Soczi 2014

Reprezentacja Polski

Wybierz dyscyplinę:

Biathlon

Bobak PaulinaSztafeta kobiet

Data ur.: 1 października 1984, Zakopane
Wzrost/Waga: 166 cm / 57 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Adam Kołodziejczyk
Osiągnięcia:
  • PŚ - 2012/2013 Hochfilzen: sprint - 23., 10 km - 24.; Anterselva: sztafeta - 8.
  • Puchar IBU 2013/2014 - Idre: sprint - 35.
  • PŚ - 2013/2014 Oestersund: 15 km - 45.

Guzik GrzegorzBieg na 20 km, Sprint (10 km)

Data ur.: 20 sierpnia 1991, Sucha Beskidzka
Wzrost/Waga: 183 cm / 68 kg
Klub: BLKS Żywiec
Trener: Stanisław Kępka
Osiągnięcia:
  • ZIO/WOG – Soczi 2014: sprint – 85., 20 km – 86.
  • MŚ/WCh – 2016: sztafeta – 21., sztafeta mieszana – 20.; 2017 – sztafeta – 24.
  • ME/ECh – 2017: sztafeta mieszana – 3.
  • PŚ/WC – 2017: sprint - 26.; 2018: 10 km – 30.

Guzik (Pałka) Krystyna10 km na dochodzenie, Bieg na 15 km, Sprint (7,5 km), Sztafeta kobiet, Sztafeta mieszana

Data ur.: 16 sieprnia 1983, Zakopane
Wzrost/Waga: 166 cm / 55 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Grzegorz Bril
Osiągnięcia:
  • ZIO/WOG – Soczi 2014: sprint – 32., 10 km – 34., 12,5 km – 18., 15 km – 10., sztafeta (k) – 9., sztafeta mieszana – 14.; Vancouver 2010: sprint – 21., 10 km – 24., 12,5 km – 20., 15 km – 15., sztafeta (k) – 12.; Turyn 2006: sprint – 25., 10 km – 37., 12,5 km – 30., 15 km – 5., sztafeta (k) – 7.
  • MŚ/WCh – 2013: sprint – 7., 10 km – 2., 12,5 km – 7.
  • ME/ECh – 2017: sztafeta mieszana – 3.

Gwizdoń Magdalena10 km na dochodzenie, Bieg na 15 km, Sprint (7,5 km), Sztafeta kobiet, Sztafeta mieszana

Data ur.: 4 sierpnia 1979, Cieszyn
Wzrost/Waga: 178 cm / 65 kg
Klub: BLKS Żywiec
Trener: Stanisłąw Kępka
Osiągnięcia:
  • ZIO/WOG – Soczi 2014: sprint – 39., 10 km – 38., 15 km – 32., sztafeta – 9., sztafeta mieszana – 14.; Vancouver 2010: sprint – 35., 10 km – 31., 15 km – 59., sztafeta – 12.; Turyn 2006: sprint – 20., 10 km – 21., 12,5 km – 29., 15 km – 34., sztafeta – 7.
  • MŚ/WCh – 2008: sprint – 7.; 2015: sprint – 7.; 2016: sztafeta - 4.

Hojnisz Monika10 km na dochodzenie, Bieg masowy, Bieg na 15 km, Sprint (7,5 km), Sztafeta kobiet

Data ur.: 27 sierpnia 1991, Chorzów
Wzrost/Waga: 170 cm / 51 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Grzegorz Bril
Osiągnięcia:
  • ZIO/WOG – Soczi 2014: sprint – 20., 10 km – 19., 12,5 km – 5., 15 km – 12., sztafeta – 9.
  • MŚ/WCh – 2013: 12,5 km – 3.
  • ME/ECh – 2013: 10 km – 1., 15 km – 3., sprint – 3.
  • Uniwersjada/Universiade – 2013: sprint – 2., bieg pościgowy – 2.

Lepel RafałSprint (10 km), Sztafeta mężczyzn

Data ur.: 13 lutego 1990, Katowice
Wzrost/Waga: 173 cm / 65 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Adam Kołodziejczyk
Osiągnięcia:
  • ZIO - Soczi 2014: sprint - 86., sztafeta - 19.
  • Puchar Europy Centralnej - 2011: sprint - 3.
  • MP - 2012: sztafeta - 1., 15 km - 3.

Nowakowska Weronika10 km na dochodzenie, Bieg masowy, Bieg na 15 km, Sprint (7,5 km), Sztafeta kobiet

Data ur.: 7 lipca 1986, Kłodzko
Wzrost/Waga: 159 cm / 53 kg
Klub: AZS AWF Katowice
Trener: Grzegorz Bril
Osiągnięcia:
  • ZIO/WOG – Soczi 2014: sprint – 6., 10 km – 20., 12,5 km – 19., 15 km – 31., sztafeta – 9.; Vancouver 2010: sprint – 36., 10 km – 28., 12,5 km – 21., 15 km – 5., sztafeta – 12.
  • MŚ/WCh – 2015: sprint – 2., bieg pościgowy – 3.
  • ME/ECh – 2012: sprint – 3.; 2015: sprint – 2.

Pływaczyk KrzysztofBieg na 20 km, Sprint (10 km), Sztafeta mieszana, Sztafeta mężczyzn

Data ur.: 11 lutego 1983, Wałbrzych
Wzrost/Waga: 181 cm / 70 kg
Klub: BKS WP Kościelisko
Trener: Jan Ziemianin, Adam Kołodziejczyk
Osiągnięcia:
  • ZIO - Soczi 2014: sprint - 64., 20 km - 77., sztafeta - 19., sztafeta mieszana - 14.; Turyn 2006: bieg na 20 km - 75., druż. - 13.
  • MŚ - 2013: sztafeta mikst - 10.
  • PŚ 2013/2014 - Oestersund: 20 km - 49.

Słonina ŁukaszBieg na 20 km, Sztafeta mężczyzn

Data ur.: 5 czerwca 1989, Wałbrzych
Wzrost/Waga: 183 cm / 68 kg
Klub: AZS AWF Wrocław
Trener: Jerzy Szyda, Adam Kołodziejczyk i Andrzej Koziński
Osiągnięcia:
  • ZIO - Soczi 2014: 20 km - 87., sztafeta - 19.
  • MP - 2012: sprint - 1.
  • MŚ Jun. - 2010: 15 km - 16.
  • ME Jun. - 2008: sztafeta - 3.

Szczurek ŁukaszBieg na 20 km, Sprint (10 km), Sztafeta mieszana, Sztafeta mężczyzn

Data ur.: 1 kwietnia 1988, Sanok
Wzrost/Waga: 179 cm / 68 kg
Klub: BKS WP Kościelisko
Trener: Jan Ziemianin, Adam Kołodziejczyk
Osiągnięcia:
  • ZIO - Soczi 2014: sprint - 77., 20 km - 51., sztafeta - 19., sztafeta mieszana - 14.; Vancouver 2010: sprint - 85., 20 km - 59.
  • MŚ - 2013: sztafeta mikst - 10.
  • Uniwersjada - 2013: 15 km - 11.

Osoby współpracujące

Adam KOŁODZIEJCZYK – trener kobiet i mężczyzn
Andrzej KOZIŃSKI – trener kobiet i mężczyzn
Tomasz BERNAT – asystent trenera
Damian GRAF – fizjoterapeuta
Bruno MADDALIN CHIAFFOI – serwisant
Federico FONTANA – serwisant
Mirosław KOBUS – serwisant

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsorzy

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij