Soczi 2014

Aktualności

Hojnisz 6. w biegu masowym

Polska biathlonistka Monika Hojnisz zajęła 6. miejsce w biegu masowym na 12,5 km. Na 19. pozycji sklasyfikowana została Krystyna Pałka, a 20. była Weronika Nowakowska-Ziemniak.

Snowcross mężczyzn przełożony

Zaplanowane na poniedziałek zawody snowboardowe mężczyzn w konkurencji snowcross zostały przełożone na wtorek. Początek zmagań o godzinie 7:30 czasu polskiego.

Kolejne przyrzeczenia olimpijskie

Kolejna grupa polskich sportowców złożyła w niedzielę przyrzeczenia olimpijskie, stając się tym samym pełnoprawnymi uczestnikami XXII ZIO w Soczi.

Pałka wystartuje w biegu masowym

Polska biathlonistka Krystyna Pałka wystartuje w poniedziałkowym biegu masowym na 12,5 km. Oprócz niej wystąpią także Weronika Nowakowska-Ziemniak oraz Monika Hojnisz.

Przegląd prasy

W prasie dużo informacji związanych jest z poniedziałkowym konkursem drużynowym skoczków narciarskich na dużej skoczni. Nie brakuje także relacji z niedzielnego biegu panczenistek na dystansie 1500 m.

Rośnie forma łyżwiarek przed biegiem drużynowym

Nasza najbardziej doświadczona panczenistka Katarzyna Bachleda-Curuś dopięła swego. Po dyskwalifikacji w biegu na 3000 m, dziś była 6. na dystansie 1500 m (1:57.18).