Igrzyska
Joanna ŁOCHOWSKA
kat. 53 kg
ur. 17.11.1998, Zielona Góra
158 cm / 53 kg
klub – UKS PC Zielona Góra
trener klubowy – Ryszard Chocianowski
trener kadry – Ryszard Soćko
osiągnięcia: MME 2011 – 2.
Aleksandra KLEJNOWSKA-KRZYWAŃSKA
Kat. 53 kg
ur. 17.12.1982, Lubin
156 cm / 58 kg
klub – CWSPC Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Piotr Wysocki
trener kadry – Ryszard Soćko/Danuta Soćko
osiągnięcia: IO 2008 – 7.; IO 2004 – 5.;
IO 2000 – 5.; MŚ 2001 – 1.; 4-krotna mistrzyni
Europy (2001, 2002, 2004, 2008), 2-krotna wicemistrzyni Europy i 3-krotna brązowa medalistka ME. Pierwsza polska mistrzyni świata w podnoszeniu ciężarów
Ewa MIZDAL
Kat. 69 kg
ur. 18.07.1987
160 cm / 70 kg
klub – MKS Unia Hrubieszów
trener klubowy – Antoni Czerniak
trener kadry – Ryszard Soćko/Danuta Soćko
osiągnięcia: ME 2009 i 2011 – 5.;
ME U23 2009 – 1.
Bartłomiej BONK
Kat. 105 kg
ur. 11.10.1984, Więcbork
180 cm / 105 kg
klub – KS Budowlani Opole
trener klubowy – Ryszard Szewczyk
trener kadry – Mirosław Choroś
osiągnięcia: uczestnik IO 2008;
MŚ 2011 – 5.;
MŚ 2010 – 3.;
ME 2011 – 3.;
2006 – 4.
Marcin DOŁĘGA
Kat. 105 kg
ur. 18.07.1982, Łuków
184 cm / 105 kg
klub – CWSPC Zawisza Bydgoszcz
trener – Grzegorz Chruściewicz
osiągnięcia: IO 2008 – 4.;
MŚ – 3x1. (2006, 2009, 2010);
ME 2006 – 1.
Arsen KASABIJEW
kat. 94 kg
ur. 15.11.1987, Cchinwali, Gruzja
176 cm / 94 kg
klub – KPC Górnik Polkowice
trener klubowy – Tomasz Michalski
trener kadry – Grzegorz Chruściewicz/Mirosław Choroś
osiągnięcia: ME 2010 – 1.
Adrian ZIELIŃSKI
Kat. 85 kg
ur. 28.03.1989, Nakło n/Notecią
171 cm / 90 kg
klub – MGLKS Tarpan Mrocza
trener – Jerzy Śliwiński
osiągnięcia: MŚ 2011 – 3.;
MŚ 2010 – 1.
Tomasz ZIELIŃSKI
Kat. 94 kg
ur. 13.12.1990, Nakło n/Notecią
173 cm / 96 kg
klub – MGLKS Tarpan Mrocza
trener – Jerzy Śliwiński
osiągnięcia: ME 2012 – 5.;
ME 2011 – 5.;
MŚ 2010 – 13.;
MŚ Jun 2010 – 2.
Krzysztof ZWARYCZ
Kat. 77 kg
ur. 03.12.1990, Gdynia
169 cm / 79 kg
klub – KPC Górnik Polkowice
trener klubowy – Tomasz Michalski
trener kadry – Grzegorz Chruściewicz/Mirosław Choroś
osiągnięcia: 2011 ME – 5.;
2010 MEJun. – 3.;
2010 MŚJun. – 8.;
2009 MEJun. – 2.;
2009 MŚJun. – 6.;
2008 MEJun. – 4.
 

SZTAB SZKOLENIOWY

  Ryszard SOĆKO
trener kobiet
  Jerzy ŚLIWIŃSKI
trener mężczyzn
  Mirosław CHOROŚ
trener mężczyzn
  Grzegorz CHRUŚCIEWICZ
trener mężczyzn
  Marek KROCHMALSKI
lekarz
  Krzysztof ZWIERZ
fizjoterapeuta
  Piotr JAKUBOWSKI
fizjoterapeuta
  Paweł SALACH
fizjoterapeuta
  Krzysztof SIEMION
trener
  Danuta SOĆKO
trener

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij