PKOl

PROGRAM 21. PIKNIKU OLIMPIJSKIGO
25 maja 2019 - Warszawa, Żoliborz, Park Kępa Potocka

 

STREFY SPORTÓW

AKROBATYKA POWIETRZNA
12:00–12:30 Konkursy artystyczne z elementami stretchingu, akrobatyki i gimnastyki
12:30–13:00 Pokazy Pole Dance / występy Aerial Hoop, Pole Sport
13:00–14:00 Konkursy ruchowe dla dzieci i młodzieży "Flexibility workout"
14:00–14:30 Pokazy Pole Dance, koło Aerial Hoop
14:30–15:30 Trening z Mistrzynią na kole
15:30–16:30 Pokazy akrobatyczne
16:30–17:30 Konkursy taneczne i akrobatyczne, zajęcia ruchowe
17:30–18:30 Trening acro pod Pole dance, Aerial Hoop

BADMINTON
12:05 – ABC badmintona – podstawowe zasady
12:20 – Konkurs badmintonowy dla dzieci
12:40 – Zapisy do turnieju badmintona – gry pojedyncze
12:50 – Mecz pokazowy kadry Polski
13:00 – Rozpoczęcie rozgrywek turnieju singlowego
14:00 – ABC badmintona
14:10 – Konkurs gier i zabaw badmintonowych dla rodzin
14:40 – Pokazy gry w powerizer’ach
14:50 – Pokazy gry w crossmintona
15:00 – Mecz pokazowy gier podwójnych kadry Polski
15:15 – Turniej gier deblowych rodzinnych
16:15 – Konkurs gier i zabaw badmintonowych dla rodzin z dziećmi
16:45 – ABC badmintona
17:00 – Turniej gier mikstowych
17:50 – Konkursowe gry i zabawy dla wszystkich
18:00 – Konkurs na hasło popularyzujące badmintona
18:10 – Rozgrywki konkursowe: odbicia dwoma lotkami

BOCCE
● Gry pokazowe
● Rzuty na celność
● Rozgrywki dla publiczności
● XVI Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bocce
● II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Wieloboju Kulowym Bocce (trzy konkurencje celności)
● Turniej na celność rzutów w boules
● Pamiątkowe dyplomy i medale
● Mydlany raj kulkowy dla najmłodszych

COS
• Stacje aktywności
- Koszykówka
- Ergometry
- Wirtualny skok ze skoczni
- Laserowa strzelnica biathlonowa
• Spotkania z Olimpijczykami
- Rozmowy z Olimpijczykami
- Zaangażowanie Olimpijczyków przy aktywnościach z udziałem dzieci i młodzieży
• Konkursy i mini-zawody dla dzieci i młodzieży

GIMNASTYKA
• Konkurs wiedzy o gimnastyce artystycznej z nagrodami
• Konkurs rysunkowy dla dzieci dot. gimnastyki artystycznej
• Układanie dużych i małych puzzli z gimnastyczkami
• Foto-baner z gimnastyczkami
• Atrakcje na macie:
- Wspólna rozgrzewka i ćwiczenia rozciągające
- Testy sprawnościowe z nagrodami
- Otwarty trening gimnastyki artystycznej
- Pokazy gimnastyczne układów startowych i pokazowych
- Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki dla dzieci

GRUPA EKO HARPOON
• Eco Harpoon – Recykling
• Pokazy CLKS "Mazovia" Ciechanów i SSPiS "Legia 1926" Warszawa podnoszenia ciężarów i piłki siatkowej
• Konkursy wiedzy o PKOl
• Konkursy wiedzy o startach zawodników w igrzyskach olimpijskich
• Konkursy wiedzy dotyczące Ochrony Środowiska Naturalnego
• Popularyzacja form zagospodarowania zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, baterii i akumulatorów - warsztaty oraz konkursy
• Spotkania z olimpijczykami
• Pokaz treningu - rwanie i podrzut w podnoszeniu ciężarów w wykonaniu uczestnika MIO
• Kącik dla milusińskich - kolorowanki, zagadki, zabawy
• Prezentacja grup i rodzajów elektroodpadów
• Konkursy z nagrodami z wiedzy o ruch olimpijskim, sporcie i ochronie środowiska
• Zabawy zręcznościowe - rzut lotką do tarczy, podnoszenie odważnika, skakanka, zabawy z piłką do siatkówki
• Konkurs "Co wiesz o GRUPIE EKO HARPOON?"

