Soczi 2014

Aktualności

Drugie złoto Kamila Stocha!

Polski skoczek narciarski Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim na dużej skoczni podczas XXII ZIO w Soczi. To drugi złoty medal Polaka, wcześniej triumfował również w konkursie na średniej skoczni.

Do pożarów nadal będzie jeździł...

Po dekoracji kwiatowej w Adler Arenie pierwszy polski mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim przez blisko godzinę udzielał wywiadów przedstawicielom mediów z całego świata.

Maciuszek: "Bałam ścigać się z Bjoergen"

Paulina Maciuszek była czwartą w kolejności polską biegaczką startującą w sztafecie 4x5 km, w której biało-czerwone uplasowały się na 7. miejscu.

Zbigniew Bródka Mistrzem Olimpijskim!

Polski łyżwiarz szybki Zbigniew Bródka został mistrzem olimpijskim w biegu na 1500 metrów. Na 15. pozycji sklasyfikowano Jana Szymańskiego, a 20. był Konrad Niedźwiedzki.

Kubińska: "Chcę przeprosić dziewczyny"

Kornelia Kubińska biegła jako pierwsza w sztafecie 4x5 km, w której Polska w sobotę zajęła 7. miejsce.

Kowalczyk: "Dałyśmy z siebie wszystko"

Justyna Kowalczyk była w sobotę najmocniejszym punktem polskiej sztafety 4x5 km. Polki uplasowały się na 7. miejscu.