Innsbruck 2012

Jakub Topór znów najlepiej

W poniedziałek, podczas Pierwszych Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku przeprowadzono drugi etap rywalizacji biathlonistów. W biegu pościgowym z polskiej kadry najlepiej poradził sobie Jakub Topór, który zajął 24. miejsce.

Niezłe występy polskich alpejczyków

Ze zmiennym szczęściem startują polscy alpejczycy podczas zimowych młodzieżowych igrzysk olimpijskich w Innsbrucku. W sobotę zdyskwalifikowana została Katarzyna Wąsek, a w niedzielę z trasy slalomu w super kombinacji wypadł Andrzej Dziedzic.

Polak zasłabł na trasie

Michał Pytel, reprezentujący Polskę w kombinacji norweskiej podczas I ZMIO w Innsbrucku nie ukończył niedzielnej rywalizacji o medale. Polak zasłabł na trasie.

Równe przejazdy Jakuba Firleja

Jakub Firlej zakończył rywalizację saneczkarskich jedynek podczas zimowych młodzieżowych igrzysk olimpijskich na 26. miejscu. W Innsbrucku triumfował Niemiec Christian Paffe.

Niedziela w Innsbrucku

Niedziela była kolejnym dniem I Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku. Niestety nie udało się Polakom wywalczyć medalu.

8. miejsce Drwięgi w Innsbrucku

Za nami drugi dzień rywalizacji podczas I Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Innsbruck 2012. Z polskiej ekipy najlepiej spisał się Marcel Drwięga (SKŁ Górnik Sanok), który w łyżwiarskim wyścigu na 500 m zajął ósme miejsce, ustanawiając rekord życiowy (39,949).