogrywkowa M - sesja 2.
 14:00  curling  faza dogrywkowa W - sesja 2.
 16:30  hokej na lodzie  ćwiećfinały M
 17:00  bobsleje  ślizg 3. K
 17:00  short track  1000m K
 17:47  short track  500m M
 18:00  bobsleje  ślizg 4. K - finał
 18:26  short track  sztafta 3000m K - finał
 19:00  curling  faza dogrywkowa M - sesja 3.
 19:00  curling  faza dogrywkowa W - sesja 3.
 19:00  hokej na lodzie  ćwiećfinały M
 19:30  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne K - finał - 1. skoki
 20:05  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne K - finał - 2. - finał
 21:00  hokej na lodzie  ćwiećfinały M
25 lutego 2010
 9:00  curling  półfinały K
 9:00  curling  półfinały K
 9:00  kombinacja norweska  ind. NH/10 km - trening
 10:00  kombinacja norweska  ind. NH/10 km - runda konkursowa
 11:00  narciarstwo biegowe  sztafeta 4x5 km K - finał
 11:00  hokej na lodzie  mecz o 3. miejsce K
 13:00  kombinacja norweska  ind. NH/10 km - 10 km - finał
 14:00  curling  półfinały M
 14:00  curling  półfinały M
 15:30  hokej na lodzie  mecz o 1. miejsce K
 17:00  łyżwiarstwo figurowe  solitki - program dowolny
 18:00  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne M - 1. skoki
 18:35  narciarstwo dowolne  skoki akrobatyczne M - 2. skoki - finał
26 lutego 2010
 9:00  curling  mecz o 3. miejsce K
 10:00  narciarstwo alpejskie  slalom K - 1. zjazd
 10:00  snowboard  slalom gigant równoległy K - kwal.
 10:34  snowboard  slalom gigant równoległy K - elim.
 11:30  biathlon  sztafeta 7x4.5 km M - finał
 12:00  hokej na lodzie  półfinały M
 12:15  snowboard  slalom gigant równoległy K - 1/8 finału
 12:30  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - 1/8 finału
 12:51  snowboard  slalom gigant równoległy K - 1/4 finału
 13:00  bobsleje  czwróki M - 1. ślizg
 13:13  snowboard  slalom gigant równoległy K - 1/2 finału
 13:20  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - 1/4 finału
 13:27  snowboard  slalom gigant równoległy K - finał
 13:30  narciarstwo alpejskie  slalom M - 2. zjazd - finał
 14:07  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - 1/2 finału
 14:30  bobsleje  czwróki M - 2. ślizg
 15:00  curling  mecz o 1. miejsce K - finał
 18:00  short track  500m M - 1/4 finału
 18:14  short track  1000m K - 1/4 finału
 18:30  hokej na lodzie  półfinały M
 18:45  short track  500m M - 1/2 finału
 18:53  short track  1000m K - 1/2 finału
 19:16  short track  500m M - finał
 19:26  short track  1000m K - finał
 19:52  short track  sztafeta 5000m M - finał
27 lutego 2010
 9:00  curling  mecz o 3. miejsce M
 10:00  narciarstwo alpejskie  slalom M - 1. zjazd
 10:00  snowboard  slalom gigant równoległy M - kwal.
 10:34  snowboard  slalom gigant równoległy M - elim.
 11:45  narciarstwo biegowe  30 km K, bieg masowy - finał
 12:15  snowboard  slalom gigant równoległy M - 1/8 finału
 12:30  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - 1/2 finału
 12:51  snowboard  slalom gigant równoległy M - 1/4 finału
 12:51  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - finał D
 12:57  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - finał C
 13:00  bobsleje  czwróki M - 3. ślizg
 13:13  snowboard  slalom gigant równoległy M - 1/2 finału
 13:13  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - finał D
 13:19  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - finał C
 13:27  snowboard  slalom gigant równoległy M - finał
 13:45  narciarstwo alpejskie  slalom M - 2. zjazd - finał
 13:49  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - finał B
 13:55  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie M - finał A
 14:12  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - finał B
 14:15  bobsleje  czwróki M - 4. ślizg - finał
 14:17  łyżwiarstwo szybkie  druż. na dochodzenie K - finał A
 15:00  curling  mecz o 1. miejsce M - finał
 16:30  łyżwiarstwo figurowe  pokazy mistrzów
 19:00  hokej na lodzie  mecz o 3. miejsce M
28 lutego 2010
 9:30  narciarstwo biegowe  bieg masowy M - 50 km - finał
 12:15  hokej na lodzie  mecz o 1. miejsce M - finał
 18:00 Ceremonia Zamknięcia XXI ZIO Vancouver 2010

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij