Rio 2016

Aktualności

EURO 2016: drugie zwycięstwo Polaków

Reprezentacja Polski pokonała Macedonię 24:23 w swoi drugim meczu Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, które odbywają się w Polsce.

Rio 2016: Dwie kwalifikacje w taekwondo

Wicemistrz Igrzysk Europejskich w Baku Karol Robak (68 kg) i Piotr Paziński (80 kg) wywalczyli dwie kwalifikacje w taekwondo do turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro.

Rio2016: Małgorzata Jasińska zdobywa punkty

Małgorzata Jasińska (ALE Cipollini Team) zajęła 2. miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu Tour de San Luis w Argentynie. Zwyciężyła Amerykanka Katie Hall.

#EHFEURO2016: pierwszy krok do Rio!

Polscy piłkarze ręczni wygrali w Krakowie z Serbią 29:28 (14:15) w swoim pierwszym meczu mistrzostw Europy, które rozpoczęły się w piątek. To pierwszy krok Polaków w tym roku w kierunku IO Rio 2016.

EURO 2016: o medal i o Rio

Poznaliśmy ostateczny skład reprezentacji Polski na rozpoczynające się 15 stycznia w naszym kraju XII finały Mistrzostw Europy.

Ważny krok w drodze do Rio

9-osobowa reprezentacja Polski wystartuje w Hongkongu, w ostatniej serii Pucharu Świata w kolarstwie torowym (15-17 stycznia). Będzie to dla niej bardzo istotny start w kontekście kwalifikacji na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro.