Soczi 2014

Aktualności

Staręga: "Nie pobiegliśmy złego biegu"

Polski biegacz narciarski Maciej Staręga, zakończył swoje starty w igrzyskach olimpijskich w Soczi startem w sprincie drużynowym z doświadczonym Maciejem Kreczmerem. Polak twierdzi, że z Rosji nie wyjedzie jednak zadowolony.

Kreczmer: "Nie udało się awansować"

Maciej Kreczmer był zdecydowanie najlepszym punktem męskiego sprintu drużynowego, w którym to Polacy nie przeszli kwalifikacji.

Biathloniści 14. w sztafecie mieszanej

Polscy biathloniści w składzie Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Łukasz Szczurek oraz Krzysztof Pływaczyk zajęli 14. miejsce w sztafecie mieszanej (2x6 km + 2x7,5 km).

Kowalczyk: "Było bardzo dobrze"

Polki w składzie Sylwia Jaśkowiec i Justyna Kowalczyk w sprincie drużynowym zajęły w środę 5. miejsce. Justyna Kowalczyk chwali postawę swojej koleżanki i ocenia cały start jako dobry.

Woźniak 15. na 5000 m

Polska łyżwiarka szybka Katarzyna Woźniak zajęła 15. miejsce w biegu na dystansie 5000 m. Polka uzyskała czas 7:28.53.

Dawidek: "Liczyliśmy na więcej"

Trener snowboardzistek Paweł Dawidek nie był do końca zadowolony ze startu swoich podopiecznych, ale jak powiedział - trasa była dziś ekstremalna.