Buenos Aires 2018

Skład Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej Buenos Aires 2018



TANIEC SPORTOWY - BREAKDANCE

Piotr Winiarski

Trener:

Marcin Wieczorek

WSPINACZKA SPORTOWA

Aleksandra Kałucka
Natalia Kałucka

Trener:

Tomasz Mazur

BOKS

Natalia Gajewska (69-75 kg)

Trener:

Jacek Dymowski

HOKEJ NA TRAWIE

Eryk Bembenek
Tomasz Bembenek
Jakub Chumeńczuk
Jakub Gebler
Gracjan Jarzyński
Korneliusz Nitka
Michał Nowakowski
Marcin Szczęsny
Dawid Zabłocki

Trenerzy:
Mateusz Grochal
Łukasz Wojcieszak

Julia Balcerzak
Nicole Chruszcz
Aleksandra Kucharska
Oliwia Kucharska
Dżesika Mazur
Małgorzata Plewa
Lena Skoczek
Sandra Tatarczuk
Viktoria Zimmermann

Trenerzy:
Bogusław Kozłowski
Janusz Micał


KAJAKARSTWO

Wojciech Pilarz (K-1)

Trener:

Robert Włodarczyk


KOLARSTWO

Marta Jaskulska (drużyna, konkurencje mieszane)
Wiktoria Kierat (drużyna, konkurencje mieszane)
Piotr Kryński (drużyna, konkurencje mieszane)
Damian Papierski (drużyna, konkurencje mieszane)

Trener:
Waldemar Cebula


LEKKOATLETYKA

Karolina Bomba (rzut młotem)
Kinga Gacka (400 m)
Klaudia Kazimierska (1500 m)
Wiktoria Miąso (skok wzwyż)
Monika Romaszko (100 m przez płotki)
Pia Skrzyszowska (200 m)
Alicja Stój (800 m)
Jakub Czak (110 m przez płotki)
Piotr Goździewicz (pchnięcie kulą)
Gracjan Kozak (rzut dyskiem)
Adam Łukomski (200 m)
Rafał Łupiński (100 m)
Adam Masaczyński (800 m)
Marek Mucha (rzut oszczepem)
Tomasz Ratajczyk (rzut młotem)

Trenerzy:
Zbigniew Rolbiecki (biegi)
Michał Tittinger (skoki)
Tomasz Szewczyk (rzuty)


PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

Agnieszka Wysokińska (ind.)
Kamil Kasperczak (ind.)

Trener:
Tomasz Cygański


SIATKÓWKA PLAŻOWA

Julia Gierczyńska (siatkówka plażowa)
Patrycja Jundziłł (siatkówka plażowa)
Mikołaj Miszczuk (siatkówka plażowa)
Dominik Poznański (siatkówka plażowa)

Trenerzy:
Tomasz Sińczak
Rafał Szternel

PŁYWANIE

Weronika Hallmann
Kornelia Fiedkiewicz
Karolina Jurczyk
Aleksandra Knop
Jan Kałusowski
Bartłomiej Koziejko
Jakub Kraska
Jakub Majerski

Trener:
Maciej Młynarczyk

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Paulina Rutkowska (63 kg)
Jakub Zieliński (+85 kg)

Trener:
Wojciech Gesek


STRZELECTWO SPORTOWE

Wiktoria Bober (karabin pneumatyczny 10 m)

Trener:
Grzegorz Pietrzyk


SZERMIERKA

Magdalena Ławska (floret)
Maciej Bem (floret)

Trener:
Tomasz Ciepły


TAEKWONDO

Marcelina Koszel (+63 kg)
Jakub Sadurski (+73 kg)

Trener:
Marek Zawadka


TENIS

Iga Świątek (ind.)
Daniel Michalski (ind.)

Trener:
Mikołaj Weymann


TENIS STOŁOWY

Anna Węgrzyn

Trener:
Leszek Kucharski


ŻEGLARSTWO

Oliwia Hłobuczek (kitesurfing)
Lidia Sulikowska (windsurfing)
Kamil Manowiecki (windsurfing)

Trener:
Cezariusz Piórczyk

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij