Soczi 2014

Aktualności

Kamil Stoch upadł na treningu

Polski mistrz olimpijski z Soczi na skoczni normalnej Kamil Stoch zanotował groźny upadek podczas jednego ze środowych treningów.

Czwartkowe starty Polaków

Czwartek będzie bardzo emocjonującym dniem na arenach XXII ZIO w Soczi. Polacy liczą przede wszystkim na udany start Justyny Kowalczyk w biegu na 10 km stylem klasycznym.

Saneczkarze bojowo nastawieni przed sztafetą

Polska w składzie Karol Mikrut i Patryk Poręba zajęła w środę 15. miejsce w rywalizacji dwójek saneczkowych na torze Sanki Sliding Center.

Saneczkarska dwójka na 15. miejscu

Polska saneczkarska dwójka mężczyzn Karol Mikrut i Patryk Poręba została sklasyfikowana na 15. miejscu. Dla polskich zawodników był to debiut olimpijski.

Holenderski krawiec potrzebny od zaraz!

Dwaj nasi najlepsi panczeniści - Zbigniew Bródka i Konrad Niedźwiedzki - rozpoczęli w środę starty w Adler Arenie od biegu na 1000 m.

Joanna Zając poległa w kwalifikacjach

Polska snowboardzistka Joanna Zając odpadła w kwalifikacjach konkurencji halfpipe. Polka została ostatecznie sklasyfikowana na 22. miejscu.