Soczi 2014

Aktualności

Kreczmer 39. w biegu łączonym

Polski biegacz narciarski Maciej Kreczmer niedzielne zmagania w biegu łączonym na 30 km ukończył na 39. miejscu. Na 61. pozycji finiszował Paweł Klisz, a 64. był Jan Antolec.

Trener Kołodziejczyk: "Przykro, że to tak wyszło"

Jeden z trenerów kadry polskich biathlonistów - Adam Kołodziejczyk - nie był zadowolony po pierwszym starcie męskiej części kadry biathlonowej.

XXII ZIO Soczi 2014 okiem prasy

Polska prasa jak zwykle sporo pisze o trwających XXII ZIO Soczi 2014. Dużo informacji związanych jest przede wszystkim z niedzielnymi występami Polaków.

Niedzielne starty Polaków

Niedziela zapowiada się dla polskich kibiców bardzo emocjonująco. Do walki o medale przystąpią m.in. skoczkowie narciarscy oraz biathlonistki.

G.Guzik: "Było zdenerwowanie i presja"

Grzegorz Guzik (biathlon) biegem sprinterskim na 10 km zadebiutował na arenach olimpijskich w barwach Polski. Jego start na pewno nie będzie tym, który chciałbym długo zapamiętać - zajął 85. miejsce.

Ł.Szczurek: "Pogrzebałem swoje szanse"

Polski biathlonista Łukasz Szczurek zajął 77. miejsce w biegu sprinterskim na 10 km. - Przed biegiem byłem bardzo spokojny, na rozgrzewce czułem, że moja dyspozycja dzisiejszego dnia jest dobra i fizycznie, i psychicznie. Wiedziałem, że będę mógł powalczyć dziś na miarę moich możliwości - powiedział.