Baku 2015

Aktualności

Roksana Zasina zdobyła srebro

Roksana Zasina (ZTA Zgierz) dołożyła kolejny medal do kolekcji polskich zawodniczek startujących w I Igrzyskach Europejskich Baku 2015. Zapaśniczka wywalczyła srebro przegrywając 1:3 z reprezentantką gospodarzy Anżelą Dorogan w finale kategorii 53 kg.

Walczykiewcicz: "Ostro do przodu i tyle"

W Polsce była dokładnie godzina 13:00, gdy na najwyższym stopniu podium toru regatowego w Mengachevir stanęła Marta Walczykiewicz. Z rąk oficjeli reprezentujących organizatorów i władze europejskiego kajakarstwa odebrała złoty medal i wiązankę kwiatów.

Marta Walczykiewicz w blasku złota!

Reprezentacja Polski na I Igrzyskach Europejskich doczekała się we wtorkowe popołudnie pierwszej złotej zdobyczy. Stało się tak za sprawą wspaniałej postawy Marty Walczykiewicz, która na torze regatowym w Mingachevir w finałowym wyścigu jedynek na 200 m nie miała równych sobie rywalek.

Drugi brąz kajakarek

We wtorkowy poranek pomyślne informacje dotarły do Baku z toru regatowego w Mingachevir. Już w pierwszym przedpołudniowym finale A z udziałem naszej reprezentantki - w wyścigu K-1 na 500 m Ewelina Wojnarowska wywalczyła brązowy medal.

Baku 2015: wypowiedzi poniedziałkowych medalistek (video)

W poniedziałek reprezentanci Polski wywalczyli podczas I Igrzysk Europejskich Baku 2015 trzy medale: srebro i dwa brązowe krążki. Zobacz co powiedziały bohaterki dnia podsumowując swoje medalowe występy.

Baku 2015: Starty Polaków 4. dnia

Czwartego dnia I Igrzysk Europejskich Baku 2015 członkowie Reprezentacji Polski wystartują w boksie, kajakarstwie, łucznictwie, siatkówce, siatkówce plażowej, strzelectwie, taekwondo, tenisie stołowym i zapasach.