Buenos Aires 2018

 

TANIEC SPORTOWY - BREAKDANCE TANIEC SPORTOWY - BREAKDANCE (Urban Park)

07.10. 20:30-22:55 (15:30-17:55 czasu lokalnego) - preeliminacje M
08.10. 20:10-22:55 (15:10-17:55 czasu lokal.) - finały M
WSPINACZKA SPORTOWA WSPINACZKA SPORTOWA (Urban Park)

07.10. 14:00-21:30 (9:00-16:30 czasu lokal.) - kwal. K (speed, bouldering, lead)
09.10. 15:00-21:40 (10:00-16:40 czasu lokal.) - finały K
BOKS BOKS (Youth Olympic Centre)

14.10. 13:00-16:15 (18:00-21:15 czasu lokal.) - runda elimininacyjna K
16.10.
13:00-16:30 (18:00-21:30 czasu lokal.) - półfinały K
17.10.
18:00-21:35 (23:00-02:30 czasu lokal.) - finały K
HOKEJ NA TRAWIE

HOKEJ NA TRAWIE (Youth Olympic Centre)

07.10. 14:30-23:30 (9:30-18:30 czasu lokal.) - mecze grupowe K i M
08.10. 14:30-23:30 (9:30-18:30 czasu lokal.) - mecze grupowe K i M
09.10. 14:30-23:30 (9:30-18:30 czasu lokal.) - mecze grupowe K i M
10.10. 14:30-23:30 (9:30-18:30 czasu lokal.) - mecze grupowe K i M
11.10. 14:30-23:30 (9:30-18:30 czasu lokal.) - mecze grupowe K i M
12.10. 13:00-23:00 (8:00-18:00 czasu lokal.) - ćwierćfinały K i M
13.10.
13:00-23:00 (8:00-18:00 czasu lokal.) - półfinały K i M
14.10. 18:00-22:50 (13:00-17:50 czasu lokal.) - finały K i M

KAJAKARSTWO KAJAKARSTWO (Urban Park)

13.10. 16:00-16:27 (11:00-11:27 czasu lokal.) - sprint K1, kwalifikacje M
13.10. 17:00-17:15 (12:00-12:15 czasu lokal.) - sprint K1, repesaże M
13.10. 18:05-18:29 (13:05-13:29 czasu lokal.) - sprint K1, 'last 16' M
13.10. 20:45-20:57 (15:45-15:47 czasu lokal.) - sprint K1, ćwierćfinały M
13.10. 21:20-21:26 (16:20-16:26 czasu lokal.) - sprint K1, półfinały M
13.10. 21:55-22:07 (16:55-17:07 czasu lokal.) - sprint K1, finały M
16.10. 16:00-16:27 (11:00-11:27 czasu lokal.) - slalom K1, kwalifikacje M
16.10. 17:00-17:15 (12:00-12:15 czasu lokal.) - slalom K1, repesaże M
16.10. 18:05-18:29 (13:05-13:29 czasu lokal.) - slalom K1, 'last 16' M
16.10. 20:45-20:57 (15:45-15:57 czasu lokal.) - slalom K1, ćwierćfinały M
16.10. 21:20-21:26 (16:20-16:26 czasu lokal.) - slalom K1, półfinały M
16.10. 21:55-22:07 (16:55-17:07 czasu lokal.) - slalom K1, finały M
KOLARSTWO KOLARSTWO (Green Park)

13.10. 16:00-18:00 (11:00-13:00 czasu lokal.) - jazda ind. na czas K i M
14.10. 16:00-20:30 (11:00-15:30 czasu lokal.) - start wspólny K i M
15.10. 16:00-18:45 (11:00-13:45 czasu lokal.) - eliminator XC K i M
16.10. 16:00-20:00 (11:00-15:00 czasu lokal.) - eliminator short circuit K i M
17.10. 16:00-20:40 (11:00-15:40 czasu lokal.) - kryterium K i M
LEKKOATLETYKA LEKKOATLETYKA (Youth Olympic Centre)

11.10 19:40-22:20 (14:40-17:20 czasu lokal.) - skok o tyczce, el. K
11.10 21:15-22:24 (16:15-17:24 czasu lokal.) - rzut dyskiem, el. M
11.10 20:55-21:03 (15:55-16:03 czasu lokal.) - 100m ppł, el. K
11.10 21:09-21:10 (16:09-16:10 czasu lokal.) - 100m ppł, el. K
11.10 21:20-21:23 (16:20-16:23 czasu lokal.) - 800m, el. K
11.10 21:28-21:39 (16:28-16:39 czasu lokal.) - 800m, el. K
11.10 21:57-22:05 (16:57-17:05 czasu lokal.) - 400m, el. K
12.10 19:40-20:49 (14:40-15:49 czasu lokal.) - rzut młotem, el. K
12.10 19:45-20:49 (14:45-15:49 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, el. M
12.10 20:05-21:41 (15:05-16:41 czasu lokal.) - skok wzwyż, el. K
12.10 20:40-20:55 (15:40-15:55 czasu lokal.) - 1500m, el. K
12.10 21:20-22:29 (16:20-17:29 czasu lokal.) - rzut młotem, el. M
12.10 21:25-22:29 (16:25-17:29 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, el. K
12.10 22:05-22:27 (17:05-17:27 czasu lokal.) - 100m, el. M
13.10 20:40-20:55 (15:40-15:55 czasu lokal.) - 200m, el. M
13.10 21:10-21:11 (16:10-16:11 czasu lokal.) - 200m, el. K
13.10 21.15-22:24 (16:15-17:24 czasu lokal.) - rzut oszczepem, el. M
13.10 21:20-21:21 (16:20-16:21 czasu lokal.) - 200m, el. K
13.10 21:30-21:31 (16:30-16:31 czasu lokal.) - 200m, el. K
13.10 21:45-22:03 (16:45-17:03 czasu lokal.) - 800m, el. M
13.10 22:15-22:30 (17:15-17:30 czasu lokal.) - 110m ppł, el. M
14.10 19:00-21:40 (14:00-16:40 czasu lokal.) - skok o tyczce, el. K
14.10 19:10-20:19 (14:10-15:19 czasu lokal.) - rzut dyskiem, el. M
14.10 19:25-19:46 (14:25-14:46 czasu lokal.) - 100m ppł, el. K
14.10 20:00-20:23 (15:00-15:23 czasu lokal.) - 800m, el. K
14.10 20:33-20:38 (15:33-15:38 czasu lokal.) - 100m ppł, finał K
14.10 20:50-20:55 (15:50-15:55 czasu lokal.) - rzut dyskiem, finał M
14.10 21:35-21:40 (16:35-16:40 czasu lokal.) - 800m, finał K
14.10 22:05-22:16 (17:05-17:16 czasu lokal.) - 400m, el. K
14.10 22:40-22:45 (17:40-17:45 czasu lokal.) - skok o tyczce, finał K
14.10 22:45-22:50 (17:45-17:50 czasu lokal.) - 400m, finał K
15.10 19:00-19:04 (14:00-14:04 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, el. M
15.10 19:05-19:14 (14:05-14:14 czasu lokal.) - rzut młotem, el. K
15.10 19:10-19:15 (14:10-14:15 czasu lokal.) - 1500m, finał K
15.10 19:20-19:56 (14:20-14:56 czasu lokal.) - skok wzwyż, el. K
15.10 20:20-20:42 (15:20-15:42 czasu lokal.) - 800m, el. M
15.10 21:00-22:09 (16:00-17:09 czasu lokal.) - rzut młotem, el. M
15.10 21:08-21:13 (16:08-16:13 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, finał M
15.10 21:18-21:23 (16:18-16:23 czasu lokal.) - rzut młodem, finał K
15.10 21:40-21:45 (16:40-16:45 czasu lokal.) - 800m, finał M
15.10 21:50-22:54 (16:50-17:54 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, el. K
15.10 21:55-21:56 (16:55-16:56 czasu lokal.) - 100m, el. M
15.10 21:58-22:03 (16:58-17:03 czasu lokal.) - skok wzwyż, finał K
15.10 22:05-22:26 (17:05-17:26 czasu lokal.) - 100m, el. M
15.10 22:55-23:00 (17:55-18:00 czasu lokal.) - rzut młotem, finał M
16.10 18:45-18:50 (13:45-13:50 czasu lokal.) - 100m, finał M
16.10 18:50-18:55 (13:50-13:55 czasu lokal.) - pchnięcie kulą, finał K
16.10 21:05-21:26 (16:05-16:26 czasu lokal.) - 200m, el. M
16.10 21:35-21:40 (16:35-16:40 czasu lokal.) - 800 m, finał K
16.10 21:40-21:41 (16:40-16:41 czasu lokal.) - 200m, el. K
16.10 21:46-22:55 (16:46-17:55 czasu lokal.) - rzut oszczepem, el. M
16.10 21:50-22:01 (16:50-17:01 czasu lokal.) - 200m, el. K
16.10 22:15-22:26 (17:15-17:26 czasu lokal.) - 110m ppł, el. M
16.10 22:18-22:23 (17:18-17:23 czasu lokal.) - 200m, finał M
16.10 22:35-22:36 (17:35-17:36 czasu lokal.) - 110m ppł, el. M
16.10 22:45-22:50 (17:45-17:50 czasu lokal.) - 200m, finał K
16.10 22:55-23:00 (17:55-18:00 czasu lokal.) - 110m ppł, finał M
16.10 23:05-23:20 (18:05-18:20 czasu lokal.) - rzut oszczepem, finał M
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY (Youth Olympic Centre)

12.10. 15:00-16:45 (10:00-11:45 czasu lokal.) - szermierka, runda rankingowa K
12.10. 19:00-20:45 (14:00-15:45 czasu lokal.) - szermierka, runda rankingowa M
13.10. 17:00-21:55 (12:00-16:55 czasu lokal.) - pływanie, szermierka r. bon., bieg K
14.10. 17:00-21:55 (12:00-16:55 czasu lokal.) - pływanie, szermierka r. bon., bieg M
PŁYWANIE PŁYWANIE (Youth Olympic Centre)

07.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 50m K
07.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. zm., 200m K
07.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 100m M
07.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 400m M
07.10. 23:00-23:07 (18:00-18:07 czasu lokal.) - st. dow., 400m, finał M
07.10. 23:07-23:15 (18:07-18:15 czasu lokal.) - st. klas., 50m, półfinały K
07.10. 23:38-23:46 (18:38-18:46 czasu lokal.) - st. klas., 100m, półfinały M
07.10. 23:46-23:51 (18:46-18:51 czasu lokal.) - st. zm., 200m, finał K
08.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 100m K
08.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. zm., 200m M
08.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 200m M
08.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. mot., 100m M
08.10. 23:09-23:14 (18:09-18:14 czasu lokal.) - st. dow., 200m, finał M
08.10. 23:14-23:18 (18:14-18:18 czasu lokal.) - st. klas., 50m, finał K
08.10. 23:32-23:40 (18:32-18:40 czasu lokal.) - st. mot., 100m, półfinały M
08.10. 23:40-23:48 (18:40-18:48 czasu lokal.) - st. dow., 100m, półfinały K
08.10. 00:02-00:06 (19:02-19:06 czasu lokal.) - st. klas., 100m, finał M
08.10. 00:10-00:15 (19:10-19:15 czasu lokal.) - st. zm., 200m, finał M
09.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. mot., 50m K
09.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 100 m K
09.10. 23:12-23:20 (18:12-18:20 czasu lokal.) - st. mot., 50m, półfinały K
09.10. 23:40-23:44 (18:40-18:44 czasu lokal.) - st. mot., 100m, finał M
09.10. 23:44-23:52 (18:44-18:52 czasu lokal.) - st. klas., 100m, półfinały K
09.10. 00:14-00:18 (19:14-19:18 czasu lokal.) - st. dow., 100m, finał K
10.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. grzb., 50m K
10.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 200m K
10.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 200m M
10.10. 23:04-23:12 (18:04-18:12 czasu lokal.) - st. grzb., 50m, półfinały K
10.10. 23:12-23:17 (18:12-18:17 czasu lokal.) - st. klas., 200m, finał M
10.10. 23:24-23:28 (18:24-18:28 czasu lokal.) - st. mot., 50m, finał K
10.10. 23:32-23:36 (18:32-18:36 czasu lokal.) - st. klas., 100m, finał K
10.10. 23:50-23:58 (18:50-18:58 czasu lokal.) - st. mot., 50m, półfinały M
10.10. 23:58-00:03 (18:58-19:03 czasu lokal.) - st. dow., 200m, finał K
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 50m K
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 50m M
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 800m, finał M
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 100m M
11.10. 23:00-23:11 (18:00-18:11 czasu lokal.) - st. dow., 800m, finał M
11.10. 23:19-23:27 (18:19-18:27 czasu lokal.) - st. dow., 100m, półfinały M
11.10. 23:27-23:35 (18:27-18:35 czasu lokal.) - st. dow., 50m, półfinały K
11.10. 23:42-23:46 (18:42-18:46 czasu lokal.) - st. mot., 50m, finał M
11.10. 23:46-23:50 (18:46-18:50 czasu lokal.) - st. grzb., 50m, finał K
11.10. 23:50-23:58 (18:50-18:58 czasu lokal.) - st. klas., 50m, półfinały M
12.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. klas., 200m K
12.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. dow., 400m K
12.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - st. mot., 200m M
12.10. 23:00-23:04 (18:00-18:04 czasu lokal.) - st. dow., 50m, finał K
12.10. 23:20-23:24 (18:20-18:24 czasu lokal.) - st. dow., 100m, finał M
12.10. 23:24-23:29 (18:24-18:29 czasu lokal.) - st. klas., 200m, finał K
12.10. 23:43-23:48 (18:43-18:48 czasu lokal.) - st. mot., 200m, finał M
12.10. 00:02-00:09 (19:02-19:09 czasu lokal.) - st. dow., 400m, finał K
12.10. 00:16-00:20 (19:16-19:20 czasu lokal.) - st. klas., 50m, finał M
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW PODNOSZENIE CIĘŻARÓW (Youth Olympic Centre)

12.10. 19:30-21:00 (14:30-16:00) - finały, kategoria 62 kg K
12.10. 23:00-00:30 (18:00-19:30) - finały, kategoria +85 kg M
SIATKÓWKA PLAŻOWA SIATKÓWKA PLAŻOWA (Green Park)

07.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - mecze eliminacyjne K i M
08.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - mecze eliminacyjne K i M
09.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - mecze eliminacyjne K i M
10.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - mecze eliminacyjne K i M
11.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - mecze eliminacyjne K i M
12.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - faza eliminacyjna K i M
13.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - 'round of 24' K i M
14.10. 14:00-21:50 (9:00-16:50 czasu lokal.) - 'round of 16' K i M
15.10. 15:00-21:50 (10:00-16:50 czasu lokal.) - ćwierćfinały K i M
16.10. 15:00-21:50 (10:00-16:50 czasu lokal.) - półfinały K i M
17.10. 15:00-21:35 (10:00-16:35 czasu lokal.) - finały K i M
STRZELECTWO SPORTOWE STRZELECTWO SPORTOWE (Tecnopolis Park)

08.10. 14:00-17:10 (9:00-12:15 czasu lokal.) - kwalifikacje-finały K
SZERMIERKA SZERMIERKA (Youth Olympic Centre)

07.10. 16:50-18:35 (11:50-13:35) - floret, 'table of 16' i ćwierćfinały K
07.10. 21:30-23:40 (16:30-18:30) - floret, półfinały i finał K
09.10. 16:50-18:25 (11:50-13:25) - floret, 'table of 16' i ćwierćfinały M
09.10. 21:30-23:25 (16:30-18:25) - floret, półfinały i finał M
TAEKWONDO TAEKWONDO (Youth Olympic Centre)

11.10. 19:00-21:56 (14:00-16:56 czasu lokal.) - 'round of 16', ćwierćfinały K i M
11.10. 00.00-01.56 (19:00-20:56 czasu lokal.) - półfinały, finały K i M
TENIS TENIS (Green Park)

07.10. 15:00-18:30 (10:00-13:30 czasu lokal.) - 1. runda M
08.10. 15:00-18:30 (10:00-13:30 czasu lokal.) - 1. runda K
09.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - 2. runda M
10.10. 15:00-18:30 (10:00-13:30 czasu lokal.) - 2. runda K
10.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - ćwierćfinały M
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - półfinały M
11.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - ćwierćfinały K
12.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - mecz o 3. miejsce M
12.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - półfinały K
13.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - finał M
13.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - mecz o 3. miejsce K
14.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - finał K
TENIS STOŁOWY

TENIS STOŁOWY (Tecnopolis Park)

07.10. 15:00-18:30 (10:00-13:30 czasu lokal.) - mecze grupowe, gra poj. K
07.10. 22:30-01:30 (17:30-20:30 czasu lokal.) - mecze grupowe, gra poj. K
08.10. 18:00-22:30 (13:00-17:30 czasu lokal.) - mecze grupowe, gra poj. K
09.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - 'round of 16', gra poj. K
09.10. 20:00-23:00 (15:00-18:00 czasu lokal.) - ćwierćfinały K
10.10. 15:00-16:30 (10:00-11:30 czasu lokal.) - półfinały K
10.10. 21:00-21:45 (16:00-16:45 czasu lokal.) - mecz o 3. miejsce K
10.10. 22:30-23:15 (17:30-18:15 czasu lokal.) - finał K

ŻEGLARSTWO

ŻEGLARSTWO (Club Nautico San Isidro)

07.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - windsurfing T293+, wyścigi 1-9 K i M
08.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - kiteboarding, wyścigi K
08.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - windsurfing T293+, wyścigi 1-9 K i M
09.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - kiteboarding, wyścigi K
09.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - windsurfing T293+, wyścigi 1-9 K i M
10.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - kiteboarding, wyścigi K
11.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - windsurfing T293+, wyścigi 11-12 K i M
12.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - kiteboarding, wyścigi K
11.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - windsurfing T293+, wyścig finałowy K i M
13.10. 17:00-23:00 (12:00-18:00 czasu lokal.) - kiteboarding, wyścigi finałowe K

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij