Aktualności

Baku 2015: Starty Polaków 14. dnia

Czternastego dnia I Igrzysk Europejskich Baku 2015 członkowie Reprezentacji Polski wystartują w badmintonie, boksie, judo, szermierce, siatkówce i pływaniu.

Nasze siatkarki finale! (video)

Polskie siatkarki pokonały w Baku Serbię 3:2 (25:23, 20:25, 25:19, 22:25, 15:12) w półfinale Igrzysk Europejskich i w sobotę zagrają o złoty medal.

Złota Angelika Wątor! (video)

Od 16 czerwca, kiedy to w Mengachevir naszej kajakarce Marcie Walczykiewicz  (po wyścigu jedynek na dystansie 200 m) odegrano polski hymn państwowy, musiało minąć aż 9 dni abyśmy znów na Igrzyskach Europejskich w Baku mogli wysłuchać tej, wszystkim nam najdroższej, melodii.

Sandra Drabik ze srebrem (video)

Sandra Drabik przegrała w finale kategorii 51 kg turnieju bokserskiego z mistrzynią olimpijską z Londynu Brytyjką Nicolą Adams 0:2 i zdobyła srebrny medal I Igrzysk Europejskich w Baku.

Aneta Rygielska z brązem (video)

Pięściarka Aneta Rygielska (kat. 64 kg) przegrała w 1/2 finału z Włoszką Valentiną Alberti 0:3. Polka nie awansowała do finału, ale już wcześniej zapewniła sobie brązowy medal I Igrzysk Europejskich Baku 2015.

Baku 2015: Starty Polaków 13. dnia

Trzynastego dnia I Igrzysk Europejskich Baku 2015 członkowie Reprezentacji Polski wystartują w badmintonie, boksie, judo, szermierce, siatkówce i pływaniu.