Nankin 2014

Aktualności

Kontynentalne medale Polaków

Szermierze w Nankinie podczas II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich zakończyli rywalizację. Działo się wiele, także ostatniego dnia, bo rozegrano turnieje drużyn kontynentalnych z Polakami w składzie.

Kolejny piękny dzień igrzysk za nami

We wtorek dorobek medalowy Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej powiększył się o kolejny krążek i to złoty. Wywalczył go w pięknym stylu florecista Andrzej Rządkowski.

Mamy drugie złoto w Nankinie!

Florecista Andrzej Rządkowski został Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim! Polak w finale pokonał Chun Yin Ryana Choi z Hongkongu 15:13!

Patryk Zatówka zatrzymany

Polski pingpongista Patryk Zatówka został zatrzymany w 1/4 finału singla chłopców przez Brazylijczyka Hugo Calderano. Polak przegrał 3:4 (11:13, 11:7, 4:11, 11:4, 4:11, 12:10, 7:11) i odpadł z turnieju II MIO Nankin 2014.

Nankin: starty Polaków - 19.08.

Wtorek, 19 sierpnia 2014 roku, to 3. dzień II Młodziezowych Igrzysk Olimpijskich Nankin 2014. Oto starty Polaków na ten dzień.

Brylak: "Nie zawiodłem trenera i Polski"

Paweł Brylak został piątym zawodnikiem Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 62 kg. Ten młody zawodnik aż pięciokrotnie pobił rekord Polski!