KAJAKARSTWO
• Krótkodystansowe wyścigi kajakowe w kajakach jednoosobowych
• Rodzinna sztafeta w kanadyjkach
• Szkółka kajakowa dla dzieci
• Kajakowy, lądowy tor przeszkód
• Konkurs rzutów rzutką kajakową do celu
• Quiz wiedzy nt. znajomości szlaków kajakowych w Polsce
• Konkurs siłomierza kajakowego
• Zabawy w konstruowanie budowli wodnych
• Wypożyczalnia kajaków

KRYKIET
• Klatki do ćwiczenia uderzeń
• Maszyna do narzutów i nauka techniki gry
• Ćwiczenia z elementów krykieta - łapania piłki - statycznie i w biegu
• Ćwiczenia fieldingu czyli gry w polu oraz wicketkeepingu - gry "na bramce"

LEKKOATLETYKA
● Strefa edukacyjna
- Pytania z zakresu historii igrzysk olimpijskich
● Strefa aktywności
- Bieg na dystansie 30 m na bieżni tartanowej z pomiarem czasu
- Rodzinny tor przeszkód (płotki, tyczki, drabinka)
- Rzut oszczepem na odległość
- Bieg płotkarski na bieżni tartanowej na dystansie 30 m
- Rzut Vortexem do celu

ŁUCZNICTWO
• Pokazy strzelania z łuków sportowych (olimpijskich, bloczkowych, gołych)
• Konkursy strzelania dla dzieci i dorosłych
• Wystawa profesjonalnych łuków sportowych
• Strzelania rekreacyjne
• Pokazowa gra drużyn (godz.: 10:00 i 15:00)
• Łuczniczy paintball

MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI
• Inscenizacja wioski i pokaz życia obozowego z opowieściami z czasów pradziadów naszych
- Szafa Słowianina
- Przebieranki do zdjęć
- Tor łuczniczy
• Nauka strzelania - strzelanie wolne do rożnych celów, turniej
- Trening woja
- Drewniane mieczyki i tarcze bezpieczne dla dzieci
• Stanowisko do gier plenerowych
- Kubb, Molky, Turniej Rycerzy, Biedronki
- Gry i zabawy plebejskie
• Chodzenie na szczudłach, zabawy z liną, mieczem i podkową
• Gry rodem ze wczesnego średniowiecza
• Pieczenie przaśnego chleba wraz warsztatami zielnymi
• Muzealne Koło Fortuny

PIŁKA RĘCZNA
• Rzuty "na celność" do bramki
• Rzut "na prędkość"
• Pokazy piłki ręcznej plażowej
• Animacje dla odwiedzających
• Promocja Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej – Stare Jabłonki 2019
• Spotkania z wicemistrzyniami Europy w piłce ręcznej plażowej – Iwona Niedźwiedź

PIŁKA NOŻNA
● Mini-turnieje drużyn 2- i 3-osobowych w kat. szkół podstawowych
● Pneumatyczna bramka celnościowa
● Gry i zabawy dla dzieci
● Mini-zabawy rodzinne na małych boiskach
● Specjalny tor sprawności piłkarskich dla dzieci
● Pneumatyczne boisko do gry 2x2 i 3x3
● FITLIGHT - rewolucyjny trening piłkarski
● Konkursy „siatkonogi” w drużynach dwuosobowych
● Pomiar szybkości strzału do bramki

POLSKI KOMITET PARAOLIMPIJSKI
• Handbike
• Strzelectwo niewidomych
• Siatkówka na siedząco
• Ergometry wioślarski
• Blindfootball

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
• Wystawa "Polskie ciężary na 100-lecie PKOl"
• Spotkanie z mistrzem
• Ćwiczenia i nauka dźwigania - rwanie, podrzut
• Konkursy wiedzy o ciężarach
• Konkursy rysunkowe dla dzieci
• Konkursy dla dorosłych
• Podstawowe ćwiczenia ciężarowe

RUGBY
• Turniej Finałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag (10:00-15:00)
• Spotkania z reprezentantami Polski
• Prezentacja stałych fragmentów gry z uczestnictwem dzieci (wynoszenie do autu, młyn, szarża na kole, szarża na wałku)

ROLKI / DESKOROLKA
• Wypożyczalnia rolek
• Wypożyczalnia deskorolek
• Instruktorzy jazdy na rolkach
• Instruktorzy deskorolki
• Pokazy na rolkach i deskorolkach

STRZELECTWO
• Obecność czołowych Olimpijczyków i zawodników kadry narodowej
• Strzelnica pneumatyczna
• Strzelnica symulator scat
• Rzuty piłeczkami do tarczy
• Konkurs rysunkowy
• Konkurs wiedzy o konkurencjach strzeleckich
• Konkurs wiedzy o strzelcach medalistach olimpijskich
• Zawody strzeleckie i konkursy

SZACHY
12:00–13:00 Pokaz gry jednoczesnej (symultana) z arcymistrzem/arcymistrzynią/mistrzem/mistrzynią
13:00–14:00 Spotkania i dyskusje z szachistami
16:00–17:00 Otwarty turniej szachów błyskawicznych
● "Edukacja przez Szachy w Szkole"
● Quiz szachowy dla dzieci i młodzieży
● Promocja czasopisma szachowego MAT

SZERMIERKA
12:00–13:00 Walki szermiercze
13:00–14:00 Turniej dla dzieci na mini-florety
14:00–14:15 Wspólne zdjęcie z zaproszonymi gośćmi i medalistami olimpijskimi
14:30–14:50 Pokaz Akademii Szermierki z okazji 100-lecia polskiego olimpizmu
15:00–16:00 Sparingi szermiercze z zawodnikami Akademii Szermierki
16:00–16:30 Pojedynek na szpady: Andrzej Supron - Ryszard Wolny
16:30–17:00 Przedstawienie zaproszonych olimpijczyków szermierzy
17:00–18:00 Walki sparingowe dla wszystkich chętnych dzieci, młodzieży i dorosłych

SPORTY SIŁOWE
• 12:00–13:00 "ĆWICZENIA MISTRZÓW" - konkurs z nagrodami
• 13:00–14:00 "CZY MASZ TALENT SIŁACZA" - konkurs sportowy
• 14:00–15:00 Konkursy i zabawy ruchowe
- Podnoszenie ciężarów
- Wyciskanie sztangi
- Pokazy siły
• 15:00–16:30 "TOR PRZESZKÓD" – rodzinny konkurs
• 16:30–17:30 "STRONGMAN-MINI" – zawody sportowe
• 17:30–18:30 Pokazowe show w siłowaniu na rękę "Vendetta Armfight" (5-rundowa)    
- Podnoszenie ciężarów ze styropianu dla dzieci
• Konkurs rysunkowy "Narysuj siłacza"
• Konkurs wiedzy
• Konkurs-zabawa: nakarm mistrza

TENIS
ZABAWY:
• "Play & Stay" – tenisowy pierwszy krok
• "Żyj tenisowo – graj kolorowo" – tenisowe tory przeszkód
• "Pan Piłka" – maskotka tenisowa spaceruje po całym terenie piknikowym zaprasza do zapoznania się z tenisem
• Ścianka celności – zdobywaj punkty
• Kącik dla najmłodszych (animacje, konkursy plastyczne i nie tylko)
13:00 Mini-turniej tenisowy dla dzieci oraz turniej Super Seniorów dla zawodników powyżej 70. roku życia

KONKURSY:
14:00 Konkurs celności
15:00 Mini-turniej tenisowy dla dzieci
16:00 Konkurs celności
17:00 Mini-turniej tenisowy dla dzieci
18:00 Konkurs celności
18:30 Zakończenie imprezy

TENIS STOŁOWY
• Turniej "Piknik Open"
• Zabawy przy mini-stole
• Gra pokazowa – spotkanie z gwiazdami
• ABC tenisa stołowego
• Konkurs "Odbierz serwis olimpijczyka"
• Gra pokazowa – spotkanie z ligowymi zawodnikami
• Pierwsze kroki w tenisie stołowym
• "Cała Polska gra w ping ponga" – mini-turniej
• Ścianka do zdjęć

ZAPASY
● Pokazy ćwiczeń ogólnorozwojowych stosowanych w zapasach
● Pokazy technik zapaśniczych w stylu klasycznym i wolnym
● Pokazy walki zapaśniczej w stylu klasycznym i wolnym
● Pokaz walki zapaśniczej w wykonaniu kobiet
● Prezentacja olimpijczyków sportu zapaśniczego
● Spotkanie z medalistami olimpijskimi zapasów:
- Andrzej Wroński – dwukrotny mistrz olimpijski
- Włodzimierz Zawadzki – mistrz olimpijski
- Ryszard Wolny – mistrz olimpijski
- Andrzej Supron – wicemistrz olimpijski
- Józef Tracz – wicemistrz olimpijski
- Józef Lipień – wicemistrz olimpijski
- Roman Bierła – wicemistrz olimpijski
- Andrzej Głąb – wicemistrz olimpijski
- Piotr Stępień – wicemistrz olimpijski
- Jacek Fafiński – wicemistrz olimpijski
- Władysław Stecyk – wicemistrz olimpijski
- Damian Janikowski – brązowy medalista olimpijski
● Prezentacja programu PZZ – "Zapasy sportem wszystkich dzieci"
● Gry i zabawy dla najmłodszych

ŻEGLARSTWO
• Punkt edukacyjno-informacyjny
• Zajęcia na wodzie – nauka żeglowania na łódkach klasy Optimist pod opieką instruktorów
• Prezentacja sprzętu żeglarskiego
• Turniej marynarski na brzegu, konkursy z nagrodami
• Warsztaty edukacji żeglarskiej na brzegu – zajęcia z animatorami
• Spotkanie z żeglarzami (zawodnikami Kadry Narodowej PZŻ)
• Symulator żeglarski Sailing Maker
• Aktywności żeglarskie w ramach programu Kinder + Sport
• Basen wraz ze zdalnie sterowanymi łódkami – mini-regaty

 

STREFY PKOl

STREFA IDEI OLIMPIJSKIEJ PKOl
● Krzyżówka olimpijska – poświęcona II Igrzyskom Europejskim Mińsk 2019
● Olimpijskie koło fortuny – 9 kategorii: symbole olimpijskie, maskotka olimpijska, olimpijczycy, igrzyska olimpijskie, Pierre de Coubertin, ciekawostki, fair play, Kinder+Sport Joy of Moving, niepodległa
● Wielkoformatowe gry edukacyjne "Olimpijska wieża" i "Olimpijskie cztery w rzędzie"
● Samodzielne stworzenie własnej torby lub worka z motywem kół olimpijskich
● Gry sprawnościowe oraz łamigłówki sportowe w ramach programu "Kinder+ Sport Joy of moving"

KLUB FAIR PLAY
● Tradycyjne zabawy i gry
● Malowanie twarzy
● Zabawy i gry z piłkami
● Służby mundurowe / pierwsza pomoc
● Trener Personalny
● Zabawy taneczne z dziećmi / Fitness
● Masaż
● Konkurs piłkarski – trener Antoni Piechniczek

 

STREFY SPECJALNE

WARSZTATY DLA DZIECI "Sportowi artyści"
• Malowanie glinianych form medali, symboli sportowych, tabliczek o tematyce sportowej
• Tworzenie wycinanek i witraży z papieru
• Lepienie z gliny obrazków o tematyce sportowej, szablony z piktogramami, sportowe wzory i kształty

OSiR ŻOLIBORZ

Skatepark (ul. Potocka 1), godz. 12:00–16:00
● Warsztaty jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach
- Nauka jazdy na rolkach dla początkujących
- Nauka jazdy na deskorolce dla początkujących
- Nauka jazdy na hulajnodze dla początkujących
- Pokazy profesjonalnej jazdy
- Doskonalenie umiejętności jazdy na rolkach, różne ćwiczenia
- Doskonalenie umiejętności jazdy na deskorolce, różne ćwiczenia
- Doskonalenie umiejętności jazdy na hulajnodze, różne ćwiczenia
- Konkursy i zabawy z nagrodami

Stanowisko OSiR Żoliborz (Kępa Potocka), godz. 12:00–18:30
● Aktywności sportowe przez cały czas trwania Pikniku (dla dzieci, dorosłych i seniorów)
- Rowerek stacjonarny
- Wiosła stacjonarne (ergometr)
- Ćwiczenia z użyciem różnych przyrządów
- Gra w bule
- Badminton
- Twister
- Ćwiczenia na materacu
- Rzutki, warcaby
- Elementy piłki nożnej (strzelanie do bramki)
- Tenis stołowy (opcjonalnie)
- Konkursy, gry i zabawy z wykorzystaniem drobnego sprzętu sportowego, m.in. przeciąganie liny, rzuty do celu, ćwiczenia z małą oponą itd.
- Rywalizacja sportowa rodzin
● Boks
- Treningi pokazowe
- Wspólne ćwiczenia z uczestnikami Pikniku
● Odnowa biologiczna
- Konsultacje dotyczące zabiegów relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych (konsultantami będą pracownicy odnowy biologicznej OSiR Żoliborz)
● Pokaz udzielania pierwszej pomocy
● Strefa relaksu
- Leżaki
- Kawa/herbata
- Kącik antystresowy – minuta uderzania w worek treningowy, piłeczki antystresowe
● Kącik zabaw dla dzieci
- Rekreacja dla najmłodszych
- Zabawki, klocki, książeczki, puzzle
- Malowanie buziek

UNICEF
● Ćwiczenia/rozgrzewka prowadzone przez Roberta Korzeniowskiego
● Konkurs/quiz: "Czym jest dla Ciebie pomaganie?"
● Hula hop + kubeczki z wodą – konkurs
● Zabawa kreatywna: "Pomoc ma moc/Tęcza pomocnej dłoni"

STREFA TOKIO 2020
• Pokazy kata (form) indywidualne i drużynowe
• Pokazy kumite (walki)
• Treningi dla chętnych
• Testy sprawnościowe sztuk walki
• Gry i zabawy na macie
• Treningi dla dzieci
• Treningi dla dzieci z rodzicami

STREFA MIŃSK 2019
• Zabawy sportowe (zabawy z liną, tor przeszkód, tunel animacyjny, zabawy z chustą, zagadki sowy mądrej głowy – quizy z nagrodami: do wygrania koszulka z oficjalnym logotypem Igrzysk)
• Trampolina
• Malowanie buziek z motywem Liska – oficjalnej maskotki Igrzysk Europejskich w Mińsku
• Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Liskiem

VISA
• Symulator wioseł i stanowiska oculus ze sportami olimpijskimi
• Zestaw do zdjęć i strefa dla dzieci z rysowankami + piłkarzyki
• Strefy otwarte: boisko do mini-siatkówki, badmintona i strefa piłki nożnej (bramka)
• Strefa wypoczynku  pufy i leżaki

BRIDGESTONE
• Strefa dla odwiedzających
- Dmuchane trampoliny
- Dmuchane zjeżdżalnie
• Spotkanie z Ambasadorem kampanii Bridgestone "PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko" – Maciejem Kotem

 

STREFY SPONSORSKIE

ORLEN
• Sportowe wyzwania:
- Bossaball – mega siatkówka na trampolinach
- Korfball – koszykówka inaczej
- Bamperball – piłka nożna, strzelanie do bramki w pompowanych kulach
- Mini golf – gra na małym polu
• Spotkania z Mistrzami Olimpijskimi oraz mistrzami świata, wspólna rozgrzewka i rywalizacja sportowa, zdjęcia i autografy:
- Anita Włodarczyk – Mistrzyni Olimpijska, 6-krotna rekordzistka świata w rzucie młotem
- Piotr Małachowski – Mistrz Olimpijski, trening z Mistrzem oraz nauka techniki rzutu dyskiem
- Agata Ozdoba-Błach – judoczka, drużynowa mistrzyni Europy (2016), indywidualna medalistka mistrzostw świata (2017) i Europy (2014), medalistka Letniej Uniwersjady (2011) i mistrzostw świata (2015) w turnieju drużynowym, wielokrotna mistrzyni Polski
- Martyna Dąbrowska – Mistrzyni Europy, wspólne ćwiczenia techniki biegu, biegaczka na 400 m
- Łukasz Krawczuk – Mistrz Europy, sprinter
- Ula Łoś – medalistka Pucharu Świata w kolarstwie torowym, nauka wykonywania rowerowej stójki
• Gry i zabawy:
- Przeciąganie liny między innymi z Piotrem Małachowskim
- Podbijanie piłeczki do ping ponga
- Podbijanie piłki do siatkówki
- Nietypowy sprint - bieg w worku, sprawdź się z Łukaszem Krawczukiem i Martyną Dąbrowską
- Skakanka oraz skakanie przez gumę
• Laser Run – widowiskowe połączenie biegania ze strzelaniem z pistoletu laserowego 
• Pokazy tancerek akrobatycznych i cheerleaderek, nauka podstawowych kroków
• Strefa kreatywna dla dzieci – Malowanie buziek dla dzieci, konkursy plastyczne
• Strefa chilloutowa (leżaki, pufy, parasole)
• Zdjęcie z Robertem Kubicą – możliwość wykonania zdjęcia z fotobudki na tle bolidu F1 z Robertem Kubicą

