Igrzyska

Polska Młodzieżowa Reprezentacja na XIV EYOF Győr 2017

Misja


Koszewska Marzenna - szef misji


Goś Dorota - zastępca szefa misji


Garlej Magdalena - członek misji


Witkowski Paweł - członek misji

Piechal Tomasz - fotoreporter
Sikora Szymon - fotoreporter

Misja medyczna


Folga Andrzej - lekarz


Chomiuk Tomasz - fizjoterapeuta



Wrzosek Dominika - fizjoterapeuta

GIMNASTYKA SPORTOWA

Zawodnicy


Izdebski Miłosz - CWZS Zawisza KG Bydgoszcz


Kaśków Paweł - MKS Gdańsk


Łuka Oliwia - KS Iskra Zabrze


Sikora Barbara - KS Iskra Zabrze


Wroński Filip - NTG Nysa

Osoby współpracujące

Uracz Joanna - trener główny

Koperski Adam - trener

Malinowski Dariusz - trener

Wodyk Jacek - trener

Kocięda Paulina - sędzia

Wroński Mariusz - sędzia

JUDO

Zawodnicy


Dolaziński Stanisław - UKJ Lemur Warszawa


Głogowska Karolina - GKS Czarni Bytom


Kolbusz Katarzyna - GKS Czarni Bytom


Kordyalik Wojciech - WKS Śląsk Wrocław


Kropska Natalia - GKS Czarni Bytom


Kubiak Kacper - KS Akademia Judo Poznań


Pieczyński Hubert - UKS Górnik Konin


Skipiała Michalina - UKJ Lemur Warszawa


Stodolski Adam - UKS Leśnik Kaczory


Szlachta Paulina - UKS Judo Wolbrom


Wolszczak Kinga - WKS Śląsk Wrocław


Zielski Tomasz - UKS Galeon Gdynia

Osoby współpracujące
Słyk Marek - trener główny
Jopek Tomasz - trener

KAJAKARSTWO

Zawodnicy


Hałas Bartosz - AZS AWF Poznań


Górska Julia - KST Włókniarz


Karolczuk Karolina - UKS Dojlidy Białystok


Mendelska Patrycja - AZS AWF Poznań


Szafraniec Stanisław - Posnania Poznań


Szlachta Maciej - CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe

Osoby współpracujące
Szwed Tomasz - trener główny
Łabędzki Grzegorz - trener

KOLARSTWO

Zawodnicy


Dąbrowska Małgorzata - LKS BOXMED ATOM Dzierżoniów


Drobek Hubert - LKS Trasa Zielona Góra


Gałka Michał - UKS Copernicus Toruń


Kowalska Julia - KTK Kalisz


Majewski Kacper - KKS Gostyń


Olejniczak Zuzanna - KKS Gostyń

Osoby współpracujące
Szarycz Artur - trener główny
Mientki Marcin - trener

LEKKOATLETYKA

Zawodnicy


Augustyniak Jakub - GKS Olimpia Grudziądz


Bronowska Zuzanna - MKS Durasan Płońsk


Chrosta Filip - BKL Bełchatów


Czarnata Małgorzata - ULKS TYCHOWO


Goździewicz Piotr - UKS 12 Kalisz


Górzyński Robert - KB DZIESIATKA BIAŁOGARD


Jóźwiaczuk Katarzyna - OKS SKRA Warszawa


Kalitta Victoria - Zawisza Bydgoszcz


Kazimierska Klaudia - LKS VECTRA Włocławek


Kaźmierczak Weronika - UKS Błyskawica Domaniewice


Klocek Natalia - UKS HALSZKA, Szamotuły


Marok Wojciech - UKS Orkan Środa Wlkp.


Pająk Jakub - MKS Czechowice-Dziedzice


Polak Julia - TL "ROW" Rybnik


Ratajczyk Tomasz - PARK ZDUŃSKA WOLA


Rzeszewska Olga - ALKS AJP Gorzów Wlkp.


Skrzyszowska Pia - OKS Skra Warszawa


Staruch Nina - MKS Tomaszów Mazowiecki


Styś Aleksandra - MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO


Ziebura Martyna - UKS "Czwórka" Żory

Osoby współpracujące
Radkiewicz Przemysław - trener główny
Baumgart Iwona - trener
Nowakowska Agnieszka - trener
Witek Mirosław - trener

PIŁKA SIATKOWA

Zawodnicy


Adamczyk Sebastian - Skra Bełchatów


Czyrniański Patryk - JSW Jastrzębie Zdrój


Firszt Bartosz - KS Metro Warszawa


Grygiel Filip - SK Górnik Radlin


Jezierski Szymon - BKS Chemik Bydgoszc


Kapica Remigiusz - AZS 2020 Częstochowa


Michalak Bartosz - KS Wifama Łódź


Prokopczuk Rafał - MOS WOLA Warszawa


Rajsner Wiktor - BKS Chemik Bydgoszc


Sługocki Artur - KS Wifama Łódź


Szymura Kamil - AZS 2020 Częstochowa


Zaguła Jędrzej - Norwid Częstochowa

Osoby współpracujące
Zendeł Maciej - trener główny
Pawlik Sebastian - trener
Pszczoła Piotr - trener
Tataradziński Piotr - fizjoterapeuta
Walerzak Marcin - sędzia

PŁYWANIE

Zawodnicy


Cieśla Oskar - AZS AWF KATOWICE


Dąbrowska Tatiana - UKS 190 Łódź


Dubas Mateusz - AZS AWF KATOWICE


Goraj Marcin - UKS "SMS GALICJA" Kraków


Herasimowicz Zuzanna - UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK


Jaśkiewicz Adrian - IUKS Muszelka Warszawa


Karolczak Jan - UKS G-8 Bielany Warszawa


Knop Aleksandra - UKS 190 Łódź


Kramer Aleksandra - TP Zielona Góra


Murawska Maria - UKS Piątka Ostrołeka


Orlicz Filip - UKS G-8 Bielany Warszawa


Piotrowski Kacper - WKS ŚLĄSK WROCŁAW


Trambowicz Zuzanna - MKS SP 63 Bydgoszcz


Warzocha Albert - UKS CITYZEN Poznań


Wilczewska Aleksandra - KS OLIMPIA Lublin


Wojtkowiak Alicja - MKS Park wodny Tarn-Góry

Osoby współpracujące
Chrościelewski Jarosław - trener główny
Kaja Tomasz - trener
Pąchalski Sławomir - trener
Rakowski Bartosz - fizjoterapeuta

TENIS

Zawodnicy


Baszak Weronika - Redeco Wrocław


Lorens Mikołaj - AZS Poznań


Taczała Dawid - AZS Poznań


Wierzbowska Aleksandra - KKS Olsza Kraków

Osoba współpracująca
Walków Michał - trener główny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partnerzy

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij