Rio 2016

Polska Reprezentacja Olimpijska Rio 2016

Wybierz dyscyplinę:

Lekkoatletyka

Andrejczyk Mariarzut oszczepem

Data ur.: 9 marca 1996, Suwałki
Wzrost/Waga: 174 cm / 77 kg
Klub: LUKS Hańcza Suwałki
Trener: Karol Sikorski
Osiągnięcia:
  • IO - 2016: oszczep - 4.
  • MŚ - 2015: oszczep - 28.
  • ME - 2016: oszczep - 13.

Ankiewicz Emilia400m ppł

Data ur.: 22 listopada 1990, Elbląg
Wzrost/Waga: 178 cm / 61 kg
Klub: AZS AWF Warszawa
Trener: Andrzej Wołkowycki
Osiągnięcia:
  • IO - 2016: 400m ppł - 23.
  • Uniwersjada - 2015: 400m ppł - 2.
  • ME - 2016: 400m ppł - 8.

Augustyn Rafałchód na 50km

Data ur.: 14 maja 1984, Dębica
Wzrost/Waga: 179 cm / 72 kg
Klub: LKS Stal Mielec
Trener: Krzysztof Augustyn
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: chód 20 km - 29.; 2012: chód 20 km - 29.; 2016: chód 50 km - 22.
  • ME - 2010: chód 20 km - 10.; 2014: chód 50 km - 9.
  • MP - 2007: chód 20 km - 1.; 2010: chód 50 km - 1.; 2011: chód 20 km - 1.; 2014: chód 50 km - 1.; 2015: chód 50 km - 1.; 2016: chód 50 km - 1.;

Baumgart Igasztafeta 4x400m

Data ur.: 11 kwietnia 1989, Bydgoszcz
Wzrost/Waga: 178 cm / 55 kg
Klub: BKS Bydgoszcz
Trener: Iwona Baumgart
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: 4x400m - 5. (w II przedb.); 2016: 4x400m - 7.
  • MP - 2015: 400m - 2.

Bednarek Sylwesterskok wzwyż

Data ur.: 28 kwietnia 1989, Łódź
Wzrost/Waga: 194 cm / 78 kg
Klub: RKS Łódź
Trener: Michał Lićwinko
Osiągnięcia:
  • IO - 2016: skok wzwyż - 30.
  • MŚ - 2009: skok wzwyż - 3.
  • ME - 2010: skok wzwyż - 10.

Błocki Adrianchód na 50km

Data ur.: 11 kwietnia 1990, Szczecin
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Paweł Grzonka
Osiągnięcia:
  • IO - 2016: chód na 50 km - 15.
  • MŚ - 2013: chód na 50 km - 21.; 2015: chód na 50 km - 11.
  • MP - 2013: chód na 50 km - 1.; 2014: chód na 50 km - 2.; 2016: chód na 50 km - 2.; 2015: chód na 50 km - 3.

Brzozowski Arturchód na 20km

Data ur.: 29 marca 1985, Nisko
Wzrost/Waga: 172 cm / 65 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Stanisław Marmur
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: chód na 20 km - nie ukończył

Bukowiecki Konradpchnięcie kulą

Data ur.: 17 marca 1997, Szczytno
Wzrost/Waga: 191 cm / 138 kg
Klub: Gwardia Szczytno
Trener: Ireneusz Bukowiecki
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: kula - 4.
  • MŚJ - 2014: kula - 1.
  • MIO - 2014: kula - 1.

Buziak Paulinachód na 20km

Data ur.: 16 grudnia 1986, Mielec
Wzrost/Waga: 170 cm / 49 kg
Klub: LKS Stal Mielec
Trener: Stanisław Zioło
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: chód 20 km - 45.
  • MP - 2012: chód 20 km - 1.; 2014: chód 20 km - 2.

Cichocka Angelika1500m, 800m

Data ur.: 15 marca 1988, Kartuzy
Wzrost/Waga: 168 cm / 55 kg
Klub: SKLA Sopot
Trener: Jarosław Ścigała
Osiągnięcia:
  • HMŚ - 2014: 800m - 2.
  • ME - 2016: 1500m - 1.

Czykier Damian110m ppł

Data ur.: 10 sierpnia 1992,
Wzrost/Waga: 191 cm / 78 kg
Klub: KS Podlasie Białystok
Trener: Paweł Rączka, Krzysztof Stanisławski
Osiągnięcia:
  • Uniwesjada - 2015: 110m ppł - 4.
  • ME - 2016: 110m ppł - 4.
  • MP - 2012: 4x100m - 1.; 2013: 4x100m - 1.; 2015: 110m ppł - 2.

Dąbrowska Martynasztafeta 4x400m

Data ur.: 5 kwietnia 1994, Szczecin
Wzrost/Waga: 176 cm / 56 kg
Klub: UKS 19 Bojary Białystok
Trener: Mieczysław Sutyniec
Osiągnięcia:
  • MME - 2015: 4x400m - 3.

Dobek Patryk400m ppł

Data ur.: 13 lutego 1994, Kościerzyna
Wzrost/Waga: 187 cm / 75 kg
Klub: SKLA Sopot
Trener: Krzysztof Szałach
Osiągnięcia:
  • MŚJ - 2012: 4x400m - 2.
  • MME - 2015: 400m ppł - 1., 4x400m - 2.

Drybulska-Stefanowicz Monikamaraton

Data ur.: 15 maja 1980, Wągrowiec
Wzrost/Waga: 160 cm / 45 kg
Klub: WKS Grunwald Poznań
Trener: Zbigniew Nadolski
Osiągnięcia:
  • IO - 2004: maraton - nie ukończyła; 2008: maraton - 24.
  • MP - 2015: maraton - 1.

Dygacz Agnieszkachód na 20km

Data ur.: 18 lipca 1985, Chorzów
Wzrost/Waga: 160 cm / 48 kg
Klub: AZS-AWF Katowice
Trener: Matej Spisak
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: chód 20 km - 23.

Ennaoui Sofia1500m

Data ur.: 30 sierpnia 1995, Bin Dżarir
Wzrost/Waga: 158 cm / 42 kg
Klub: MKL Szczecin
Trener: Wojciech Szymaniak
Osiągnięcia:
  • MME - 2015: 1500m - 2.
  • MEJ - 2013: 1500m - 2.

Fajdek Pawełrzut młotem

Data ur.: 4 czerwca 1989, Świebodzice
Wzrost/Waga: 185 cm / 120 kg
Klub: KS AGROS Zamość
Trener: Czesław Cybulski
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: młot - niesklasyfikowany.
  • MŚ - 2013: młot - 1.; 2015: młot - 1.
  • ME - 2014: młot - 2.
  • Uniwersjada - 2011: młot - 1.; 2013: młot - 1.; 2015: młot - 1.

Fedaczyński Rafałchód na 50km

Data ur.: 3 grudnia 1980, Hrubieszów
Wzrost/Waga: 166 cm / 59 kg
Klub: AZS UMCS Lublin
Trener: Stanisław Marmur
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: chód 50km - 8.; 2012: chód 50km - nie ukończył

Fiodorow Joannarzut młotem

Data ur.: 4 marca 1989, Augustów
Wzrost/Waga: 169 cm / 89 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Czesław Cybulski
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: młot - 10.
  • ME - 2016: młot - 9.; 2014: młot - 3.

Forkasiewicz Agatasztafeta 4x100m

Data ur.: 13 stycznia 1994, Wrocław
Wzrost/Waga: 168 cm / 54 kg
Klub: KS AZS AWF Wrocław
Trener: William Rostek
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: 4x100m - 11.
  • ME - 2016: 200m - 21.

Glanc Żanetarzut dyskiem

Data ur.: 3 marca 1983, Wałbrzych
Wzrost/Waga: 186 cm / 95 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Jerzy Sudoł
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: rzut dyskiem - niesklasyfikowana; 2012: rzut dyskiem - 24.

Grzeszczuk Łukaszrzut oszczepem

Data ur.: 3 marca 1990, Warszawa
Wzrost/Waga: 190 cm / 90 kg
Klub: KS Warszawianka
Trener: Michał Krukowski
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2013: oszczep - 27.
  • ME - 2016: oszczep - 11.

Guba Paulinapchnięcie kulą

Data ur.: 14 maja 1991, Otwock
Wzrost/Waga: 183 cm / 104 kg
Klub: OKS Start Otwock
Trener: Edmund Antczak
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada - 2015: kula - 2.
  • MMŚ - 2010: kula - 8.
  • MME - 2009: kula - 4.
  • MME - 2011: kula - 4.

Haratyk Michałpchnięcie kulą

Data ur.: 10 kwietnia 1992, Cieszyn
Wzrost/Waga: 194 cm / 135 kg
Klub: KS AZS AWF Kraków
Trener: Piotr Galon
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: kula - 2.
  • MP - 2015: kula - 2.; 2016: kula - 2.

Hoffmann Karoltrójskok

Data ur.: 1 czerwca 1989, Warszawa
Wzrost/Waga: 197 cm / 80 kg
Klub: MKS Aleksandrów Łódzki
Trener: Leszek Lipiński
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: trójskok - 2.
  • MP - 2011: trójskok - 1.; 2012: trójskok - 1.; 2014: trójskok - 1.

Hołub Małgorzata400m, sztafeta 4x400m

Data ur.: 30 października 1992, Koszalin
Wzrost/Waga: 168 cm / 57 kg
Klub: KL Bałtyk Koszalin
Trener: Zbigniew Maksymiuk
Osiągnięcia:
  • HMŚ - 2016: 4x400m - 2.
  • ME - 2016: 400m - 5.

Jagaciak Annatrójskok

Data ur.: 10 lutego 1990, Zielona Góra
Wzrost/Waga: 177 cm / 59 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Jarosław Jagaciak
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada - 2013: trójskok - 2.; 2015: trójskok - 3., skok w dal - 2.
  • MME - 2011: trójskok - 3.

Jelonek Jakubchód na 20km

Data ur.: 7 lipca 1985, Częstochowa
Wzrost/Waga: 185 cm / 53 kg
Klub: KS AZS AWF Kraków
Trener: Grzegorz Sudoł
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: chód na 20 km - 46.

Jóźwik Joanna800m

Data ur.: 30 stycznia 1991, Wałbrzych
Wzrost/Waga: 169 cm / 53 kg
Klub: AZS-AWF Warszawa
Trener: Andrzej Wołkowycki
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: 800m - 7.
  • ME - 2008: 800m - 3.; 2016: 800m - 6.

Kiełbasińska Anna200m, sztafeta 4x100m

Data ur.: 26 czerwca 1990, Warszawa
Wzrost/Waga: 170 cm / 57 kg
Klub: SKLA Sopot
Trener: Michał Modelski
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: 200m - eliminacje
  • ME - 2016: 200m - 1/2 finału
  • MME - 2011: 200m - 1., 100m - 3.

Kołeczek Karolina100m ppł

Data ur.: 15 stycznia 1993, Sandomierz
Wzrost/Waga: 168 cm / 53 kg
Klub: UKS Trójka Sandomierz
Trener: Andrzej Mirek
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: 100m ppł - 1/2 finału
  • ME - 2016: 100m ppł - 1/2 finału

Konopko Klaudiasztafeta 4x100m

Data ur.: 21 lutego 1992, Białystok
Wzrost/Waga: 170 cm / 57 kg
Klub: UKS 19 Bojary Białystok
Trener: Hanna Sutyniec
Osiągnięcia:
  • EYOF - 2009: 200m - 3.
  • MP - 2012: 4x100m - 2.; 2013: 4x100m - 1.

Kopron Malwinarzut młotem

Data ur.: 16 listopada 1994, Puławy
Wzrost/Waga: 167 cm / 73 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Czesław Cybulski
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: młot - 6.
  • MME - 2016: młot - 3.

Kowal Matylda3000m z przeszkodami

Data ur.: 11 stycznia 1989, Rzeszów
Wzrost/Waga: 170 cm / 51 kg
Klub: CWKS Resovia Rzeszów
Trener: Piotr Kowal
Osiągnięcia:
  • MME - 2011: 3000m z prz. - 4.
  • MP - 2014: 3000m z prz. - 2.

Kowalska Katarzynamaraton

Data ur.: 7 kwietnia 1985, Lipno
Wzrost/Waga: 176 cm / 54 kg
Klub: LKS Vectra Włocławek
Trener: Marian Nowakowski
Osiągnięcia:
  • MME - 2005: 3000m z prz. - 1.; 2007: 3000m z prz. - 1.

Kozłowski Arturmaraton

Data ur.: 19 stycznia 1985, Sieradz
Klub: MULKS MOS Sieradz
Trener: Tomasz Kozłowski
Osiągnięcia:
  • MME - 2007: 10000 m - 7.

Kozłowski Kacpersztafeta 4x400m

Data ur.: 7 grudnia 1986, Olsztyn
Wzrost/Waga: 177 cm / 72 kg
Klub: KS AZS UWM Olsztyn
Trener: Zbigniew Kozłowski
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2007: 4x400m - 3.
  • ME - 2016: 4x400m - 2.

Krawczuk Łukaszsztafeta 4x400m

Data ur.: 15 czerwca 1989, Kłodzko
Wzrost/Waga: 184 cm / 75 kg
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener: Maciej Wojsa
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: 4x400m - 2.; 2014: 4x400m - 2.

Krukowski Marcinrzut oszczepem

Data ur.: 14 czerwca 1992, Warszawa
Wzrost/Waga: 185 cm / 96 kg
Klub: KS Warszawianka
Trener: Michał Krukowski
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: oszczep - 6.
  • MME - 2013: oszczep - 9.

Krzewina Jakubsztafeta 4x400m

Data ur.: 10 października 1989, Inowrocław
Wzrost/Waga: 182 cm / 79 kg
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener: Józef Lisowski
Osiągnięcia:
  • ME - 2014: 4x400m - 3.; 2016: 4x400m - 2.
  • MME - 2009: 4x400m - 1.

Kszczot Adam800m

Data ur.: 2 września 1989, Opoczno
Wzrost/Waga: 178 cm / 64 kg
Klub: RKS Łódź
Trener: Zbigniew Król
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: 800m - 1/2 finału
  • MŚ - 2015: 800m - 2.
  • ME - 2014: 800m - 1.; 2016: 800m - 1.

Lewandowska Iwonamaraton

Data ur.: 19 lutego 1985, Lipno
Wzrost/Waga: 161 cm / 43 kg
Klub: LKS Vectra Włocławek
Trener: Marek Jakubowski
Osiągnięcia:
  • Igrzyska Wojskowe - 2015: maraton - 1.

Lewandowski Marcin800m

Data ur.: 13 czerwca 1987, Szczecin
Wzrost/Waga: 179 cm / 64 kg
Klub: CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Trener: Tomasz Lewandowski
Osiągnięcia:
  • ME - 2010: 800m - 1.; 2016: 800m - 2.
  • HME - 2015: 800m - 1.; 2011: 800m - 2.

Lićwinko Kamilaskok wzwyż

Data ur.: 22 marca 1986, Bielsk Podlaski
Wzrost/Waga: 184 cm / 66 kg
Klub: KS Podlasie Białystok
Trener: Michał Lićwinko
Osiągnięcia:
  • HMŚ - 2014: skok wzwyż - 1.; 2016: skok wzwyż - 3.
  • HME - 2015: skok wzwyż - 3.

Linkiewicz Joanna400m ppł

Data ur.: 2 maja 1990, Wrocław
Wzrost/Waga: 168 cm / 55 kg
Klub: KS AZS AWF Wrocław
Trener: Marek Rożej
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada - 2015: 400m ppł - 1., 4x400m - 1.
  • ME - 2016: 400m ppł - 2.
  • HME - 2015: 4x400m - 3.

Lisek Piotrskok o tyczce

Data ur.: 16 sierpnia 1992, Duszniki
Wzrost/Waga: 194 cm / 92 kg
Klub: OSOT Szczecin
Trener: Marcin Szczepański
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: skok o tyczce - 3.
  • ME - 2016: skok o tyczce - 4.

Majewski Tomaszpchnięcie kulą

Data ur.: 30 sierpnia 1981, Nasielsk
Wzrost/Waga: 204 cm / 145 kg
Klub: AZS AWF Warszawa
Trener: Henryk Olszewski
Osiągnięcia:
  • IO: 2004 - 18.; 2008 - 1.; 2012 - 1.; 2016 - 6.
  • MŚ: 2009 - 2.
  • HMŚ: 2008 - 3.; 2012 - 3.
  • ME: 2010 - 1.; 2014 - 3.
  • HME: 2009 - 1.

Małachowski Piotrrzut dyskiem

Data ur.: 7 czerwca 1983, Żuromin
Wzrost/Waga: 192 cm / 122 kg
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener: Witold Suski
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: dysk - 2.; 2012: dysk - 5.; 2016: dysk - 2.
  • MŚ - 2015: dysk - 1.; 2013: dysk - 2.; 2009: dysk - 2.
  • ME - 2014: dysk - 4.; 2010: dysk - 1.; 2006: dysk - 1.

Nowak Łukaszchód na 20km

Data ur.: 18 grudnia 1988, Poznań
Wzrost/Waga: 194 cm / 77 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Jan Grenda
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: chód na 20 km - 8.
  • MP - 2012: chód na 50 km - 1.
  • HMP - 2014: chód na 5000 m - 1.

Nowicki Wojciechrzut młotem

Data ur.: 22 lutego 1989, Białystok
Wzrost/Waga: 196 cm / 128 kg
Klub: KS Podlasie Białystok
Trener: Malwina Wojtulewicz
Osiągnięcia:
  • IO - 2016: młot - 3.
  • MŚ - 2015: młot - 3.
  • ME - 2016: młot - 3.

Omelko Rafał400m, sztafeta 4x400m

Data ur.: 16 stycznia 1989, Wrocław
Wzrost/Waga: 195 cm / 75 kg
Klub: AZS-AWF Wrocław
Trener: Marek Rożej
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada: 4x400m - 3.
  • ME - 2014: 4x400m - 3.; 2016: 4x400m - 2.

Pietrzak Michałsztafeta 4x400m

Data ur.: 3 kwietnia 1989, Łęczyca
Wzrost/Waga: 185 cm / 78 kg
Klub: AZS-AWF Katowice
Trener: Janusz Iskra
Osiągnięcia:
  • ME - 2014: 4x400m - 3.
  • MME - 2009: 4x400m - 1.

Popowicz-Drapała Marika100m, sztafeta 4x100m

Data ur.: 24 kwietnia 1988, Gniezno
Wzrost/Waga: 163 cm / 53 kg
Klub: SL WKS Zawisza Bydgoszcz
Trener: Jacek Lewandowski
Osiągnięcia:
  • ME - 2012: 4x100m - 3.

Ptak Ewelinasztafeta 4x400m

Data ur.: 20 marca 1987, Trzebnica
Wzrost/Waga: 165 cm / 57 kg
Klub: WKS Śląsk Wrocław
Trener: Józef Lisowski
Osiągnięcia:
  • HMŚ - 2016: 4x400m - 2.
  • ME - 2014: 4x400m - 3.

Shegumo Yaredmaraton

Data ur.: 10 stycznia 1983, Addis Abeba
Wzrost/Waga: 178 cm / 62 kg
Klub: AZS-AWF Warszawa
Trener: Janusz Wąsowski
Osiągnięcia:
  • ME - 2014: maraton - 2.

Sobera Robertskok o tyczce

Data ur.: 19 stycznia 1991, Wrocław
Wzrost/Waga: 191 cm / 86 kg
Klub: AZS AWF Wrocław
Trener: Dariusz Łoś
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada: skok o tyczce - 3.
  • ME - 2016: skok o tyczce - 1.
  • MME - 2013: skok o tyczce - 2.

Sokólska Katarzynasztafeta 4x100m

Data ur.: 23 sierpnia 1993, Białystok
Wzrost/Waga: 172 cm / 57 kg
Klub: UKS 19 Bojary Białystok
Trener: Mieczysław Sutyniec
Osiągnięcia:
  • MME - 2015: 4X100m - 5.

Swoboda Ewa100m, sztafeta 4x100m

Data ur.: 27 lipca 1997, Żory
Wzrost/Waga: 167 cm / 60 kg
Klub: UKS Czwórka Żory
Trener: Iwona Krupa
Osiągnięcia:
  • MEJ - 2015: 100m - 1., 4x100m - 2.
  • MŚJ - 2016: 100m - 2.

Szost Henrykmaraton

Data ur.: 20 stycznia 1982, Krynica Zdrój
Wzrost/Waga: 185 cm / 70 kg
Klub: WKS Grunwald Poznań
Trener: Leonid Szwecow
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: maraton - 34.; 2012: maraton - 9.

Szwarnóg Agnieszkachód na 20km

Data ur.: 28 grudnia 1986, Myślenice
Wzrost/Waga: 167 cm / 59 kg
Klub: KS AZS AWF Kraków
Trener: Wacław Mirek
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: chód 20 km - 22.
  • MP - 2015: chód 20 km - 2.

Święty Justyna400m, sztafeta 4x400m

Data ur.: 3 grudnia 1992, Racibórz
Wzrost/Waga: 167 cm / 56 kg
Klub: AZS-AWF Katowice
Trener: Aleksander Matusiński
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: 4x400m - 5. (w II przedb.)
  • HMŚ - 2016: 4x400m - 2.
  • ME - 2016: 400m - 6.

Theiner Wojciechskok wzwyż

Data ur.: 25 czerwca 1986, Ruda Śląska
Wzrost/Waga: 187 cm / 74 kg
Klub: AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Trener: Lech Krakowiak
Osiągnięcia:
  • Uniwersjada: 2011: skok wzwyż - 2.
  • ME: 2010: skok wzwyż - 10.
  • MP: 2010: skok wzwyż - 1.

Urbanek Robertrzut dyskiem

Data ur.: 29 kwietnia 1987, Łęczyca
Wzrost/Waga: 200 cm / 120 kg
Klub: MKS Aleksandrów Łódzki
Trener: Robert Joachimiak
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: dysk - 32.
  • MŚ - 2015: dysk - 3.
  • ME - 2014: dysk - 3.

Urbanik Danuta1500m

Data ur.: 14 grudnia 1989, Stalowa Wola
Wzrost/Waga: 168 cm / 51 kg
Klub: Mirosław Barszcz
Trener: KKS Victoria Stalowa Wola
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: 1500m - 16.
  • MME - 2011: 1500m - 5.
  • UNI - 2015: 4x400m - 5.

Wiesiołek Pawełdziesięciobój

Data ur.: 13 sierpnia 1991, Wyszków
Wzrost/Waga: 190 cm / 90 kg
Klub: KS Warszawianka
Trener: Marek Rzepka
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: 10-bój - 17.
  • MP - 2012: 10-bój - 1.; 2014: 10-bój - 1.; 2015: 10-bój - 1.; 2016: 10-bój - 1.;

Włodarczyk Anitarzut młotem

Data ur.: 8 sierpnia 1985, Rawicz
Wzrost/Waga: 178 m / 95 kg
Klub: RKS Skra Warszawa
Trener: Krzysztof Kaliszewski
Osiągnięcia:
  • IO - 2008 - 6.; 2012 - 2.; 2016 - 1.
  • MŚ - 2009 - 1.; 2011 - 5.; 2013 - 2.; 2015 - 1.
  • ME - 2010 - 3.; 2012 - 1.; 2014 - 1.; 2016 - 1.

Wojciechowski Pawełskok o tyczce

Data ur.: 6 czerwca 1989, Bydgoszcz
Wzrost/Waga: 188 cm / 80 kg
Klub: SL WKS Zawisza Bydgoszcz
Trener: Wiesław Czapiewski
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: skok o tyczce - niesklasyfikowany
  • MŚ - 2011: skok o tyczce - 1.; 2015: skok o tyczce - 3.
  • ME - 2014: skok o tyczce - 2.

Wyciszkiewicz Patrycja400m, sztafeta 4x400m

Data ur.: 8 stycznia 1994, Śrem
Wzrost/Waga: 173 cm / 56 kg
Klub: OŚ AZS Poznań
Trener: Edward Motyl
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: 4x400m - 5. (w II przedb.)
  • ME - 2016: 400m - 1/2 finału

Zalewski Karol200m, sztafeta 4x400m

Data ur.: 7 sierpnia 1993, Reszel
Wzrost/Waga: 189 cm / 96 kg
Klub: KS AZS UWM Olsztyn
Trener: Zbigniew Ludwichowski
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2013: oszczep - 27.
  • ME - 2016: oszczep - 11.

Zalewski Krystian3000m z przeszkodami

Data ur.: 11 kwietnia 1989, Drawsko Pomorskie
Wzrost/Waga: 185 cm / 68 kg
Klub: UKS Barnim Goleniów
Trener: Jacek Kostrzeba
Osiągnięcia:
  • ME - 2014: 3000m z prz. - 2.
  • MME - 2009: 3000m z prz. - 3.

Osoby współpracujące

Krzysztof Augustyn - trener
Ireneusz Bukowiecki - trener
Czesław Cybulski - trener
Wiesław Czapiewski - trener
Piotr Galon - trener
Jarosław Jagaciak - trener
Krzysztof Kaliszewski - trener
Jacek Kostrzeba - trener
Zbigniew Król - trener
Michał Krukowski - trener
Jacek Lewandowski - trener
Tomasz Lewandowski - trener
Michał Lićwinko - trener
Józef Lisowski - trener
Dariusz Łoś - trener
Aleksander Matusiński - trener
Henryk Olszewski - trener
Marek Rożej - trener
Karol Sikorski - trener
Witold Suski - trener
Marcin Szczepański - trener
Malwina Wojtulewicz - trener
Andrzej Wołkowycki - trener

Jerzy Skucha - prezes

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij