Igrzyska

luty 2010
Konkurencja 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
K - 10 km
styl dowolny
                                 
K - 15 km na doch.
7.5km dow. + 7.5km klas.
                                 
K - 30 km bieg masowy
styl klasyczny
                                 
K - sztafeta 4x5 km
klasyczny / dowolny
                                 
K - sprint indywidualny
styl klasyczny
                                 
K - sprint drużynowy
styl dowolny
                                 
M - 15 km
styl dowolny
                                 
M - 30 km na doch.
15km dow. + 15km klas.
                                 
M - sztafeta 4x10 km
klasyczny / dowolny
                                 
M - 50 km bieg masowy
styl klasyczny
                                 
M - sprint indywidualny
styl klasyczny
                                 
M - sprint drużynowy
styl dowolny
                                 

 

   - kolor zielony oznacza sesje finałowe
   - kolor niebieski oznacza sesje konkurencji, kwalifikacje, eliminacje itd.

 

Starty Polaków (Whistler/Olympic Park)

15 lutego (poniedziałek)
19.00-20.15 - 10 km K st. dowolnym - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek
21.30-23.00 - 15 km M st. dowolnym - Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

17 lutego (środa)
19.15-20.00 - sprint K i M eliminacje - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek, Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok
21.30-23.00 - sprint K i M finał - ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek, Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

19 lutego (piątek)
22.00-22.50 - łączony (7,5+7,5 km) K - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

20 lutego (sobota)
22.30-00.00 - łączony (15+15 km) M - Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

22 lutego (poniedziałek)
19.45-21.20 - sprint drużynowy st. klasycznym K/M eliminacje - Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok
22.00-22.45 - sprint drużynowy st. klasycznym K/M finał - Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

25 lutego (czwartek)
20.00-21.05 - sztafeta 4x5 km K - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

27 lutego (sobota)
20.45-22.45 - 30 km ze startu wspólnego K st. klasycznym - Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij