Igrzyska

Skład misji na EYOF


 

Irena Szewińska
Szef ekipy

 

Jerzy Eliasz
Szef Misji

 

Marzenna Koszewska
Z-Ca Szefa Misji

 

Magdalena Dębska
Członek Misji

 

Jarosław Debert
Członek Misji

 

Joanna Huzarska-Tomaszewska
Członek Misji

 

Jarosław Kalarus
Lekarz

 

Bronisław Dębski
Lekarz

 

Edward Iwanicki
Fizjoterapeuta

 

Danuta Tadel
Fizjoterapeuta

 

Lekkoatletyka

Zuzanna Rybarczyk

Urodzona: 10 stycznia 1994 r. w Poznaniu
Konkurencje: 100m ppł.
Klub: AZS Poznań
Trener klubowy: Sylwester Majewski
Trener kadry: Maria Obłękowska
Największe sukcesy: 6. m - ME, Moskwa 2010
Sportowy wzór do naśladowania: Lolo Jones
Hobby:sport, fotografia, podróże, psychologia

 

Kamila Zdybał

Urodzona: 18 marca 1994 r., w Słupsku
Konkurencje:  rzut oszczepem
Klub: SKLA Słupsk
Trener klubowy: Ewa Grecka
Trener kadry: Ewa Grecka
Największe sukcesy: 2. m - MP juniorów mł. 2010
10. miejsce ME juniorów mł., Moskwa 2010
Sportowy wzór do naśladowania: Kamila Skolimowska
Hobby: sport, muzyka, prawo

 

Karolina Niemczal

Urodzona: 2 października 1994 r. w Lesznie
Konkurencje: 100m, 200m
Klub: UKS Achilles Leszno
Trener klubowy: Dariusz Górski
Trener kadry: Bogdan Obrocki
Największe sukcesy: Halowe Mistrzostwo Polski
Sportowy wzór do naśladowania: Usain Bolt
Hobby: sport, podróże

 

Karol Pawlik

Urodzony: 17 marca 1994 r. w Bydgoszczy
Konkurencje: skok o tyczce
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Trener klubowy: Roman Dakiniewicz
Trener kadry: Ireneusz Bukowiecki
Największe sukcesy: wicemistrzostwo Polski
Sportowy wzór do naśladowania: Steve Hooker
Hobby: sport

 

Damian Szufreida

Urodzony: 9 maja 1994 r. w Bydgoszczy
Konkurencje:  skok w dal, trójskok
Klub: BKS Bydgoszcz
Trener klubowy: Kazimierz Koszewski
Trener kadry: Kazimierz Koszewski
Największe sukcesy: Halowy Mistrz Polski 2010, 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Philips Idowu
Hobby: motoryzacja

 

Andrzej Regin

Urodzony: 21 lutego 1994 r. w Dobrym Mieście
Konkurencje: pchnięcie kulą
Klub: PKS Gwardia Szczytno
Trener klubowy: Ireneusz Bukowiecki
Trener kadry: Ireneusz Bukowiecki
Największe sukcesy: każde zwycięstwo
Sportowy wzór do naśladowania: Ulf Timmermann
Hobby: sport

 

Adam Jabłoński

Urodzony: Adam Jabłoński
Konkurencje: 7 lutego 1994 r. w Olsztynie
Klub: 200m
Trener klubowy: KS AZS AWF Olsztyn
Trener kadry: Zbigniew Ludwikowski
Największe sukcesy: Halowe Mistrzostwo Polski na 200m - Spała 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Usain Bolt
Hobby: sport

 

Patryk Hladniuk

Urodzony: 27 czerwca 1995 r. w Barlinku
Konkurencje: 400m
Klub: LKS Lubusz Słubice
Trener klubowy: Wojciech Szymaniak
Trener kadry: Ireneusz Bukowiecki
Największe sukcesy: mistrz i rekordzista Polski na 300m i 400m; Halowy wicemistrz Polski na 300m
Sportowy wzór do naśladowania: Asafa Powell
Hobby: sport, muzyka

 

Maria Obłękowska - Skucha
trener

 

Ireneusz Bukowiecki
trener

 

Gimnastyka

Martyna Eland

Urodzona: 19 marca 1996 r.
Konkurencje: gimnastyka sportowa
Klub: UKS SMS Olsztyn
Trener klubowy: Dariusz Laszuk
Trener kadry: Dariusz Laszuk
Największe sukcesy: 1. m - IMP, Gdańsk 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Paula Plichta
Hobby: sport

 

Kinga Najmark

Urodzona: 8 sierpnia 1996 r. w Policach
Konkurencje: gimnastyka sportowa
Klub: MKS Kusy Szczecin
Trener klubowy: Jarosław Duda
Trener kadry: Dariusz Laszuk
Największe sukcesy: 2. m - IMP
Sportowy wzór do naśladowania: Gabriela Janik
Hobby: sport

 

Karolina Czyż

Urodzona: 4 lutego 1996 r. w Krakowie
Konkurencje: gimnastyka sportowa
Klub: T.S. Wisła Kraków
Trener klubowy: Mariola Frandofert
Trener kadry: Dariusz Laszuk
Największe sukcesy: 1. m - IMP, skok; 3. m - IMP, poręcze
Sportowy wzór do naśladowania: Paula Plichta
Hobby: fotografia, sport

 

Jacek Pozowski

Urodzony: 4 sierpnia 1994 r. w Krakowie
Konkurencje: 6-bój gimnastyczny
Klub:  KS AZS AWF Kraków
Trener klubowy: Jacek Różański
Trener kadry: Jacek Różański
Największe sukcesy: 3. m - IMP 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Leszek Blanik
Hobby: muzyka, sport, HON

 

Patryk Rabstajn

Urodzony: 17 listopada 1995 r. w Katowicach
Konkurencje: 6-bój gimnastyczny
Klub: MKS Pałac Młodzieży Katowice
Trener klubowy: Jacek Wodyk
Trener kadry: Jacek Różański
Największe sukcesy: 2. m - IMP, koń z łękami
Sportowy wzór do naśladowania: Leszek Blanik
Hobby: muzyka, sport

 

Bartłomiej Adamczyk

Urodzony: 24 września 1995 r.
Konkurencje: 6-bój gimnastyczny
Klub: MKS Kusy Szczecin
Trener klubowy: Aleks Mamkiewicz
Trener kadry: Jacek Różański
Największe sukcesy: 3. m - Cottbus 2008
Sportowy wzór do naśladowania: Leszek Blanik
Hobby: gimnastyka sportowa, muzyka, sport

 

Dariusz Laszuk
trener

 

Różański Jacek
trener

 

Katarzyna Pikulińska
sędzia

 

Dariusz Dobryń
sędzia

 

Kolarstwo

Adam Gajerski

Urodzony: 31 października 1995 r., w Mysłowicach
Konkurencje:  kolarstwo szosowe
Klub: UKS Gimnazjum Imielin
Trener klubowy: Piotr Szafarczyk
Trener kadry: Grzegorz Gieracki
Największe sukcesy: 1. m - MWK Po Ziemi Kluczborskiej
Sportowy wzór do naśladowania: Mark Cavendish
Hobby: kolarstwo, piłka nożna

 

Adam Trudziński

Urodzony: 26 stycznia 1995 r., w Sierakowie Wlkp.
Konkurencje: kolarstwo szosowe
Klub:  GK Merida Gliwice
Trener klubowy:  Andrzej Nowak
Trener kadry: Grzegorz Gieracki
Największe sukcesy:  2. m - MWK Po Ziemi Kluczborskiej
Sportowy wzór do naśladowania: Mark Cavendish
Hobby: muzyka, pływanie, kolarstwo

 

Tobiasz Lis

Urodzony: 14 marca 1995 r., w Opolu
Konkurencje: kolarstwo szosowe
Klub: LKS Ziemia Opolska
Trener klubowy: Marian Staniszewski
Trener kadry: Grzegorz Gieracki
Największe sukcesy:  2. m - OOM 2010
Sportowy wzór do naśladowania: Joachim Halupczok
Hobby: motoryzacja

 

Grzegorz Gieracki
trener

 

Siatkówka

Julia Twardowska

Urodzona: 4 maja 1995 r. w Środzie Wlkp.
Konkurencje: siatkówka
Klub: UKS "Środa" Środa Wlkp.
Trener klubowy: Ilona Olsztyńska
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Bartosz Kurek
Hobby: muzyka, jazda konna

 

Ewelina Janicka

Urodzona: 4 listopada 1994 r. w Kaliszu
Konkurencje: siatkówka
Klub: MKS Calisia Kalisz/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Daniel Przybylski
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Bartosz Kurek
Hobby: muzyka, sztuka

 

Karolina Szymańska

Urodzona: 22 lutego 1994 r. w Oleśnicy
Konkurencje: siatkówka
Klub: MKLS Echo Twardogóra/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Jan Świerad
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Agata Mróz-Olszewska, Michał Winiarski
Hobby: muzyka, sztuka, moda, taniec

 

Paulina Głaz

Urodzona: 4 stycznia 1994 r. w Tomaszowie Lubelskim
Konkurencje: siatkówka
Klub: TKS Tomasovia
Trener klubowy: Stanisław Kaniewski
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Małgorzata Glinka
Hobby: filmy

 

Zuzanna Pieczka

Urodzona: 11 października 1995 r. w Bydgoszczy
Konkurencje: siatkówka
Klub: KS "Pałac" Bydgoszcz/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Jacek Jankowski
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Mariusz Wlazły, Michał Winiarski
Hobby: muzyka, fotografia

 

Aleksandra Wójcik

Urodzona: 3 stycznia 1994 r. w Kamiennej Górze
Konkurencje: siatkówka
Klub: MKS Świdnica/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Magdalena Antkowiak
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Anna Werblińska
Hobby: muzyka, film

 

Martyna Grajber

Urodzona: 28 marca 1995 r.
Konkurencje: siatkówka
Klub: PTPS Piła/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Andrzej Zapaśnik
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Bartosz kurek, Michał Winiarski
Hobby: muzyka, sztuka, moda

 

Iga Chojnacka

Urodzona: 21 kwietnia 1994 r. w Warszawie
Konkurencje: siatkówka
Klub: LTS Legionovia Legionowo/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Janusz Patriak
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Justyna Kowalczyk, Bartosz Kurek
Hobby: muzyka, książki

 

Natalia Gajewska

Urodzona: 24 maja 1994 r. w Gdańsku
Konkurencje: siatkówka
Klub: Gedania S.A.
Trener klubowy: Witold Jagła
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy:  5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Bartosz Kurek
Hobby: pływanie

 

Ewelina Tobiasz

Urodzona: 6 lutego 1994 r. w Tarnowie
Konkurencje: siatkówka
Klub: UKS Jedynka Tarnów/SMS PZPS
Trener klubowy: Alfreda Bujoczek
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Agata Mróz-Olszewska, Paweł Zagumny
Hobby: pływanie, muzyka, filmy

 

Magdalena Kuziak

Urodzona: 2 stycznia 1994 r. w Raciborzu
Konkurencje: siatkówka
Klub: UKS Krzanowice/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy:  Tomasz Kuziak
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Agata Mróz-Olszewska
Hobby: muzyka

 

Natalia Strózik

Urodzona: 23 sierpnia 1995 r. w Tychach
Konkurencje: siatkówka
Klub: MOSM Tychy/SMS PZPS Sosnowiec
Trener klubowy: Krzysztof Pałka
Trener kadry: Andrzej Peć
Największe sukcesy: 5. m - ME kadetek
Sportowy wzór do naśladowania: Agata Mróz-Olszewska
Hobby: muzyka, moda

 

Andrzej Peć
Trener

 

Tomasz Banyś
Fizjoterapeuta

 

Marcin Herbik
Sędzia

 

Tenis

 

Phillip Gresk

Urodzony: 18 kwiatnia 1996 r. w Warszawie
Konkurencje: tenis ziemny
Klub: KS Warszawianka
Trener klubowy: Lionel Kemajon
Trener kadry: Maciej Wściubiak
Największe sukcesy: 1. m - ME 2010
Sportowy wzór do naśladowania: Juan Martin del Porto
Hobby: x-Box

 

Kamil Majchrzak

Urodzony:  13 stycznia 1996 r. w Piotrkowie Tryb.
Konkurencje: tenis ziemny
Klub: PKTZ Winner Piotrków Trybunalski
Trener klubowy: Maciej Wściubiak
Trener kadry: Maciej Wściubiak
Największe sukcesy: 1. m - ME 2010
Sportowy wzór do naśladowania: Novak Djokovic
Hobby: sport

 

Zofia Stanisz

Urodzona: 30 stycznia 1996 r. w Jeleniej Górze
Konkurencje: tenis ziemny
Klub: KT Jelenia Góra
Trener klubowy: Petr Nemecek
Trener kadry: Maciej Synówka
Największe sukcesy:  1. m - MP U-16 (singiel), Warszawa 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Petra Kvitova
Hobby: wiele

 

Roksana Łukasiak

Urodzona: 4 stycznia 1996 r. w Szczecinie
Konkurencje: tenis ziemny
Klub: Promaster Szczecin
Trener klubowy: Rafał Chrzanowski
Trener kadry: Maciej Synówka
Największe sukcesy: 1. m - MP młodzików
Sportowy wzór do naśladowania: Jelena Jankovic
Hobby: rysowanie

 

Maciej Wściubiak
trener

 

Maciej Synówka
trener

 

Pływanie

Łukasz Bielecki

Urodzony: 18 grudnia 1995 r. we Wrocławiu
Konkurencje: 100m grz., 4x100m dow., 4x100m zm.
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener klubowy: Danuta Pasikowska, Dominika Pasikowska
Trener kadry: Danuta Pasikowska
Największe sukcesy: 3-krotny mistrz Polski juniorów
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps
Hobby: pływanie, muzyka

 

Dominik Ciężkowski

Urodzony: 14 lutego 1995 r. w Pińczowie
Konkurencje: 200m zm., 4x100m dow.
Klub: MKS Jordan Kraków
Trener klubowy: Maria Jakóbik
Trener kadry: Robert Brus
Największe sukcesy: wielokrotny złoty medalista i rekordzista Polski, srebro w wielomeczu na Cyprze
Sportowy wzór do naśladowania: Otylia Jędrzejczak
Hobby: gry komputerowe

 

Maciej Falaciński

Urodzony: 22 października 1996 r. w Ełku
Konkurencje: 200m grz.
Klub: UKS MOS Ełk
Trener klubowy: Igor Mokol
Trener kadry: Robert Brus
Największe sukcesy: mistrz Polski - 50m grz., 100m grz., 200m grz.; srebre medale - 100m zm.
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps
Hobby: pływanie, muzyka, koszykówka

 

Paweł Furtek

Urodzony: 25 września 1995 r. we Wrocławiu
Konkurencje: 1500m dow., 4x200m dow., 4x100m dow.
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener klubowy: Danuta Pasikowska, Dominika Pasikowska
Trener kadry: Danuta Pasikowska
Największe sukcesy: wielokrotny mistrz Polski juniorów na 1500m dow.
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps
Hobby: pływanie

 

Maciej Hołub

Urodzony: 13 marca 1995 r. w Rzeszowie
Konkurencje: 100m kl., 4x100m zm.
Klub: UKS Orlik Przeworsk
Trener klubowy: Robert Brus
Trener kadry: Robert Brus
Największe sukcesy: mistrz Polski juniorów
Sportowy wzór do naśladowania: Tomasz Adamek
Hobby: muzyka

 

Jan Hołub

Urodzony: 21 marca 1996 r. we Wrocławiu
Konkurencje: 50m dow., 100m dow., 200m dow., 4x200m dow., 4x100m zm., 4x100 dow.
Klub: KP AVIA Świdnik
Trener klubowy: Zdzisław Stypiński
Trener kadry: Robert Brus
Największe sukcesy: wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w stylu dow.
Sportowy wzór do naśladowania: Ryan Lochte
Hobby: pływanie

 

Maciej Kuświk

Urodzony: 27 lutego 1996 r. w Ostrowie Wlkp.
Konkurencje: 400m dow.
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener klubowy: Ryszard Czerniowski
Trener kadry: Danuta Pasikowska
Największe sukcesy: mistrz Polski 400m zm., 200m mot.
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps
Hobby: sport, muzyka

 

Mateusz Nachtman

Urodzony: 8 czerwca 1995 r.
Konkurencje: 400m zm., 200m kl.
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener klubowy: Danuta Pasikowska, Dominika Pasikowska
Trener kadry: Danuta Pasikowska
Największe sukcesy: złoty medal MP - 400m zm.; srebrny medal MP - 200m kl.
Sportowy wzór do naśladowania: Aleksander Popow
Hobby: muzyka, pływanie

 

Jerzy Twarowski

Urodzony: 19 grudnia 1995 r.
Konkurencje: 100m mot., 200, mot., 4x100m zm.
Klub: MKS Kraków
Trener klubowy: Maria Jakóbik
Trener kadry: Robert Brus
Największe sukcesy: mistrz Polski juniorów
Sportowy wzór do naśladowania: Paweł Korzeniowski
Hobby: muzyka, pływanie

 

Milena Karpisz

Urodzona: 5 marca 1997 r. w Łodzi
Konkurencje: 400m dow., 800m dow., 4x200 m dow. mix., 200 m dow.
Klub: UKS "5" Konstantynów
Trener klubowy: Mariusz Wędrychowicz
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: wielokrotna mistrzyni Polski, finalistka MP seniorów
Sportowy wzór do naśladowania: Michale Phelps, Donata Kilijańska
Hobby: pływanie

 

Agata Magner

Urodzona: 26 marca 1997 r. w Warszawie
Konkurencje: 200m grz., 400m zm, sztafety
Klub: GOSiR Piaseczno
Trener klubowy: Janusz jakóbczak
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: wielokrotna mistrzyni Polski, finalistka MP seniorów
Sportowy wzór do naśladowania: Donata Kilijańska, Radosław Kawęcki
Hobby: pływanie

 

Anna Nita

Urodzona: 27 czerwca 1997 r. w Łodzi
Konkurencje: 200m dow., 4x200m dow. mix
Klub: UKS "5" Konstantynów
Trener klubowy: Mariusz Wędrychowicz
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: 2. m - MP 800m dow.
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps
Hobby: pływanie

 

Nikola Petryka

Urodzona: 21 maja 1997 r.
Konkurencje: 50m dow., 100m dow., 4x100m dow., 4x100m zm.
Klub: UKS Skalar Warszawa
Trener klubowy:
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: wielokrotna medalistka MP
Sportowy wzór do naśladowania: Donata Kiljańska, Otylia Jędrzejczak
Hobby: pływanie, lakiernia

 

Jowita Sieńczyk

Urodzona: 10 września 1997 r. w Białej Podlasce
Konkurencje: 200m zm., 200m kl., 100 m kl., 100m grz., 4x100m zm., 4x100m dow.
Klub: MKS "ŻAK" Biała Podlaska
Trener klubowy:Mirosław Kossowski
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: wielokrotna medalistka MP i mityngów międzynarodowych
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps, Donata Kiljańska
Hobby: pływanie

 

Agnieszka Ścieszko

Urodzona: 2 lutego 1997 r. w Łodzi
Konkurencje: 100m mot., 200m mot., 4x100m zm.
Klub: SKS Start Łódź
Trener klubowy:  Tomasz Melka
Trener kadry: Mirosław Kossowski
Największe sukcesy: wielokrotna złota medalistka MP
Sportowy wzór do naśladowania: Michael Phelps, Donata Kiljańska
Hobby: pływanie, siatkówka

 

Robert Brus
kierownik trener

 

Danuta Pasikowska
trener

 

Mirosław Kossowski
trener

 

Sylwia Czesna
fizjoterapeuta

 

Judo

Martyna Dobrowolska

Urodzona: 28 maja 1995 r. w Warszawie
Konkurencje: kat. 52 kg
Klub:  UKJ AON Warszawa
Trener klubowy: Cezary Majewski
Trener kadry: Joanna Majdan
Największe sukcesy: 3. m - PE, Berlin
Sportowy wzór do naśladowania: Joanna Majdan, Paweł Nastula
Hobby: -

 

Marta Wykupil

Urodzona: 1 listopada 1996 r. w Pszczynie
Konkurencje: kat. 57 kg
Klub: KS Judo Czechowice-Dziedzice
Trener klubowy: Bogusław Tyl
Trener kadry: Joanna Majdan
Największe sukcesy: 1. m - MP; 3. m - PE w Kijowie
Sportowy wzór do naśladowania: Aneta Szczepańska, Waldemar Legień
Hobby: sport

 

Agnieszka Niedźwiedź

Urodzona: 21 lutego 1995 r. w Katowicach
Konkurencje: kat. 63 kg
Klub: PM Katowice
Trener klubowy: Zbigniew Gozdalski
Trener kadry: Joanna Majdan
Największe sukcesy: 3. m - PE juniorów mł., Berlin
Sportowy wzór do naśladowania: Waldemar Legień, Robert Krawczyk
Hobby: sport

 

Beata Pacut

Urodzona: 13 grudnia 1995 r. w Bytomiu
Konkurencje: kat. 70 kg
Klub:  GKS "Czarni" Bytom
Trener klubowy: Marek Słyk, Piotr Sadowski
Trener kadry: Joanna Majdan
Największe sukcesy: 1. m - PE juniorów mł.
Sportowy wzór do naśladowania: Waldemar Legień, Robert Krawczyk
Hobby: sport

 

Anna Załęczna

Urodzona: 15 listopada 1995 r. w Toruniu
Konkurencje:  kat. +70 kg
Klub: "TKS" Judo Toruń
Trener klubowy: Andrzej Ekert
Trener kadry: Joanna Majdan
Największe sukcesy: 3. m - PE kadetów
Sportowy wzór do naśladowania: Joanna Majdan, Justyna Kolwaczyk, Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer
Hobby:judo, oglądanie skoków narciarskich

 

Paweł Wawrzyczek

Urodzony: 19 stycznia 1996 r., w Pszczynie
Konkurencje: kat. 55 kg
Klub: KJ Czechowice-Dziedzice
Trener klubowy: Bogusław Tyl
Trener kadry: Janusz Piechna
Największe sukcesy: 3. m - PE juniorów mł.
Sportowy wzór do naśladowania: Paweł Nastula
Hobby: sporty, sporty strzeleckie (ASG)

 

Wiktor Mrówczyński

Urodzony: 5 kwietnia 1995 r. w Żyrardowie
Konkurencje: kat. 60 kg
Klub: MMKS "Wojownik" Skierniewice
Trener klubowy: Jerzy Gołębiewski
Trener kadry: Janusz Piechna
Największe sukcesy: 5. m - PE juniorów mł.
Sportowy wzór do naśladowania: Paweł Nastula
Hobby: -

 

Maciej Długosz

Urodzony: 23 sierpnia 1995 r. w Olkuszu
Konkurencje: kat. 66 kg
Klub: UKS Judo Wolbrom
Trener klubowy: Czesław Łaksa
Trener kadry: Janusz Piechna
Największe sukcesy:  3. m - PE, Szczyrk
Sportowy wzór do naśladowania: -
Hobby: sport

 

Sebastian Banaszek

Urodzony: 30 marca 1995 r. w Warszawie
Konkurencje: kat. 73 kg
Klub: UKS 225 Warszawa
Trener klubowy: Jacek Kowalski
Trener kadry: Janusz Piechna
Największe sukcesy: Mistrzostwo Polski
Sportowy wzór do naśladowania: -
Hobby: -

 

Rafał Kozłowski

Urodzony: 23 września 1995 r. we Wrocławiu
Konkurencje: -
Klub: MKS Jaremia Wrocław
Trener klubowy: Maciej Kwiatkowski
Trener kadry: Janusz Piechna
Największe sukcesy: 3. m - PE, Teplice 2011
Sportowy wzór do naśladowania: -
Hobby: sport

 

Janusz Piechna
trener

 

Joanna Majdan
trener

 

Krystyna Macioszczyk
sędzia

 

Piłka ręczna

Justyna Borkowska

Urodzona: 18 czerwca 1994 r. w Kwidzynie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: MTS Kwidzyn
Trener klubowy: Edyta Majdzińska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Sławomir Szmal
Hobby: sport

 

Kinga Damaziak

Urodzona: 3 maja 1995 r. w Kwidzynie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: MTS Kwidzyn
Trener klubowy: Edyta Majdzińska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: występ w ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: sport

 

Kinga Gutkowska

Urodzona: 14 czerwca 1995 r. w Kwidzynie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: MTS Kwidzyn
Trener klubowy: Edyta Majdzińska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 4. m - MP; 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: piłka ręczna, jazda rowerem

 

Katarzyna Janiszewska

Urodzona: 26 października 1995 r. w Sztumie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: Ballator Ryjewo
Trener klubowy: Renata Sobolewska-Heromińska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: sport

 

Katarzyna Kozimur

Urodzona: 9 czerwca 1994 r. w Przemyślu
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: UKS SP 14 Przemyśl
Trener klubowy: Przemysław Korobulak
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: książka

 

Joanna Kozłowska

Urodzona: 19 stycznia 1995 r. w Sztumie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: Bellator Ryjewo
Trener klubowy: Renata Sobolewska-Heromińska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: występ na ME 2011
Sportowy wzór do naśladowania: Michał Jurecki
Hobby: sport, muzyka

 

Patrycja Noga

Urodzona: 13 kwietnia 1994 r. w Gdańsku
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: UKS Conrad Gdańsk
Trener klubowy: Adrian Struzik
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 3. m - MP; 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: sport

 

Wioletta Staniczek

Urodzona: 2 marca 1994 r. w Zabrzu
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: UKS 31 Rokitnica Zabrze
Trener klubowy: Ryszard Gnot
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: udział w ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: sport

 

Katarzyna Stasiak

Urodzona: 12 marca 1994 r. w Gliwicach
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: KS Sośnica Gliwice
Trener klubowy: Aleksandra Pawelska
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 2. m - MP 2011; 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk, Aleksandra Pawelska
Hobby: fotografia, piłka ręczna

 

Joanna Szarawaga

Urodzona: 2 kwietnia 1994 r. w Dębnie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: KU AZS Politechnika Koszalińska
Trener klubowy: Marcin Majewski
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Bartosz Jurecki
Hobby: sport

 

Katarzyna Nowak

Urodzona: 13 stycznia 1994 r. w Gnieźnie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: UKS Dąbrówka Gniezno
Trener klubowy: Dagmara Binarsch
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: książka, kino

 

Natalia Świtaj

Urodzona: 26 stycznia 1994 r. w Świebodzicach
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: MKS Victoria Świebodzice
Trener klubowy: Wiesław Iwanio
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Sławomir Szmal
Hobby:film

 

Aleksandra Tomczyk

Urodzona: 19 października 1994 r. w Lublinie
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: SKF Sprinter Lublin
Trener klubowy: Patryk Maliszewski
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: wystę na ME
Sportowy wzór do naśladowania: Grzegorz Tkaczyk
Hobby: sport

 

Zuzanna Ważna

Urodzona: 22 marca 1994 r. w Strargardzie Szczecińskim
Konkurencje: piłka ręczna
Klub: AZS Politechnika Koszalińska
Trener klubowy: Marcin Majewski
Trener kadry: Edyta Majdzińska
Największe sukcesy: 1. m - MP 2011; 15. m - ME
Sportowy wzór do naśladowania: Marcin Lijewski
Hobby: piłka ręczna

 

Edyta Majdzińska
trener

 

Michał Pastuszko
trener

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij