Rio 2016

Polska Reprezentacja Olimpijska Rio 2016

Wybierz dyscyplinę:

Kajakarstwo

Dzieniszewska-Kierkla EdytaK-4 500m

Data ur.: 5 maja 1986, Augustów
Wzrost/Waga: 170 cm / 71 kg
Klub: AKS Sparta Augustów
Trener: Jerzy Grąbczewski
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: K-4 500m - 4.
  • MŚ - 2013: K-4 500m - 2.
  • IE - 2015: K-4 500m - 3.

Kaczmarek PawełK-1 200m

Data ur.: 9 września 1995, Człuchów
Wzrost/Waga: 183 cm / 85 kg
Klub: AZS AWF Gorzów Wlkp.
Trener: Marek Zachara
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2015: K-1 200 m - 7.
  • PŚ - 2016: K-1 200 m - 5.
  • PŚ - 2015: K-1 200 m - 5.

Kaczor TomaszC-1 1000m

Data ur.: 4 sierpnia 1989, Poznań
Wzrost/Waga: 184 cm / 85 kg
Klub: KS Warta Poznań
Trener: Dariusz Bresiński
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: C-2 1000m - 9.
  • MŚ - 2015: C-1 1000m - 2.; 2013: C-2 500m - 3.; 2014: C-2 500m - 3.
  • Uniwersjada - 2013: C-2 500m - 3., C-2 1000m - 3.

Kamiński MateuszC-2 1000m

Data ur.: 3 maja 1991, Olsztyn
Wzrost/Waga: 189 cm / 83 kg
Klub: OKSW Olsztyn
Trener: Andrzej Kamiński
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: C-2 1000m - 2., C-1 5000m - 3.

Kudła MichałC-2 1000m

Data ur.: 17 października 1991, Poznań
Wzrost/Waga: 188 cm / 90 kg
Klub: K.S. Posnania Poznań
Trener: Ireneusz Pracharczyk, Marek Shmidt
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: C-2 1000m - 7.
  • MŚJ - 2014: C-2 1000m - 3.

Mikołajczyk BeataK-2 500m, K-4 500m

Data ur.: 15 października 1985, Bydgoszcz
Wzrost/Waga: 174 cm / 66 kg
Klub: UKS Kopernik Bydgoszcz
Trener: Wiesław Rakowski
Osiągnięcia:
  • IO - 2008: K-2 500m - 2., K-4 500m - 4.; 2012: K-2 500m - 3.; 2016: K-2 500m - 3.
  • MŚ - 2011: K-2 500m - 3.; 2013: K-2 500m - 3.; 2014: K-2 500m - 3., K-4 500m - 2.
  • IE - 2015: K-4 500m - 3.
  • ME - 2013: K-2 500m - 1.; 2015: K-2 500m - 1.

Naja KarolinaK-2 500m, K-4 500m

Data ur.: 5 lutego 1990, Tychy
Wzrost/Waga: 166 cm / 61 kg
Klub: AZS AWF Gorzów Wlkp.
Trener: Marek Zachara
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: K-2 500m - 3., K-4 500m - 4.; K-2 500m - 3.
  • MŚ - 2014: K-4 500m - 2.; 2010: K-4 500m - 3.; 2013: K-2 500m - 3.; 2014: K-2 500m - 3.
  • IE - 2015: K-4 500m - 3.
  • ME - 2013: K-2 500m - 1.

Rosolski RafałK-1 1000m

Data ur.: 27 maja 1991, Gorzów Wlkp.
Wzrost/Waga: 187 cm / 84 kg
Klub: UKS Dojlidy Białystok
Trener: Paweł Skowroński
Osiągnięcia:
  • ME - 2016: K-4 1000 m - 3.
  • Uniwersjada - 2013: K-1 1000 m - 3., K-4 1000 m - 2.

Walczykiewicz MartaK-1 200m, K-4 500m

Data ur.: 1 sierpnia 1987, Kalisz
Wzrost/Waga: 165 cm / 63 kg
Klub: KTW Kalisz
Trener: Zbigniew Walczykiewicz
Osiągnięcia:
  • IO - 2012: K-1 200m - 5., K-4 500m - 4.; 2016: K-1 200m - 2.
  • MŚ - 2011: K-1 200m - 2.; 2013: K-1 200m - 2.; 2014: K-1 200m - 2., K-4 500m - 2.; 2015: K-1 200m - 2.
  • IE - 2015: K-1 200m - 1.
  • ME - 2013: K-1 200m - 1.

Wojnarowska EwelinaK-1 500m

Data ur.: 13 grudnia 1986, Poznań
Wzrost/Waga: 171 cm / 72 kg
Klub: Warta Poznań
Trener: Ryszard Oborski
Osiągnięcia:
  • MŚ - 2007: K-4 50m - 3.
  • IE - 2015: K-1 500 m - 3., K-4 500m - 3.
  • ME - 2014: K-4 500m - 3.

Osoby współpracujące

Dariusz Bresiński - trener
Tomasz Kryk - trener
Rafał Rogoziecki - trener
Bogumił Głuszkowski - trener
Józef Bejnarowicz - Prezes

 

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij