Inne

Zmarła prof. Halina Zdebska-Biziewska

Z wielkim żalem informujemy, że w sobotę, 17 marca br. w wieku 57 lat po krótkiej lecz ciężkiej chorobie zmarła dr hab. prof. nadzw. Halina Zdebska-Biziewska - przewodnicząca Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Kamil Stoch zdobywcą Kryształowej Kuli!

Kamil Stoch po dwóch bardzo dobrych lotach na odległość 223 oraz 237 metrów wywalczył szóste miejsce w niedzielnym konkursie w Vikersund i tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo w turnieju Raw Air. Podopieczny Stefana Horngachera zapewnił sobie tym samym drugą w karierze Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie 2017/2018.

Raw Air: Stoch zdeklasował rywali

To był kolejny, wspaniały konkurs w wykonaniu Kamila Stocha, który ponownie nie dał żadnych szans rywalom i pewnie wygrał czwartkowy konkurs Pucharu Świata w norweskim Trondheim.

Pierwszy polski medal na igrzyskach paraolimpijskich

Igor Sikorski startujący na monoski zdobył brązowy medal w PyeongChang w slalomie gigancie. Wygrał Jesper Petersen z Norwegii, drugi był Tyler Walker z USA.

Polski dzień w Lillehammer! Dwóch Polaków na podium

To był kolejny fenomenalny konkurs skoków narciarskich w wykonaniu podopiecznych Stefana Horngachera. Polacy zdominowali rywalizację w Lillehammer i we wtorkowych zawodach Raw Air wywalczyli dwa miejsca na podium.

Historyczne podium naszej drużyny w Pucharze Świata!

Podopieczni Stefana Horngachera nie zwalniają tempa i po bardzo dobry skokach na Holmenkollbakken po raz 20. w historii naszej reprezentacji stanęli na podium Pucharu Świata w konkursie drużynowym. Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch po raz kolejny tej zimy wywalczyli drugie miejsce w norweskim Oslo.