Soczi 2014

Aktualności

Rozpędzony Waś i zmiażdżony Nogal

Artur Waś odniósł życiowy sukces, zajmując 9. miejsce (35.01 + 35.19 = 70.20) w biegu na 500 m łyżwiarzy szybkich w Adler Arenie.

Saneczkarki w drugiej dziesiątce na półmetku

Polskie saneczkarki Natalia Wojtuściszyn oraz Ewa Kuls po dwóch przejazdach w konkurencji jedynek plasują się w drugiej dziesiątce. Wojtuściszyn zajmuje 18. miejsce, zaś Kuls jest aktualnie 20.

Waś 9. w rywalizacji sprinterów

Polski łyżwiarz szybki Artur Waś zajął dobrą 9. lokatę w rywalizacji sprinterów na dystansie 500 metrów. Drugi z Polaków Artur Nogal zawody ukończył na 36. miejscu.

Nowakowska-Ziemniak: "Bezbłędne strzelanie dawało medal"

Weronika Nowakowska-Ziemniak zajęła 7. miejsce w biathlonowym biegu sprinterskim podczas XXII ZIO Soczi 2014. Do medalu zabrakło nie wiele, wystarczyło bezbłędne strzelania, a błąd był tylko jeden.

Maliszewska odpadła już w pierwszym biegu

W poniedziałek w Pałacu Lodowym Iceberg łyżwiarze figurowi ustąpili lodu specjalistom short tracku. W ćwierćfinale na 500 m wystąpiła jedyna na igrzyskach w Soczi nasza reprezentantka w tej dyscyplinie. Patrycja Maliszewska zajęła w swoim silnie obsadzonym wyścigu ostatnie, 4. miejsce.