Igrzyska

Skład Polskiej Reprezentacja Młodzieżowej na XIV Zimowy EYOF Sarajewo 2019

Misja

Konrad Niedźwiedzki – Szef Misji
Joanna Huzarska–Tomaszewska – Z-ca Szefa Misji
Marcin Doroś (PKOl)
Karolina Szkurłat (MSiT)
Renata Główczyńska (Lekarz)
Dominika Wrzosek (Fizjoterapeuta)
Rafał Babecki  (Fizjoterapeuta)
Tomasz Piechal (Media)

Biathlon

Zawodnicy

Patrycja Stanek/Fot.: Szymon Sikora

Patrycja Stanek

Daria Gembicka/Fot.: Szymon Sikora

Daria Gembicka

Amelia Jęczmieniak/Fot.: Szymon Sikora

Amelia Jęczmieniak

Klaudia Topór/Fot.: Szymon Sikora

Klaudia Topór

Marcin Zawół/Fot.: Szymon Sikora

Marcin Zawół

Grzegorz Dereń/Fot.: Szymon Sikora

Grzegorz Dereń

Jan Guńka/Fot.: Szymon Sikora

Jan Guńka

Kacper Rutkowski/Fot.: Szymon Sikora

Kacper Rutkowski

Trenerzy:
Adam Jakieła
Przemysław Badacz
Zdzisław Kotas

 

Short track

Zawodnicy

Magdalena Zych/Fot.: Szymon Sikora

Magdalena Zych

Hanna Sokołowska/Fot.: Szymon Sikora

Hanna Sokołowska

Mateusz Krzemiński/Fot.: Tomasz Piechal

Mateusz Krzemiński

Mateusz Mikołajuk/Fot.: Szymon Sikora

Mateusz Mikołajuk

Trenerzy:
Łukasz Fabjański

 

Łyżwiarstwo figurowe

Zawodnicy

Magdalena Zawadzka/Fot.: Szymon Sikora

Magdalena Zawadzka

Trenerzy:
Iwona Mydlarz-Chruścińska
Aniela Hebel-Szmak – sędzina

 

Curling

Zawodnicy

Kalina Ejsmont/Fot.: Szymon Sikora

Kalina Ejsmont

Victoria Sitkiewicz/Fot.: Szymon Sikora

Victoria Sitkiewicz

Mateusz Chojnowski/Fot.: Szymon Sikora

Mateusz Chojnowski

Arkadiusz Ościk/Fot.: Szymon Sikora

Arkadiusz Ościk

Trener:
Karolina Redmerska

 

Biegi narciarskie

Zawodnicy

Karolina Kukuczka/Fot.: Szymon Sikora

Karolina Kukuczka

Ewelina Kołodziej/Fot.: Szymon Sikora

Ewelina Kołodziej

Monika Skinder/Fot.: Szymon Sikora

Monika Skinder

Kamila Gąsienica/Fot.: Szymon Sikora

Kamila Gąsienica

Sebastian Bryja/Fot.: Szymon Sikora

Sebastian Bryja

Robert Bugara/Fot.: Szymon Sikora

Robert Bugara

Piotr Sobiczewski/Fot.: Szymon Sikora

Piotr Sobiczewski

Bartosz Cielniak/Fot.: Szymon Sikora

Bartosz Cielniak

Trenerzy:
Rafał Węgrzyn
Marcin Rzeszótko
Krzysztof Wańczyk
Wojciech Suchwałko

 

Narciarstwo alpejskie

Zawodnicy

Magdalena Łuczak/Fot.: Szymon Sikora

Magdalena Łuczak

Maja Chyla/Fot.: Szymon Sikora

Maja Chyla

Aniela Sawicka/Fot.: Szymon Sikora

Aniela Sawicka

Helena Karabanowska/Fot.: Szymon Sikora

Helena Karabanowska

Bartosz Szkoła/Fot.: Szymon Sikora

Bartosz Szkoła

Przemysław Białobrzycki/Fot.: Szymon Sikora

Przemysław Białobrzycki

Bartłomiej Sanetra/Fot.: Szymon Sikora

Bartłomiej Sanetra

Jan Bolek/Fot.: Szymon Sikora

Jan Bolek

Trenerzy:
Elena Valt
Marco Ferro
Wojciech Mitan
Mateusz Habrat

 

Snowboard

Zawodnicy

Paulina Zaradna/Fot.: Szymon Sikora

Paulina Zaradna

Jędrzej Maczugowski/Fot.: Szymon Sikora

Jędrzej Maczugowski

Filip Orlik/Fot.: Szymon Sikora

Filip Orlik

Maciej Mróz/Fot.: Szymon Sikora

Maciej Mróz

Trenerzy:
Tomasz Wolak
Zbigniew Dendys

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij