Soczi 2014

Aktualności

Kowalczyk: "Znakiem zapytania jestem ja"

Justyna Kowalczyk nie ukończyła swojego ostatniego biegu na ZIO w Soczi. Polka wycofała się z biegu na 30 km techniką dowolną z powodu kontuzji stopy.

Biathloniści 19. w sztafecie

Polscy biathloniści w składzie Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Szczurek, Łukasz Słonina i Rafał Lepel zajęli 19. miejsce w sztafecie 4x7,5 km.

Srebrny medal panczenistek!

Polskie panczenistki w składzie Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka oraz Katarzyna Woźniak wywalczyły srebrny medal w biegu drużynowym.

Brązowy medal panczenistów!

Polscy panczeniści w składzie Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki oraz Jan Szymański wywalczyli brązowy medal w biegu drużynowym.

Jasiczek 45. na półmetku

Polski narciarz alpejski Michał Jasiczek zajmuje 45. miejsce po pierwszym przejeździe slalomu. Mateusz Garniewicz sklasyfikowany jest na 53. pozycji, a Maciej Bydliński wypadł z trasy.

Panczenistki w finale!

Polskie panczenistki w składzie Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska oraz Natalia Czerwonka awansowały do finału w biegu drużynowym.