Igrzyska
  Natalia MADAJ
W 4x
ur. 25.01.1988, Piła
175 cm / 70 kg
klub – Posnania Poznań
trener klubowy – Przemysław
Abrahamczyk
trener kadry – Marcin Witkowski
osiągnięcia: MŚJ – 1. (1X)                                                                  
  Kamila SOĆKO
W 4x
ur. 12.11.1988, Warszawa
180 cm / 71 kg
klub – WTW Warszawa
trener klubowy – Danuta Kotwińska
trener kadry – Marcin Witkowski
osiągnięcia: MMŚ 2009 – 2.
  Sylwia LEWANDOWSKA
W 4x
ur. 04.01.1991, Toruń
169 cm / 69 kg
klub – WTW Warszawa
trener klubowy – Danuta Kotwińska
trener kadry – Marcin Witkowski
osiągnięcia: ME 2011 – 2.
  Joanna LESZCZYŃSKA
W 4x
ur. 18.12.1988, Warszawa
183 cm / 76 kg
klub – WTW Warszawa
trener klubowy – Danuta Kotwińska
trener kadry – Marcin Witkowski
osiągnięcia: MMŚ 2009 – 2.
  Marek KOLBOWICZ
M 4x
ur. 11.06.1971, Szczecin
185 cm / 90 kg
klub – AZS AWF Szczecin
trener klubowy – Krzysztof Krupecki
trener kadry – Aleksander Wojciechowski
osiągnięcia: IO 2008 – 1.;
IO 2004 – 4.; IO 2000 – 6.;
IO 1996 – 9.;
4x mistrzostwo świata;
MŚ 2011 – 4.;
PŚ Belgrad 2012 – 8.;
PŚ Lucerna 2012 – 6.
  Konrad WASIELEWSKI
M 4x
ur. 19.12.1984, Szczecin
194 cm / 94 kg
klub – AZS AWF Szczecin
trener klubowy – Piotr Kula
trener kadry – Aleksander Wojciechowski
osiągnięcia: IO 2008 – 1.,
4x mistrzostwo świata;
MŚ 2011 – 4.;
PŚ Belgrad 2012 – 8.;
PŚ Lucerna 2012 – 6.
  Michał JELIŃSKI
M 4x
ur. 17.03.1980, Gorzów Wielkopolski
194 cm / 92 kg
klub – AZS AWF Gorzów Wlkp.
trener klubowy – Marek Kowalski
trener kadry – Aleksander Wojciechowski
osiągnięcia: IO 2008 – 1.;
IO 2004 – 13. (2x);
4x mistrzostwo świata;
MŚ 2011 – 4.;
PŚ Belgrad 2012 – 8.;
PŚ Lucerna 2012 – 6.
  Adam KOROL
M 4x
ur. 20.08.1974, Gdańsk
194 cm / 95 kg
klub – AZS AWFiS Gdańsk
trener klubowy – Witold Sroga
trener kadry – Aleksander Wojciechowski
osiągnięcia: IO 2008 – 1.;
IO 2004 – 4.;
IO 2000 – 6. (2x);
IO 1996 – 13. (2x);
4x mistrzostwo świata;
PŚ Lucerna 2012 – 6.
  Łukasz PAWŁOWSKI
LM 4-
ur. 11.06.1983, Toruń
183 cm / 70 kg
klub – AZS UMK Energa Toruń
trener klubowy – Mariusz Szumański
trener kadry – Marian Drażdżewski
osiągnięcia: IO 2008 – 2.;
MŚ 2009 – 3.
  Łukasz SIEMION
LM 4-
ur. 12.04.1985, Ełk
184 cm / 74 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
Bank Pocztowy Bydgoszcz
trener – Marian Drażdżewski
osiągnięcia: MŚ 2009 – 3.
  Miłosz BERNATAJTYS
LM 4-
ur. 30.05.1982, Słupsk
183 cm / 70 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
Bank Pocztowy Bydgoszcz
trener – Marian Drażdżewski
osiągnięcia: IO 2008 – 2.;
MŚ 2009 – 3.
  Paweł RAŃDA
LM 4-
ur. 20.03.1979, Wrocław
185 cm / 72 kg
klub – K.S AZS Politechnika Wrocław
trener klubowy – Czesław Błoch
trener kadry – Marian Drażdżewski
osiągnięcia: IO 2008 – 2.;
MŚ 2009 – 3.
  Magdalena FULARCZYK
W 2x
ur. 16.09.1986, Wąbrzeźno
173 cm / 72 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
WSG Bydgoszcz
trener klubowy – Michał Kozłowski
trener kadry – Marcin Witkowski
osiągnięcia: MŚ 2009 – 1.;
MŚ 2010 – 3.;
ME 2010 – 2.;
ME 2008 – 2.;
MŚ 2011 – 5.
  Julia MICHALSKA
W 2x
ur. 21.07.1985, Kozienice
179 cm / 69 kg
klub – P.T.W Tryton Poznań
trener – Marcin Witkowski
osiągnięcia: IO 2008 – 6. (1x);
MŚ 2009 – 1.;
MŚ 2010 – 3.;
ME 2010 – 2.;
MŚ 2011 – 5.
  Wojciech GUTORSKI
M 2-
ur. 25.05.1982, Bydgoszcz
197 cm / 93 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
trener klubowy – Marian Drażdżewski
trener kadry – Witold Sroga
osiągnięcia: IO 2008 – 5. (M 8+);
IO 2004 – 8. (M 8+);
ME 2009 – 1. (M 8+);
ME 2008 – 3. (M 8+);
ME 2007 – 2. (M 8-)
  Jarosław GODEK
M 2-
ur. 05.08.1981, Szubin
194 cm / 100 kg
klub – AZS AWFiS Gdańsk
trener – Witold Sroga
osiągnięcia: IO 2008 – 14. (M 2-);
IO 2004 – 6. (M 4-);
ME 2009 – 1. (M 8+);
ME 2010 – 2. (M 8+);
ME 2007 – 2. (M 2-)
  Piotr HOJKA
M 8+
ur. 12.06.1984, Bydgoszcz
202 cm / 103 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
Bank Pocztowy Bydgoszcz
trener – Marian Drażdżewski
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: IO 2008 – 5. (M 8+);
MŚ 2009 – 4. (M 8+);
ME 2010 – 2. (M 8+);
ME 2009 – 1. (M 8+);
ME 2007 – 2. (M 2-)
  Zbigniew SCHODOWSKI
M 8+
ur. 30.04.1987, Toruń
202 cm / 95 kg
klub – AZS AWF Gorzów Wlkp.
trener klubowy – Marian Hennig / Piotr Basta
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: ME 2010 – 6. (M 2-);
ME 2009 – 9. (M 4-);
ME 2008 – 5. (M 4-);
MMŚ U23 2009 – 1. (M 8+);
MŚ U23 2007 – 3. (M 8+)
  Michał SZPAKOWSKI
M 8+
ur. 23.04.1989, Toruń
196 cm / 99 kg
klub – WKS Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Andrzej Naglewicz
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: ME 2010 – 2. (M 8+);
ME 2009 – 1. (M 8+);
MŚJ 2007 – 8. (M 4-)
  Krystian ARANOWSKI
M 8+
ur. 11.04.1988, Toruń
198 cm / 100 kg
klub – WKS Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Andrzej Naglewicz
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: ME 2010 – 2. (M 8+);
ME 2009 – 1. (M 8+)
  Rafał HEJMEJ
M 8+
ur. 15.07.1980, Bydgoszcz
187 cm / 90 kg
klub – WKS Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Andrzej Naglewicz
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: IO 2008 – 5. (M 8+);
IO 2004 – 8. (M 8+);
MŚ 2009 – 4. (M 8+);
MŚ 2007 – 5. (M 8+);
ME 2010 – 2. (M 8+);
ME 2008 – 3. (M 8+);
ME 2007 – 2. (M 8+)
  Piotr JUSZCZAK
M 8+
ur. 03.07.1988, Kalisz
197 cm / 90 kg
klub – WKS Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Andrzej Naglewicz
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: MMŚ – 1.
  Marcin BRZEZIŃSKI
M 8+
ur. 06.01.1984, Warszawa
194 cm / 98 kg
klub – WTW Warszawa
trener klubowy – Robert Borys
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: IO 2008 – 5.;
ME 2011 – 1.
  Mikołaj BURDA
M 8+
ur. 08.07.1982, Toruń
192 cm / 98 kg
klub – LOTTO-Bydgostia-WSG Bydgoszcz
Bank Pocztowy Bydgoszcz
trener klubowy – Marian Drażdżewski
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: IO 2008 – 5.
  Daniel TROJANOWSKI
m 8+, sternik
ur. 24.07.1982, Brodnica
170 cm / 55 kg
klub – WKS Zawisza Bydgoszcz
trener klubowy – Andrzej Naglewicz
trener kadry – Wojciech Jankowski
osiągnięcia: IO 2008 – 5 (M 8+);
IO 2004 – 8 (M 8+); MŚ 2007 – 1 (M 2+);
MŚ 2009 – 4 (M 8+); ME 2007 – 2 (M 8+);
ME 2008 – 3 (M 8+); ME 2009 – 1 (M 8+);
ME 2010 – 2 (M 8+)
  Michał SŁOMA
M 1x
ur. 31.01.1982, Prostki
194 cm / 91 kg
klub – AZS UMK Toruń
trener klubowy – Mariusz Szumański
trener kadry – Aleksander
Wojciechowski
osiągnięcia: MŚ 2009 – 8. (M 2x);
ME 2009 – 3. (M 4x);
ME 2008 – 4. (M 2x);
ME 2010 – 5. (M 2x)
 

SZTAB SZKOLENIOWY

  Marian DRAŻDŻEWSKI
trener
  Wojciech JANKOWSKI
trener
  Witold SROGA
trener
  Marcin WITKOWSKI
trener
  Aleksander WOJCIECHOWSKI
trener
  Jolanta CHWALBIŃSKA
lekarz
  Jakub SMOLSKI
fizjoterapeuta
  Wojciech PIETRASZKIEWICZ
fizjoterapeuta
  Dominik GRZYB
fizjoterapeuta
  Bogusław GRYCZUK
kierownik wyszkolenia

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij