Singapur 2010

Naziębło znów o włos od medalu

Klaudia Naziębło zajęła czwarte miejsce w finale pływackiego wyścigu na  50 m stylem grzbietowym pań. To już drugie czwarte miejsce zawodniczki MKS-u Juvenii Wrocław na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Singapurze.

Wygraj olimpijskie nagrody!

W Singapurze trwają pierwsze w historii Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie. Całej imprezie przyświeca idea integracji, przyjaźni, sportowej zabawy i rywalizacji w duchu fair-play.

Polscy kulomioci w finale

Anna Wloka i Krzysztof Brzozowski pobili rekordy Polski juniorów młodszych w pchnięciu kulą i pewnie awansowali do niedzielnych finałów I Młodzieżowych Igrzyska Olimpijskich Singapur 2010.

Kolarze wciąż wysoko

W drużynowej rywalizacji kolarzy na środę zaplanowano wyłącznie jazdę indywidualną na czas panów. Marek Kulas, jedyny Polak startujący w tej konkurencji, na dystansie 3.2 km zajął 10. miejsce.

Udany poranek Anety Rydz

Udany środowy poranek w Singapurze zaliczyła Aneta Rydz, która w  eliminacjach skoku wzwyż jako jedna z czterech zawodniczek, w pierwszej próbie pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 1.76 m. To najlepszy wynik Anety w tym sezonie i dał on Polce pewny awans do finału.

Drugi medal Swatowskiej w Singapurze!

Martyna Swatowska wywalczyła swój drugi medal Igrzysk Olimpijskich Młodzieży. Team "Europa 2", w skład którego wchodziła nasza szpadzistka, zajął drugie miejsce w drużynowej rywalizacji szermierzy. Przypomnijmy, że dzień wcześniej Martyna wywalczyła indywidualnie brąz w szpadzie.