PKOl

CZŁONKOWIE KOMISJI FAIR PLAY - KLUBU FAIR PLAY PKOl w latach 1977-2017

Przewodniczący
 1. Górski Janusz  				1977 - 1980 
 2. Żukowska Zofia 				1981 - 2013
 3. Zdebska-Biziewska Halina        		2012 - 2013 członek, od 2013 przewodnicząca

Wiceprzewodniczący
 4. Bohdanowicz Stanisław 			1977 – 1980
 5. Cieśliński Janusz				1978 - 1984  
 6. Piewcewicz Janusz 			 	1977 - 1978
 7. Żwan Janusz 				1981 - 1984 
 8. Hądzelek Kajetan 				2005 - 2006 członek, 2007 – 2013 wiceprzewodniczący, 2014 - 2016 członek Prezydium Klubu FP - członek CIFP, od 2017 - członek honorowy
9. Nowicki Mieczysław od 2017 10. Nowocień Jerzy 2002 - 2004 wiceprzewodniczący, 2005 - 2006 członek, 2007- 2017 wiceprzewodniczący 11. Dąbrowski Andrzej 1996 - 1999 wiceprzewodniczący, 2000 - 2003 członek Członkowie honorowi: 11. Hądzelek Kajetan od 2017 12. Pietrzak Władysław 1989 - 1999 członek, 2000 - 2008 członek honorowy 13. Olszański Tadeusz 1977 - 1986 i 2005-2006 członek, od 2007 członek honorowy 14. Wołoszyn Stefan 1981 – 2001 członek, 2002 – 2004 członek honorowy Opiekunowie Klubu Fair Play z ramienia Prezydium PKOl 15. Szewińska Irena 1996 – 2004 i od 2009 16. Parulski Ryszard 2005 – do połowy 2007 17. Nurowski Piotr (zm. 10 IV 2010) 2007, 2008 Sekretarze 18. Dybowska Katarzyna 1977 – 1978 19. Koenig Roman 1977 – 1979 20. Hillebrandt Bożena 1980 21. Sarat Urszula 1981 - 1982 22. Kawka Helena 1983 - 1988 23. Zalewska Bogusława 1989 - 1992 24. Rejf Magdalena od 1993 Członkowie 25. Aleksandrowicz Grzegorz 1981 - 1984 26. Babiarz Przemysław 1996 27. Basałaj Janusz 1997 - 1999 28. Bejgier Waldemar 1996 - 1997 29. Bilski Mieczysław 1977 - 1980 30. Błaszczyk Leszek 1981 - 1992 31. Bodasińska Anna od 2013 32. Bohdanowicz Stanisław 1981 33. Cegliński Marek 1997 - 2006 34. Cepek Helena 1981 - 1992 35. Czechowski Marcin od 2005 36. Dąbrowska Anna 1997 - 2014 37. Duński Witold 1977 - 1981 38. Dziubiński Zbigniew 1997 - 2008 39. Guttmejer Marek 1978 40. Janicka (Lewandowska) Magdalena 1985 - 2008 41. Jaworska Anna 1989 - 1992 42. Jedlewski Łukasz 1996 43. Jeleń Janusz 1981 44. Jędrzejowska Jadwiga 1977 - 1980 45. Joniec Józef Sch,PP. 2005 - 2006 46. Kaczmarek Robert 1997 - 1999 47. Kaczmarczyk Marek 1997 - 1988 48. Karaczewski Janusz 1981 - 1992 49. Konieczny Andrzej 1977 - 1980 50. Koenig Roman – sekretarz 1978 51. Komorowski Piotr 1985 - 1992 52. Koncewicz Ryszard 1989 - 1992 53. Kondracki Jan 1999 - 2013 54. Korycki A. 1977 55. Kostrzewa Jacek 1988 - 1997 56. Kowalska Jolanta od 2013 57. Kozłowski Andrzej 1985 - 1988 58. Krajewski Maciej 1989 - 1992 59. Królicki Jerzy 1985 - 2013 60. Kuchta Zygfryd od 2017 61. Kutelski Jarosław 2005 - 2008 62. Latuszkiewicz Bogdan 1981 63. Lechowska Monika 1996 64. Lenarczyk Anna 1985 - 1988 65. Lewandowski Andrzej 1977 - 1980 66. Lis Jan 1985 67. Łbik Marek 1997 - 2006 68. Łojek Janusz od 2013 69. Malocco Andrzej 1989 - 1992 70. Maranda Piotr 1990 71. Markuszewski Leszek od 2017 72. Marucha Henryk 2002 - 2008 73. Marusarz Stanisław 1977 - 1980 74. Miklas Krzysztof 1996 75. Moroz Barbara 1985 - 1992 76. Matusewicz Czesław 1985 - 1988 77. Nachyła Jacek 1977 - 1980 78. Nawrocki Andrzej 1977 - 1980 79. Ochęduszko Jaromir 1977 - 1981 80. Ołdakowski Marek 1990 81. Penderecki Krzysztof 1977 - 1980 82. Perl Barbara 1996 – 2003 83. Piechniczek Antoni od 2017 84. Piłat Andrzej 1977 - 1980 85. Pleń Edward ks. 1996 - 2004 86. Podogrodzki Sławomir 1978 87. Poznański Karol 2002 - 2008 88. Radziwonowicz Zbigniew 1996 - 2002 89. Rajca Bogusław 1989 - 1992 90. Rowicki Witold 1977 - 1980 91. Rudkowski Wiesław 2005 - 2016 92. Saniewski Waldemar 2002 - 2004 93. Sasin Jacek 2005 - 2006 94. Semkowicz Jacek 1981 95. Serednicki Edward 1981 – 1989, 2005 - 2013 96. Sielewicz Włodzimierz 1981 - 1990 97. Sieniarski Stefan 1977 - 1984 98. Sobczyński Piotr 2005 - 2006 99. Sobieraj Bohdan 2002 - 2006 100. Stempel Marian ks. 1996 101. Susałko Renata od 1996 102. Szaranowicz Włodzimierz 1989 - 1992 103. Sztylka Andrzej 1988 104. Szulc Artur 1996 - 1997 105. Szwed Krzysztof 1981 - 1992 106. Szydłowska Stanisława 2005 - 2008 107. Świder Leszek 1997 - 1999 108. Tuszyński Stefan 1997 - 1999 109. Urbaś Henryk 1985 - 1992 110. Wachowiak Janusz 1989 - 1992 111. Walenczak Krzysztof 1989 - 1992 112. Wasilewski Jacek 1985 113. Wawrowska Hanna 2013 - 2014 114. Woźniak Edward 1977 – 1981 115. Wysocki Stefan 1977 116. Zaguta Adriani 2002 - 2003 117. Zakrzewski Wojciech 1983 - 1992 118. Zdebska-Biziewska Halina 2012 - 2013 119. Żukowski Mirosław 2014 - 2017 120. Żukowski Ryszard 1997 - 2017 121. Żmuda Andrzej 1985 - 1989

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij