Igrzyska

Skład misji na EYOF


 

Marzenna Koszewska
Szef Misji

 

Joanna Huzarska-Tomaszewska
Z-Ca Szefa Misji

 

Dorota Goś
Członek Misji

 

Marta Bielawska
Członek Misji

 

Jarosław Debert
Członek Misji

 

Krzysztof Zając
Lekarz

 

Andrzej Folga
Lekarz

 

Krzysztof Trypus
Fizjoterapeuta

 

Mirosław Nosowicz
Fizjoterapeuta

 

Jacek Hernik
Fizjoterapeuta

 

Artur Gac
Dziennikarz

 

Lekkoatletyka

 

Klaudia Siciarz

Urodzona: 15.03.1998 Kraków
Konkurencje: 100 m ppł
Klub: KS AZS AWF Kraków
Trener klubowy: Ewa Ślusarczyk
Największe sukcesy: Mistrzostwo Polski U-16

 

Zofia Praczukowska

Urodzona: 26.01.1998
Konkurencje: 400 m ppł
Klub: UKS SPRINT 2020
Trener klubowy: Maria Obłękowska-Skucha
Największe sukcesy: MP Młodzików 2012 - złoto (300 m ppł), brąz (300 m)

 

Klaudia Owczarek

Urodzona: 24.02.1997 Braniewo
Konkurencje: 800 m
Klub: MDK UKS Jedynka Bartoszyce
Trener klubowy: Mirosław Figat
Największe sukcesy: Złoty medal MP U-16

 

Aneta Konieczek

Urodzona: 08.06.1997 Wolsztyn
Konkurencje: 1500 m
Klub: WMLKS Nadodrze Powodowo
Trener klubowy: Artur Walczak
Największe sukcesy: Brąz na 3000 n, przełajowe MP

 

Agnieszka Filipowska

Urodzona: 14.11.1997
Konkurencje: 3000 m
Klub: LKB Rudnik
Trener klubowy: Sylwester Dudek
Największe sukcesy: Złoto na 3000 m na MP

 

Paulina Borys

Urodzona: 14.05.1998 Gdynia
Konkurencje: skok wzwyż
Klub: SKLA Sopot
Trener klubowy: Piotr Kaczmarek
Największe sukcesy: Złoto na MP U-15

 

Agnieszka Kaszuba

Urodzona: 31.08.1998 Gdynia
Konkurencje: skok o tyczce
Klub: KL Gdynia
Trener klubowy: Bogusława Klimaszewska
Największe sukcesy: Złoto, Mały mem. Janusza Kusocińskiego 2012

 

Katarzyna Martyna

Urodzona: 25.10.1998 Jastrzębie Zdrój
Konkurencje: skok w dal
Klub: WKS Wawel Kraków
Trener klubowy: Maria Krawcewicz
Największe sukcesy: Srebro, MP U-14/15 2012

 

Maja Ślepowrońska

Urodzona: 02.12.1998 Pułtusk
Konkurencje: pchnięcie kulą
Klub: MKS Pułtusk
Trener klubowy: Robert Wróblewski
Największe sukcesy: Złoto MP 2012

 

Klaudia Maruszewska

Urodzona: 28.08.1997
Konkurencje: rzut oszczepem
Klub: LKS Jantar Ustka
Trener klubowy: Henryk Michalski
Największe sukcesy: Złoto MP

 

Wojciech Kaczor

Urodzony: 07.02.1997 Poznań
Konkurencje: 200 m
Klub: UKS Orkan Środa Wlkp.
Trener klubowy: Mieczysław Kaczor
Największe sukcesy: Złoto MP 2011 U-14/15, sztafeta 4x100 m

 

Michał Galikowski

Urodzony: 17.01.1997 Bytów
Konkurencje: 40 m ppł
Klub: SKLA Sopot
Trener klubowy: Marek Galikowski
Największe sukcesy: Rekord Polski młodzików na 300m ppł i w 6-boju

 

Mateusz Borkowski

Urodzony: 02.04.1997 Starachowice
Konkurencje: 3000 m
Klub: LKB Rudnik
Trener klubowy: Sylwester Dudek
Największe sukcesy: Złoto MP 2013

 

Igor Kopala

Urodzony: 15.03.1997 Sulechów
Konkurencje: skok wzwyż
Klub: CWKS Resovia Rzeszów
Trener klubowy: Michał Tittinger
Największe sukcesy: Złoto MP U-16 2012

 

Konrad Bukowiecki

Urodzony: 05.01.1967 Turek
Konkurencje: pchnięcie kulą
Klub: PKS Gwardia Szczytno
Trener klubowy: Ireneusz Bukowiecki
Największe sukcesy: Złoto MP

 

Maria Obłękowska - Skucha
trener

 

Ireneusz Bukowiecki
trener

 

Artur Walczak
trener

 

Gimnastyka

 

Wiktoria Łopuszańska

Urodzona:  19.05.1999 Tarnowskie Góry
Konkurencje: Gimnastyka sportowa
Klub: ISKA Zabrze
Trener klubowy: Katsiaryna Kalmahorava
Największe sukcesy: 2. m MP na poręczach, 3. m MP ćw. wolne

 

Maria Bieda

Urodzona: 21.05.1999 Kraków
Konkurencje: Wielobój
Klub: TS Wisła Kraków
Trener klubowy: Sławomir Kaliszewski
Największe sukcesy: IMP 2012: 2 złota, 2 srebra, 1 brąz
DMP 2012; złoto

 

Walentyna Smołka

Urodzona: 15.02.1999 Ruda Śląska
Konkurencje: Wielobój
Klub: MKS Pałac Młodzieży Katowice
Trener klubowy: Katsiaryna Kalmahorava
Największe sukcesy: 2. m DMP 2012 kl. 1; 3. m Puchar Wiceprezesa 2013 kl. 1; 3. m OMM 2012 kl. 2

 

Jakub Piwowarski

Urodzony: 10.09.1996r. Myślenice
Konkurencje: Wielobój
Klub: KS AZS AWF Kraków
Trener klubowy: Rafał Pieżga
Największe sukcesy: Srebro IMP 2012, ćw. wolne

 

Patryk Stencel

Urodzony: 17.06.1996 Gdańsk
Konkurencje: Wielobój
Klub: MKS Gdańsk
Trener klubowy: Adam Koperski
Największe sukcesy: 1. m OOM, kółka

 

Sebastian Gawroński

Urodzony: 12.04.1996 Katowice
Konkurencje: Gimnastyka sportowa
Klub: MKS Pałac Młodzieży Katowice
Trener klubowy: Jacek Wodyk
Największe sukcesy: 2 złota OOM 2012

 

Jacek Wodyk
trener

 

Katsiaryna Kalmahorava
trener

 

Piotr Kulbicki
trener

 

Małgorzata Kussy-Solarz
sędzia

 

Kolarstwo

 

Marta Lach

Urodzona: 26.05.1997 Wadowice
Konkurencje: Wyścig wspólny, ind. jazda na czas
Klub: UKS Sokół Kęty
Trener klubowy: Piotr Karkoszka
Największe sukcesy: 1. m PP Kłomnice 2013, 7. m OOM 2012

 

Marlena Karwacka

Urodzona: 20.02.1997 Sławno
Konkurencje: Wyścig wspólny
Klub: BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Trener klubowy: Artur Szarycz
Największe sukcesy: Złoto MP

 

Daria Pikulik

Urodzona: 06.01.1997 Skarżysko-Kamienna
Konkurencje: Wyścig wspólny, ind. na czas
Klub: BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Trener klubowy: Artur Szarycz
Największe sukcesy: Złoto torowych MP sprint i wyścig punktowy

 

Daniel Staniszewski

Urodzony: 05.05.1997 Ciechanów
Konkurencje: Wyścig wspólny
Klub: KKS Ciechanów
Trener klubowy: Stanisław Grabowski
Największe sukcesy: 2. m jazda ind. na czas, I seria PP, 2. m jazda ind. na czas "o Puchar Prezydenta RP Kluczbork"

 

Szymon Sajnok

Urodzony: 24.08.1997 Kartuzy
Konkurencje: Wyścig wspólny
Klub: GKS Cartusia Kartuzy
Trener klubowy: Sebastian Małecki
Największe sukcesy: Brąz MP (OOM) 2012 jazda ind. na czas

 

Alan Banaszek

Urodzony: 30.10.1997 Warszawa
Konkurencje: Wyścig wspólny
Klub: BDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
Trener klubowy: Henryk Brożyna
Największe sukcesy: Złoto torowych MP 2012 madison, srebro szosowych DMP 2012

 

Grzegorz Gieracki
trener

 

Artur Szarycz
trener

 

Siatkówka

 

Justyna Antosiewicz

Urodzona: 06.05.1996 Warszawa
Konkurencje: Siatkówka
Klub: LTS Legionovia Legionowo
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Paulina Bałdyga

Urodzona: 24.07.1996 Ostrołęka
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MOS Wola Warszawa
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Magdalena Damaske

Urodzona: 19.02.1996 Gdynia
Konkurencje: Siatkówka
Klub: ENERGA Gedania Gdańsk
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka, Marcin Widera
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Joanna Pacak

Urodzona: 09.06.1996 Końskie
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MKS Neptun Końskie
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: 3. m EEVZA

 

Klaudia Grzelak

Urodzona: 12.02.1996
Konkurencje: Siatkówka
Klub: UKS Augustynki Kalisz
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Kornelia Moskwa

Urodzona: 30.10.1996 Ruda Śląska
Konkurencje: Siatkówka
Klub: KPKS Halemba
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Aleksandra Kazała

Urodzona: 12.07.1996 Dębica
Konkurencje: Siatkówka
Klub: KS DeveloPres Rzeszów
Trener klubowy: Zbigniew Barszcz
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Kinga Pasiut

Urodzona: 10.10.1996 Nowy Sącz
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MUKS Poprad Stary Sącz
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Karolina Piśla

Urodzona: 05.08.1996 Katowice
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MKS Dąbrowa Górnicza
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Malwina Smarzek

Urodzona: 03.06.1996 Żary
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MUKS Łask
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Karolina Szczygieł

Urodzona: 01.02.1996 Nowy Sącz
Konkurencje: Siatkówka
Klub: STS Sandecja Nowy Sącz
Trener klubowy: Łukasz Mężyk
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Małgorzata Śmieszek

Urodzona: 11.07.1996 Skierniewice
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MUKS Dragfil Tomaszów Maz.
Trener klubowy: Grzegorz Kosatka
Największe sukcesy: Mistrzostwo Europy Kadetek

 

Grzegorz Kosatka
Trener

 

Marcin Widera
Trener

 

Kazimierz Żmuda
Fizjoterapeuta

 

Anna Niedbał
Sędzia

 

Piotr Badura

Urodzony: 20.02.1995
Konkurencje: Siatkówka
Klub: SKRA Bełchatów
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Krzysztof Bieńkowski

Urodzony: 19.06.1995 Łódź
Konkurencje: Siatkówka
Klub: SKRA Bełchatów
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Bartosz Bućko

Urodzony: 06.01.1995 Bielsko-Biała
Konkurencje: Siatkówka
Klub: KS Jastrzębski Węgiel
Trener klubowy: Wiesław Czaja, Sebastian Pawlik
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Jan Fornal

Urodzony: 14.01.1995
Konkurencje: Siatkówka
Klub: SKRA Bełchatów
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Paweł Gryc

Urodzony: 09.01.1996 Białystok
Konkurencje: Siatkówka
Klub: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trener klubowy: Michał Chadała
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Bartłomiej Lemański

Urodzony: 19.03.1996 Warszawa
Konkurencje: Siatkówka
Klub: METRO Warszawa
Trener klubowy: Daniel Kołodziejczyk
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Sebastian Matula

Urodzony: 09.04.1995 Jastrzębie-Zdrój
Konkurencje: Siatkówka
Klub: KS Jastrzębski Węgiel
Trener klubowy: Jarosław Kubiak
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Kacper Piechocki

Urodzony: 17.12.1995 Bełchatów
Konkurencje: Siatkówka
Klub: AZS Częstochowa
Trener klubowy: Marek Kardos
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Jan Siemiątkowski

Urodzony: 21.08.1996 Kalisz
Konkurencje: Siatkówka
Klub: TORNADO Kalisz
Trener klubowy: Jerzy Nadolny
Największe sukcesy: 4. m XVII OOM

 

Artur Szalpuk

Urodzony: 20.03.1995
Konkurencje: Siatkówka
Klub: MKS MDK Warszawa
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Łukasz Pietrzak

Urodzony: 25.07.1995 Nowy Sącz
Konkurencje: Siatkówka
Klub: SKRA Bełchatów
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Aleksander Śliwka

Urodzony: 24.05.1995 Jawor
Konkurencje: Siatkówka
Klub: RESOVIA Rzeszów
Trener klubowy: Wiesław Czaja
Największe sukcesy: Wicemistrzostwo Europy Kadetów

 

Wiesław Czaja
Trener

 

Sebastian Pawlik
Trener

 

Jarosław Makowski
Sędzia

 

Tenis

 

 

Piotr Matuszewski

Urodzony: 22.04.1998 Ostrów Wlkp.
Konkurencje: gra pojedyncza, gra podwójna
Klub: AZS Poznań
Trener klubowy: Tomasz Matuszewski
Największe sukcesy: Złoto MP U-14 2012 singiel, debel; 5. m HDME U-16 2013

 

Kacper Żuk

Urodzony: 21.01.1999 Nowy Dwór Mazowiecki
Konkurencje: gra pojedyncza, gra podwójna
Klub: KT Legia Warszawa
Trener klubowy:  Artur Żuk
Największe sukcesy: 3-krotny Mistrz Polski

 

Aleksandra Buchla

Urodzona: 19.01.1998 Warszawa
Konkurencje: gra pojedyncza, gra podwójna
Klub: KS Warszawianka
Trener klubowy: Lionel Kemajou
Największe sukcesy: 10-krotna Mistrzyni Polski w singlu i deblu U-12 i U-14

 

Oliwia Szymczuch

Urodzona: 12.04.1998 Kraków
Konkurencje: gra pojedyncza, gra podwójna
Klub: KS Grzegórzecki Kraków
Trener klubowy: Wojciech Dynowski
Największe sukcesy: 2. m Tennis Europe; 2. m MP Kadetek 2013 w singlu i deblu; DMP Kadetek

 

Henryk Kornas
trener

 

Mikołaj Weymann
trener

 

Pływanie

 

Patryk Adamczyk

Urodzony: 18.04.1997 Szczecin
Konkurencje: 200 mot., 100 mot., 400 zm.
Klub: MKP Szczecin
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: 200m mot. 2:07:11 MP Dębica; 200m mot. 2:05:14 MP Gliwice

 

Michał Brzuś

Urodzony: 29.01.1997 Szczebrzeszyn
Konkurencje: pływanie
Klub: UKS Orka Zamość
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: 4 medale ZMP juniorów 2013

 

Michał Chudy

Urodzony: 21.06.1997
Konkurencje: 100 m st. mot.
Klub: UPKS Wodnik Rawicz
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: -

 

Wiktor Jaszczak

Urodzony: 10.08.1997 Wrocław
Konkurencje:  -
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: -

 

Dawid Murzyn

Urodzony: 07.05.1997 Kraków
Konkurencje: 100 m grz., 200 m grz.
Klub: MKS Jordan Kraków
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: 100 m grzb. - 0:58:62; 200 m grzb. - 2:10:11

 

Jakub Pieśniak

Urodzony: 03.02.1997 Białystok
Konkurencje:  pływanie
Klub: UKP Unia Oświęcim
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: 4. m na 100 m st. dow. - Zimowe MP Juniorów U-16

 

Dawid Pietrzak

Urodzony: 16.06.1997
Konkurencje: 200 m zm., 400 m zm.
Klub: MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: -

 

Adam Staniszewski

Urodzony: 23.10.1997 Łódź
Konkurencje: 200 m, 400 m, 1500 m st. dow.
Klub: MKS Trójka Łódź
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: Złoto MP U-16 na 200 m i 400 m st. dow.; Złoto MP U-15 na 200 m, 400 m i 1500 m st. dow.

 

Karol Zbutowicz

Urodzony: 13.02.1998
Konkurencje: 200 m i 400 m st. zm., 200 m st. kl.
Klub: MTP Kormoran Olsztyn
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: -

 

Dominika Adamiec

Urodzona: 29.07.1999 Zabrze
Konkurencje: 200 m st. mot.
Klub: UKP Unia Oświęcim
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: -

 

Gabriela Bernat

Urodzona: 17.08.1999
Konkurencje: pływanie
Klub: SKARPA Lublin
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: -

 

Natalia Fryckowska

Urodzona: 12.02.1999 Bydgoszcz
Konkurencje:  pływanie
Klub: MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: Złoto MP U-14 na 50 m st. dow.; Złoto MP Szkół Sportowych na 50 m st. dow.

 

Julia Gus

Urodzona: 11.10.1999
Konkurencje:
Klub: MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: 100 m st. grzb. - 1:05:70 (692 pkt)

 

Sara Leończuk

Urodzona: 13.06.1999 Bruksela
Konkurencje: 100 m st. dow., 200 m st. dow.
Klub: MOS Ełk
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: Brązowa medalistka MP Juniorów na 50 m, 200 m i 800 m st. dow.

 

Olimpia Prochownik

Urodzona: 13.03.1999
Konkurencje: 100 m i 200m st. kl.
Klub: UKP Unia Oświęcim
Trener klubowy: -
Największe sukcesy: Wielomecz w Poznaniu 100 m - czas 1:14:96, 200 m - czas 2:41:66

 

Paulina Piechota

Urodzona: 14.05.1999
Konkurencje: 200 m i 400 m st. zm., 400 m  i 800 m st. dow.
Klub: UKS 190 Łódź
Trener klubowy:  -
Największe sukcesy: -

 

Katarzyna Frajtak
kierownik trener

 

Alicja Woźnicka
trener

 

Daniel Grzyb
trener

 

Marek Wiecheć
fizjoterapeuta

 

Judo

 

Maciej Grzyb

Urodzony: 28.10.1996 Warszawa
Konkurencje: 55 kg
Klub: Klub Judo DRAKO Warszawa
Trener klubowy: Witold Wasilewski
Największe sukcesy: 3. m Puchar Europy Juniorów 2013; 3. m Puchar Europy TOP Kadetów 2013

 

Paweł Wawrzyczek

Urodzony: 19.01.1999 Pszczyna
Konkurencje:  judo
Klub: Klub Judo Czechowice-Dziedzice
Trener klubowy: Bogusław Tyl
Największe sukcesy: -

 

Sebastian Marcinkiewicz

Urodzony: 04.04.1997 Wrocław
Konkurencje:  judo
Klub: MKS Juvenia Wrocław
Trener klubowy: Zbigniew Zamęcki
Największe sukcesy: 1. m PP w Pile 2013

 

Michał Głowacki

Urodzony: 27.05.1996 Katowice
Konkurencje:  judo
Klub: Klub Środowiskowy AZS Gliwice
Trener klubowy: Bronisław Wołkowicz
Największe sukcesy: Złoto MP; 1. m Puchar Polski

 

Kacper Szczurowski

Urodzony: 03.03.1997 Gliwice
Konkurencje: 90 kg
Klub: AZS Gliwice
Trener klubowy: Bronisław Wołkowicz
Największe sukcesy: Złoto MP Bochnia 2012 - 90 kg

 

Bartosz Szaran

Urodzony: 24.10.1997
Konkurencje:  judo
Klub: MKS Pałac Młodzieży Łódź
Trener klubowy: Joanna Anderwald, Hovhannes Yazichian
Największe sukcesy: 1. m OOM juniorów mł.

 

Dominika Jankowiak

Urodzona: 09.10.1997 Białystok
Konkurencje: judo
Klub: MKS Juvenia Wrocław
Trener klubowy: Zbigniew Zamęcki
Największe sukcesy: 5. m. Puchar Europy Kijów 2013

 

Julia Kowalczyk

Urodzona: 30.09.1997 Rybnik
Konkurencje: 52 kg
Klub: Polonia Rybnik
Trener klubowy: Artur Kejza
Największe sukcesy: 9. m na European Cup Cadets Top Ranking Bielsko-Biała

 

Marta Wykupil

Urodzona: 01.11.1996
Konkurencje: 52 kg
Klub: Klub Judo Czechowice-Dziedzice
Trener klubowy: Bogusław Tyl
Największe sukcesy: 5. m MEJ Mł., 3. m CRO - 2012

 

Anna Isenko

Urodzona: 28.06.1996
Konkurencje:  judo
Klub: AZS AWF Gdańsk
Trener klubowy: Piotr Staszkiewicz
Największe sukcesy: Złoto MPJ Mł. 2012; 5. m PEJ Mł. 2013

 

Kasandra Hanelt

Urodzona: 31.08.1996
Konkurencje:
Klub: UKW AZS Bydgoszcz
Trener klubowy: Krzysztof Żurawski
Największe sukcesy: 1. m PE Teplice 2013; 3. m PE Tver 2012, 1. m OOM Bochnia 2012, 3. m PE Top Ranking Kijów

 

Kamila Pasternak

Urodzona: 15.02.1997 Wrocław
Konkurencje:  judo
Klub: MKS Juvenia Wrocław
Trener klubowy: Maciej Kwiatkowski
Największe sukcesy: 1. m MEJ Mł.

 

Janusz Piechna
trener

 

Anna Szczepańska
trener

 

Elżbieta Macioszczyk
sędzia

 

Koszykówka

 

Maciej Bender

Urodzony: 28.01.1997 Warszawa
Konkurencje:  koszykówka
Klub: MKS Polonia Warszawa
Trener klubowy: Adam Latos
Największe sukcesy: 3. m OOM 2012

 

Mateusz Gawlina

Urodzony: 21.01.1997 Tarnowskie Góry
Konkurencje: koszykówka
Klub: TS Wisła Kraków
Trener klubowy: Piotr Piecuch
Największe sukcesy: 1. m w turnieju "Wawelskich Smoków" 2013

 

Michał Kapa

Urodzony: 09.06.1997 Wrocław
Konkurencje: koszykówka
Klub: WKK Wrocław
Trener klubowy: Sebastian Potoczny
Największe sukcesy: Złoto MP U-14 2011

 

Szymon Kiwilsza

Urodzony: 27.11.1997 Koszalin
Konkurencje: koszykówka
Klub: MKKS ŻAK Koszalin
Trener klubowy: Józef Janiel
Największe sukcesy: -

 

Michał Kolenda

Urodzony: 31.03.1997 Ełk
Konkurencje: koszykówka
Klub: Trefl Sopot
Trener klubowy: Marcin Lichtański
Największe sukcesy: -

 

Karol Majchrzak

Urodzony: 08.06.1997 Krotoszyn
Konkurencje: koszykówka
Klub: TREFL Sopot
Trener klubowy: Marcin Lichtański
Największe sukcesy: -

 

Jakub Mijakowski

Urodzony: 15.09.1997 Warszawa
Konkurencje: koszykówka
Klub: MKS Polonia Warszawa
Trener klubowy: Polonia Warszawa
Największe sukcesy: 3. m OOM 2012; 2. m U-14 MP 2011

 

Marcel Ponitka

Urodzony: 28.08.1997 Ostrów Wlkp.
Konkurencje: koszykówka
Klub: GTK Gdynia
Trener klubowy: Rafał Knap
Największe sukcesy: Mistrz OOM 2011, 2012, 2013

 

Jan Rerak

Urodzony: 24.03.1997 Kraków
Konkurencje: koszykówka
Klub: TS Wisła Kraków
Trener klubowy: Piotr Piecuch
Największe sukcesy: -

 

Mateusz Szczypiński

Urodzony: 08.05.1998 Wrocław
Konkurencje: koszykówka
Klub: WKK Wrocław
Trener klubowy: Krzysztof Wilkosz
Największe sukcesy: Złoto MP Szk. Pod. 2011; Złoto MP U-14 2012

 

Piotr Ścibisz

Urodzony: 11.09.1997 Wrocław
Konkurencje: koszykówka
Klub: WKK Wrocław
Trener klubowy: Krzysztof Wilkosz
Największe sukcesy: -

 

Marcin Wiszomirski

Urodzony: 28.04.1998 Warszawa
Konkurencje: koszykówka
Klub: MKS Polonia Warszawa
Trener klubowy: Łukasz Łoboda
Największe sukcesy: Srebro MP U-14 2011

 

Jerzy Szambelan
trener

 

Dawid Mazur
trener

 

Michał Proc
sędzia

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij