Inne

Wójcik: "Nawet o więcej, niż wszystko"

Elżbieta Wójcik zdobyła złoty medal w boksie w wadzie 69-75kg. Był to przedostatni medal zdobyty przez Reprezentację Polski podczas II MIO Nankin 2014.

Natalia Strzałka z brązem!

Zapaśniczka Natalia Strzałka wywalczyła we wtorek brązowy medal w turnieju dziewcząt w stylu wolnym w kategorii 70 kg!

Elżbieta Wójcik mistrzynią olimpijską!

Elżbieta Wójcik została młodzieżową mistrzynią olimpijską w boksie podczas II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Nankin 2014.

Żegnamy red. Jerzego Rybińskiego

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 23 sierpnia br. red. Jerzego Rybińskiego - jednego z najstarszych polskich dziennikarzy sportowych. Zmarł w wieku 93 lat.

Nie żyje Zdzisław Zielonka

W niedzielę, 24 sierpnia po długiej walce z nieuleczalną chorobą w wieku 65 lat zmarł w Opolu Zdzisław Zielonka. Był człowiekiem sportu z krwi i kości.

Zieliński: "Trzeci raz w życiu grałem miksta"

Jan Zieliński został młodzieżowym mistrzem olimpijskim w mikście w parze ze Szwajcarką Jil Teichmann. W finale zagrali przeciwko parze japońsko-chińskiej Yamasaki/Ye (4:6, 6:3, 10:4).