Igrzyska

kobiety
100 m
Daria Korczyńska (1981, WKS Śląsk Wrocław)

200 m

Marta Jeschke (1986, SKLA Sopot)

400 m
Monika Bejnar (1981, AZS AWF Warszawa)

800 m
Anna Rostkowska (1980, KS Athletics Jakać Młoda)

1500 m
Sylwia Ejdys (1984, AZS AWF Wrocław)
Anna Jakubczak-Pawelec (1973, KS Agros Zamość)
Lidia Chojecka (1977, Warszawianka)

maraton
Monika Drybulska (1980, WKS Grunwald Poznań)
Dorota Gruca (1970, Agros Zamość)

100 m ppł
Aurelia Kollach (1976, AZS AWF Warszawa)

400 m ppł
Anna Jesień (1978, AZS AWF Warszawa)

3000 m/prz.
Wioletta Frankiewicz (1977, AZS AWF Kraków)
Katarzyna Kowalska (1985, KS Vectra Włocławek)

dysk
Żaneta Glanc (1983, AZS Poznań)
Wioletta Potępa (1980,AZS AWF Warszawa)
Joanna Wiśniewska (1972,WKS Gwardia Warszawa)

kula
Krystyna Zabawska (1968, Podlasie Białystok)

młot
Kamila Skolimowska (1982, RKS Skra Warszawa)
Anita Włodarczyk  (1985, AZS AWF Poznań)
Małgorzata Zadura (1985, AZS AWF Warszawa)

oszczep
Barbara Madejczyk (1976, LKS Jantar Ustka)
Urszula Piwnicka (1983, SKLA Sopot)

tyczka
Joanna Piwowarska (1983, AZS AWF Warszawa)
Monika Pyrek (1980, MKL Szczecin)
Anna Rogowska (1981, SKLA Sopot)

7-bój
Kamila Chudzik (1986, AZS AWFiS Gdańsk)
Karolina Tymińska (1984, AZS AWFiS Gdańsk)

chód 20 km
Sylwia Korzeniowska (1980, AC Lille)

4x100 m
Marta Jeschke (1986, SKLA Sopot)
Dorota Jędrusińska (1982, AZS Poznań)
Joanna Kocielnik (1983, Orzeł Warszawa)
Ewelina Klocek (1987, WKS Śląsk Wrocław)
Daria Korczyńska (1981, WKS Śląsk Wrocław)

4x400 m
Monika Bejnar (1981, AZS AWF Warszawa)
Anna Jesień (1978, AZS AWF Warszawa)
Agnieszka Karpiesiuk (1982, AZS AWFiS Gdańsk)
Izabela Kostruba (1984, Agros Zamość)
Grażyna Prokopek-Janacek (1977, AZS AWF Warszawa)
Jolanta Wójcik (1984, AZS AWF Kraków 

mężczyźni
100 m

Dariusz Kuć (1986, AZS AWF Kraków)

 

200 m
Marcin Jędrusiński (1981, WKS Śląsk Wrocław)

400 m
Daniel Dąbrowski (1983, AZS Łódź)

800 m
Paweł Czapiewski (1978, LKS Lubusz Słubice)
Marcin Lewandowski (1987, UKL Ósemka Police)

maraton
Arkadiusz Sowa (1979, WKS Grunwald Poznań)
Henryk Szost (1982, WKS Grunwald Poznań)

110 m ppł
Artur Noga (1988, KS Warszawianka)

400 m ppł
Marek Plawgo (1981, KS Warszawianka)

3000 m z prz.
Tomasz Szymkowiak (1983, LKS Orkan Wlkp.Poznań)

dysk
Piotr Małachowski (1983, WKS Śląsk Wrocław)

kula
Tomasz Majewski (1981, AZS AWF Warszawa)

młot
Szymon Ziółkowski (1976, AZS Poznań)

oszczep
Igor Janik (1983, AZS AWFiS Gdańsk)

wzwyż
Michał Bieniek (1986, AZS AWF Wrocław)

w dal
Marcin Starzak (1969, AZS AWF Kraków)

tyczka
Przemysław Czerwiński (1985, MKL Szczecin)

chód 20 km
Rafał Augustyn (1984, AZS AWF Kraków)
Jakub Jelonek (1985, AZS AWF Kraków)

chód 50 km
Artur Brzozowski (1985, LKS Znicz Biłgoraj)
Rafał Fedaczyński (1980, AZS AWF Katowice)
Grzegorz Sudoł (1978, AZS AWF Kraków)

4x100 m
Łukasz Chyła (1981, SKLA Sopot)
Marcin Jędrusiński (1981, Śląsk Wrocław)
Robert Kubaczyk (1986, AZS Poznań)
Dariusz Kuć (1986, AZS AWF Kraków)
Kamil Masztak (1984, AZS AWF Poznań)
Marcin Nowak (1977, AZS AWF Kraków)

4x400 m
Daniel Dąbrowski (1983, AZS Łódź)
Piotr Kędzia (1984, AZS Łódź)
Piotr Klimczak (1980, WKS Śląsk Wrocław)
Kacper Kozłowski (1986, AZS UWM Olsztyn)
Piotr Wiaderek (1984, AZS AWFiS Gdańsk)
Rafał Wieruszewski (1981, UKS Orkan Środa Wlkp.)

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij