Igrzyska

REPREZENTACJA POLSKI NA XIII EYOF TBILISI 2015

GIMNASTYKA
BULANDA MAŁGORZATA (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
DRONIA PATRYCJA (MKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE)
GÓRSKI DOMINIK (MKS GDAŃSK)
DRĄŻKOWSKI IGOR (CWZS ZAWISZA KG BYDGOSZCZ)

PIŁKA SIATKOWA
LIPSKA ALEKSANDRA (TPS LUBLIN)
STENZEL MARIA (UKS ZSMS POZNAŃ)
MICHALAK OLIWIA (MUKS DARGFIL TOMASZÓW MAZ.)
MUSZYŃSKA ADRIANNA (MUKS VOLLEY PŁOCK)
MUREK NATALIA (SPS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA)
NOWICKA JULIA (SPS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA)
RASIŃSKA ALEKSANDRA (LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO)
SOBICZEWSKA WERONIKA (UKS ÓSEMKA SIEDLCE)
ŚWIDER PAULINA (UKS SOBIESKI 46 LUBLIN)
ŚWIRAD MARTYNA (SAN PAJDA JAROSŁAW)
FEDUSIO MONIKA (UKS ORZEŁ MALBORK)
WOŁODKO WERONIKA (MKS TRUSO ELBLĄG)
DOMAGAŁA DAMIAN (KS WIFAMA ŁÓDŹ)
DROSZYŃSKI KAMIL (BKS CHEMIK BYDGOSZCZ)
FORNAL TOMASZ (PGE SKRA BEŁCHATÓW)
KOCHANOWSKI JAKUB (AZS OLSZTYN)
KOZUB ŁUKASZ (AKS RZESZÓW)
KWOLEK BARTOSZ (KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
MASŁOWSKI MATEUSZ (ASSECO RESOVIA RZESZÓW)
NIEMIEC PATRYK (KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL)
POLCZYK TOMASZ (EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA)
SZYMAŃSKI JAKUB (UMKS MOS WOLA WARSZAWA)
WOCH DAWID (EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA)
ZIOBROWSKI JAKUB (ASSECO RESOVIA RZESZÓW)

KOLARSTWO
JASKULSKA MARTA (LKK WARMIA BISKUPIEC)
POLAK WIKTORIA (KTK KALISZ)
TRZEBIŃSKA ALEKSANDRA (UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK)
MACIEJUK FILIP (KS "POGOŃ" MOSTOSTAL PUŁAWY)
PAPIERSKI DAMIAN (UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK)
RICHTER WIKTOR (UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK)

PŁYWANIE
FIEDKIEWICZ KORNELIA (WANKAN LEGNICA)
MAZURKIEWICZ BARBARA (IKS KONSTANCIN)
RUTKOWSKA AGNIESZKA (SKALAR SŁUPSK)
TRAMBOWICZ ZUZANNA (MKS SP 63 BYDGOSZCZ)
WIŚNIEWSKA OLIWIA (CSiR MOS DĄBROWA GÓRNICZA)
WOŹNIAK ZOFIA (WARSZAWA MOKOTÓW)
CHMIELEWSKI JAKUB (ŚLĄSK WROCŁAW SW)
KAŁUŻYŃSKI ANTONI (GIM. 92 URSYNÓW WARSZAWA)
KAŹMIERCZAK KAMIL (OLIMPIJCZYK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI)
KUSTO RAFAŁ (ORKA LUBAŃ)
MŁYNARCZYK KAROL (GIM. 8 BIELANY WARSZAWA)
OSTROWSKI KAROL (NEPTUN STARGARD S)
PISZCZOROWICZ BARTOSZ (KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ)
SOLAK ŁUKASZ (PSP SWIM PŁOCK)
STOKOWSKI KACPER (G. 8 BIELANY WARSZAWA)
WĄGROWSKI MARCEL (OLIMPIJCZYK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI)

LEKKOATLETYKA
SZTEJKOWSKI DAMIAN (LKS POLKOWICE)
SMOSARSKI DOMINIK (PKS GWARDIA SZCZYTNO)
WALICKI ANTONI (ALKS PWZS GORZÓW WLKP.)
WRÓBEL MATEUSZ (KS SŁONECZKO BUSKO ZDRÓJ)
ZIĘBA SZYMON (UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA)
LEBIODA STANISŁAW (KKS VIKTORIA STALOWA WOLA)
KARKOWSKI KRZYSZTOF (LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI)
WARSZAWSKI KORNEL (LKS ORKAN OSTRZESZÓW)
SADOWSKI SZYMON (LKS FENIX SŁUPSK)
PAJĄK RAFAŁ (LUKS ZABRZEG)
KRASKA NICOLE (BKS BYDGOSZCZ)
ADAMEK KLAUDIA (KS GWARDIA PIŁA)
ŁOZOWSKA KAROLINA (KS PODLASIE BIAŁYSTOK)
CZAPLA ADRIANNA (MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC)
TOPKA BEATA (ULKS TALEX BORZYTUCHOM)
MEGGER ELIZA (GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ)
WOJTUNIK KLAUDIA (CWKS RESOVIA RZESZÓW)
OBERDA JULIA (OKS SKRA WARSZAWA)
KULAK AGNIESZKA (LKS JANTAR USTKA)
RÓŻAŃSKA EWA (MKLA ŁĘCZYCA)
WOŹNIAK ANGELIKA (UKS BŁYSKAWICA DOMANIEWICE)
MIECZKOWSKA WERONIKA (LKS LUBAWA)

TENIS
RUTKOWSKA WIKTORIA (AZS POZNAŃ)
MICHALSKI DANIEL (KT LEGIA WARSZAWA)
DUDEK TOMASZ (TKKF FALENICA WARSZAWA)
HERTEL ANNA (KT LEGIA WARSZAWA)

JUDO
MAJCHER DANUTA (JORDAN KRAKÓW)
MACHNICKA VANESSA (AKADEMIA JUDO POZNAŃ)
DĄBROWSKA ANNA (JUVENIA WROCŁAW)
KULIK BARBARA (UKJ 225 WARSZAWA)
DZIOPA PAULINA (GKS CZARNI BYTOM)
HABERKA KAROLINA (UKS JUDO WOLBROM)
ŁOZIAK PATRYK (GKS CZARNI BYTOM)
KACZOR KACPER (GKS CZARNI BYTOM)
STECKI JĘDRZEJ (SGKS WYBRZEŻE GDYŃSKIE)
KROGULSKI MACIEJ (UKJ 225 WARSZAWA)
JACKIEWICZ MICHAŁ (UKJ AON WARSZAWA)
ERYK RYCIAK (AZS UW WARSZAWA)

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij