Singapur 2010

Refleksje Joanny Bruskiej

Joanna Bruska (Zawisza Bydgoszcz) uczestniczy w zawodach kajakarskich od  2008 roku. Jak sama się przyznaje, jej największym dotychczas osiągnięciem jest start w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w  Singapurze.

Brązowy krążek dla Dawida Michelusa!

Polski pięściarz Dawid Michelus zdobył we wtorek w Singapurze brązowy medal I Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. W meczu o trzecie miejsce Polak pokonał Brytyjczyka Zacka Davisa 12:7 w kat. 54 kg.

Michelus powalczy o brąz

Dawid Michelus walczący w kat. 54 kg stoczył bardzo emocjonujący i  wyrównany bój z Eloy’em Robeisy Ramirezem w półfinałowej strefie zmagań I Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Singapurze.

Singapur - gospodarz marzeń

I Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Singapur 2010 trwają na dobre. Do zakończenia tego wspaniałego wydarzenia sportowego pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz można podjąć próbę oceny organizacji ambitnego zadania dla ogromnej rzeszy młodych sportowców.

Kluczyński srebrnym medalistą!

W trzech finałach lekkoatletycznych startowali w poniedziałek polscy zawodnicy na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Singapurze. Medal udało się zdobyć tylko jednemu z nich, Tomaszowi Kluczyńskiemu. Sandra Malinowska i Sebastian Dobkowski zajęli nielubiane przez sportowców czwarte miejsca.

Wloka brązową medalistką I MIO

Anna Wloka (LUKS Podium Kup) zajęła 3. miejsce w niedzielnym finale pchnięcia kulą podczas I Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, które rozgrywane są w Singapurze. Jest to piąty krążek Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej na tej historycznej imprezie.