Inne

Paulina Buziak najlepszą z Polek na 20 km

Paulina Buziak (LKS Stal Mielec) z czasem 1 godzina 35 minut i 1 sekunda zajęła 28. miejsce w olimpijskim chodzie kobiet na 20 km. Złoto zdobyła Chinka Hong Liu.

Błocki najlepszym z Polaków w chodzie na 50 km

Adrian Błocki zajął 15., Rafał Augustyn 21., a Rafał Fedaczyński 23. miejsce w chodzie mężczyzn na 50 kilometrów podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Złoto wywalczył Słowak Matej Tóth.

Tomasz Majewski 6. na pożegnanie

Dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu i Londynu w pchnięciu kulą - Tomasz Majewski - zajął 6. miejsce w konkursie pchnięcia kulą podczas Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016, uzyskując 20,72 m.

Maria Andrejczyk 2 cm za podium

Rewelacja eliminacji rzutu oszczepem, Maria Andrejczyk, zajęła 4. miejsce w olimpijskim finale z wynikiem 64,78 m. Do medalu zabrakło tylko 2 cm!

Świetny początek pięcioboistów

Oktawia Nowacka prowadzi, a Szymon Staśkiewicz jest 4. po rozegraniu pierwszej konkurencji pięcioboju nowoczesnego - szermierki - podczas Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016. Anna Maliszewska, zajmuje 22. miejsce.

Brąz dla Moniki Michalik

Zapaśniczka Monika Michalik wywalczyła brązowy medal Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016 w kategorii 63 kg. W walce o ósmy krążek dla Polski podczas tych igrzysk, Michalik pokonała Innę Trażukową (Rosja) 3:1.