Inne

Karol Hoffmann w finale trójskoku

Sensacyjny srebrny medalista mistrzostw Europy w Amsterdamie 27-letni Karol Hoffmann awansował do finału konkursu trójskoku. Zawodnik klubu MKS Aleksandrów Łódzki uzyskał odległość 16,79 m, która dała mu siódme miejsce.

Rio 2016: Siatkarze lepsi od Kuby

Polscy siatkarze pokonali Kubę 3:0 w ostatnim meczu grupowym igrzysk w Rio de Janeiro. Biało-czerwoni jednym setem przegrali z Argentyną zwycięstwo w grupie i dziś w nocy będą losowani w ćwierćfinałach.

Mikołajczyk i Naja w finale K2 na 500 m

Beata Mikołajczyk i Karolina Naja były najlepsze w swoim półfinale K2 na 500 m, co zapewniło im awans do wtorkowego finału tej konkurencji podczas Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016.

Walczykiewicz w dobrej formie przed finałem

Marta Walczykiewicz (KTW Kalisz) w bardzo dobrym stylu awansowała do finału wyścigu na 200 metrów. Nasza kajakarka pewnie wygrała swój półfinał. Drugą Szwedkę Linneę Stensils wyprzedziła o ponad 0,5 sekundy.

Anita jest spełniona, ale ma rezerwy

Zazwyczaj w Strefie Mieszanej bohaterowie igrzysk rozmawiają z dziennikarzami na stojąco. Gdy Anita Włodarczyk, po serii wywiadów telewizyjno-radiowych, dotarła wreszcie do polskich korespondentów prasowych i internetowych, była już tak zmęczona, że szybko trzeba było znaleźć dla niej krzesełko i butelkę wody...

Złota Anita Włodarczyk!

Anita Włodarczyk została mistrzynią olimpijską w rzucie młotem podczas Igrzysk XXXI Olimpiady Rio 2016. Polka w finałowym konkursie ustanowiła najpierw nowy rekord olimpijski, a potem bijąc go, ustanowiła równocześnie nowy rekord świata, który teraz wynosi 82,29 m.