FUNDACJA LOTTO im. Haliny Konopackiej
• Ergometry wioślarskie
- Prowadzenie stoiska – Kajetan Broniewski, brązowy medalista olimpijski z Barcelony
- Otwarte wyścigi dla dzieci i dorosłych na dystansie 200 m
- Otwarte wyścigi dla kobiet i mężczyzn na dystansie 500 m
- Quizy związane ze startem polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich oraz działalnością PKOl i historią sportu
- Konkurencje "Zmierz się z mistrzem"
- Gadżety dla wszystkich uczestników
• Spotkanie z Bartkiem Marszałkiem
- Spotkanie z Bartkiem Marszałkiem – najwybitniejszym polskim kierowcą motorowodnym, startującym w wyścigach Formuły 1 H2O (odpowiednik wyścigów samochodowych Formuły 1)
- Prezentacja łodzi wyścigowej Formuły 1
- Możliwość pozyskania wiedzy na wszystkie tematy dot. wyścigów Formuły 1 i sprzętu do wyścigów motorowodnych
- Możliwość zdobycia autografu na zdjęciu Mistrza i wspólnego z nim selfie
• Strefa aktywności im. Haliny Konopackiej
- Rzuty oszczepem do celu – pokazy, nauka, konkursy z nagrodami – prowadzenie Barbara Madejczyk, 2-krotna olimpijka (Ateny, Pekin), wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski w rzucie oszczepem
- Rzuty dyskiem do celu – pokazy, nauka, konkursy z nagrodami – prowadzenie Rafał Kownatke, były reprezentant Polski na mistrzostwa Europy, 2-krotny halowy mistrz Polski w pchnięciu kulą
- "Uratuj polskie złoto” – tor z przeszkodami dla dzieci nawiązujący do historycznej ewakuacji złota w 1939 r.
- Strefa chillout (leżaki, parasole, pufy)
• Namiot Fundacji LOTTO, a w nim:
- Kolorowanki i zgadywanki dla dzieci
- Konkursy wiedzy o Halinie Konopackiej
- Plansza do robienia zdjęć selfie z "Haliną Konopacką"
• Namiot matki z dzieckiem
- Miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze możesz zaopiekować się swoim maluchem

4F
• Huśtawki
• Promocja elementów kolekcji na Mińsk
• Malowanie buziek
• Na czas – utrzymywanie równowagi na specjalnych przyrządach (z nagrodami)

LUX MED
• Strefa medyczna
- Pokazy pierwszej pomocy dla dzieci
- Pokazy prawidłowej higieny jamy ustnej dla dzieci
- Analiza składu ciała – możliwość sprawdzenia m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej
- Testy sprawności ruchowej (FMS)
• Strefa atrakcji
- Unihokej
- Zbijak
- Tor przeszkód
- Jenga XXL
- Rzuty do celu
- Wyścigi w workach
- Pokazy dużych baniek mydlanych
- Malowanie buziek
- Konkursy z nagrodami

LOT
• Strefa PLL LOT – chillout (namiot, ekomeble, leżaki, gry planszowe, strefa malucha)
• Strefa Balansowa (slack line, rollerbone)
• Strefa Karate (mini-trening karate dla dzieci, pokazy rozbijania pustaków technikami karate)
• Strefa gier i zabaw (zabawy sportowe dla dzieci, animacje ruchowe dla dzieci)
• Strefa degustacyjna (serwowanie degustacyjnych porcji lodów tajskich dla gości strefy PLL LOT

-----------------------------

SCENA 21. PIKNIKU OLIMPIJSKIEGO

11:00-11:30 Koncert – Muzykajaka
11:35-11:45 Henryk Urbaś – ogłoszenia piknikowe, zaproszenie na otwarcie
12:00-12:45 Otwarcie imprezy powitanie ognia olimpijskiego z Mińska
12:45-12:55 Henryk Urbaś – prezentacja najciekawszych punktów programu imprezy
13:00-13:30 Olimpiada w Jarzynowie cz. 1
14:00-14:30 Pokazy i prezentacja szermierki
14:45-15:00 Henryk Urbaś – prezentacja najciekawszych punktów programu imprezy
15:00-15:30 Wręczenie nagród Rugby TAG
15:30-16:00 Olimpiada w Jarzynowie cz. 2
16:30-17:00 Wręczenie nagród w konkursie "Krzyżówka Piknikowa"
17:00-17:30 Olimpiada w Jarzynowie cz. 3
17:30-18:30 Zumbodrom 2019

 

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij