Soczi 2014

Aktualności

Saneczkarze 8. w sztafecie mieszanej

Polska saneczkarska sztafeta mieszana w składzie Natalia Wojtuściszyn, Maciej Kurowski oraz Karol Mikrut i Patryk Poręba zajęła 8. miejsce podczas XXII ZIO Soczi 2014.

J.Kowalczyk: "Trener nigdy we mnie nie zwątpił"

Justyna Kowalczyk została mistrzynią olimpijską w biegu na 10 km techniką klasyczną, zdobywając tym samym dla Polski drugi złoty medal podczas XXII ZIO w Soczi.

Szczurek najlepszy z Polaków

Polski biathlonista Łukasz Szczurek zajął 51. miejsce w biegu indywidualnym na dystansie 20 km. Na 77. Pozycji sklasyfikowano Krzysztofa Pływaczyka , Grzegorz Guzik był 86., a Łukasz Słonina 87.

Czerwonka 23. na 1000 m

Polska łyżwiarka szybka Natalia Czerwonka zajęła 23. miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów. Druga z Polek Luiza Złotkowska została sklasyfikowana na 29. pozycji.

Justyna Kowalczyk Mistrzynią Olimpijską!

Polska biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk została mistrzynią olimpijską w biegu na 10 km stylem klasycznym. Polka znokautowała swoje konkurentki, pokonując drugą na mecie zawodniczkę o ponad 18 sekund.

Co nowego w prasie?

Upadek Kamila Stocha oraz zapowiedź biegu na 10 km stylem klasycznym kobiet to główne tematy w polskiej prasie. Znalazło się także miejsce na informacje o zawodnikach innych narodowości, a te również są bardzo ciekawe.