PyeongChang 2018

Saneczkarstwo: Polska sztafeta 8.

Polska sztafeta zajęła ósme miejsce w ostatniej rywalizacji saneczkarzy na XXIII Igrzyskach Olimpijskich PyeongChang 2018. Triumfowali Niemcy.

Guzik 33. na 20 km

Grzegorz Guzik zajął 33. miejsce w rywalizacji biathlonistów na najdłuższym 20-kilometrowym dystansie. Złoty medal XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 zdobył Norweg Johannes Thingnes Boe.

Nowakowska: "Emocje wzięły górę"

Czas na analizę przyjdzie później, ale po tym wszystkim, co tutaj przeszłam, po tych dwóch koszmarnych biegach, są powody do zadowolenia - powiedziała na mecie biegu na 15 kilometrów nasza biathlonistka Weronika Nowakowska.

Krystyna Guzik rekordzistką igrzysk!

Krystyna Guzik ma ogromną szansę zostać pierwszą biathlonistką w historii igrzysk, która będzie miała na koncie udział w aż dwudziestu biegach. Póki co Polka na igrzyskach startowała dziewiętnastokrotnie, co już teraz czyni ją samodzielną rekordzistką - poinformował serwis internetowy biathlon.pl.

Hojnisz: "Widziałam mroczki przed oczami"

Monika Hojnisz zajęła 6. miejsce w biathlonowym biegu kobiet na 15 km i była najlepszą z Polek. Jest to także najlepszy występ polskiej biathlonistki podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018.

Biathlon: Monika Hojnisz 6. na 15 km

Z bardzo dobrej strony pokazała się Monika Hojnisz w biegu na 15 kilometrów podczas rywalizacji biathlonistek na XXIII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich PyeongChang 2018. Polka zajęła wysokie szóste miejsce. Złoto wywalczyła Szwedka Hanna Oeberg.