Lozanna 2020

 

BIATHLON BIATHLON (Les Tuffes Nordic Centre)

01.11. 10:30 - bieg indywidualny kobiet (finał)
01.11. 12:30 - bieg indywidualny mężczyzn (finał)
01.12. 10:30 - sztafeta mieszana pojedyncza (finał)
01.14. 10:30 - sprint kobiet (finał)
01.14. 13:30 - sprint mężczyzn (finał)
01.15. 10:30 - sztafeta mieszana (finał)
BOBSLEJE BOBSLEJE (St. Moritz Olympia Bob Run)

01.19. 12:00 - monobob dziewcząt (finał)
01.20. 12:00 - monobob chłopców (finał)
BIEGI NARCIARSKIE BIEGI NARCIARSKIE (Valee De Joux)

01.18. 11:00 - biegi narciarskie - cross dziewcząt (elimincje, finały)
01.18. 11:00 - biegi narciarskie - cross chłopców (elimincje, finały)
01.19. 12:00 - biegi narciarskie - sprint chłopców (elimincje, finały)
01.19. 12:00 - biegi narciarskie - sprint chłopców (elimincje, finały)
01.20. 11:00 - biegi narciarskie - bieg indywidualny dziewcząt (finał)
01.20. 13:00 - biegi narciarskie - bieg indywidualny chłopców (finał)
01.22. 10:00 - biegi/skoki/kombinacja - drużyny mieszane, skoki HS 100)
01.22. 13:30 - biegi/skoki/kombinacja - drużyny mieszane, bieg 3x3 km (finał)
CURLING

CURLING (Champery Curling Arena)

01.10.
10:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.10. 14:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.10. 18:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.11. 10:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.11. 14:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.11. 18:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.12. 10:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.12. 14:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.12. 18:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.13. 10:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.13. 14:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.13. 18:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.14. 10:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.14. 14:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.14. 18:00 - drużyny mieszane (eliminacje)
01.15. 10:00 - drużyny mieszane (ćwierćfinały)
01.15. 14:00 - drużyny mieszane (półfinały)
01.16. 14:00 - drużyny mieszane (finały)
01.18. 10:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.18. 14:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.18. 18:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.19. 10:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.19. 14:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.19. 18:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.20. 10:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.20. 14:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.20. 18:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.21. 10:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.21. 13:30 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.21. 18:00 - pary mieszane (faza pucharowa)
01.22. 09:30 - pary mieszane (półfinały)
01.22. 13:30 - pary mieszane (finały)

HOKEJ NA LODZIE
HOKEJ NA LODZIE (Lausanne Vaudoise Arena)


01.10. 16:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (1. runda)
01.10. 19:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (1. runda)
01.11. 09:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (2. runda)
01.11. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (2. runda)
01.11. 16:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (3. runda)
01.11. 19:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (3. runda)
01.12. 09:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (4. runda)
01.12. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (4. runda)
01.12. 16:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (5. runda)
01.12. 19:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (5. runda)
01.13. 09:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (6. runda)
01.13. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (6. runda)
01.13. 16:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (7. runda)
01.13. 19:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (7. runda)
01.14. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (półfinał)
01.14. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (półfinał)
01.14. 13:30 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (półfinał)
01.14. 13:30 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (półfinał)
01.15. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (o 3. miejsce)
01.15. 12:00 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (o 3. miejsce)
01.15. 13:30 - hokej na lodzie 3x3, turniej chłopców (finał)
01.15. 13:30 - hokej na lodzie 3x3, turniej dziewcząt (finał)

KOMBINACJA NORWESKA KOMBINACJA NORWESKA (Les Tuffes Nordic Centre)

01.18.
11:30 - chłopcy (finał)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE


ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE (St. Moritz Oval)


01.12. 11:00 - 500 m dziewcząt (finał)
01.12. 11:00 - 500 m chłopców (finał)
01.13. 11:00 - 1500 m dziewcząt (finał)
01.13. 11:00 - 1500 m chłopców (finał)
01.15. 11:00 - sprint drużyny mieszane (finał)
01.16. 11:00 - start masowy dziewcząt (finał)
01.16. 11:00 - start masowy chłopców (finał)

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE NARCIARSTWO ALPEJSKIE (Les Diableretes Alpine Centre)

01.10. 10:15 - supergigant dziewcząt (finał)
01.10. 13:30 - supergigant chłopców (finał)
01.11. 10:30 - superkombinacja dziewcząt (finał)
01.11. 12:30 - superkombinacja chłopców (finał)
01.12. 10:00 - gigant dziewcząt (1. przejazd)
01.12. 12:45 - gigant dziewcząt (finał)
01.13. 10:00 - gigant chłopców (1. przejazd)
01.13. 12:45 - gigant chłopców (finał)
01.14. 09:30 - slalom dziewcząt (1. przejazd)
01.14. 11:00 - slalom dziewcząt (finał)
01.14. 13:45 - slalom chłopców (1. przejazd)
01.14. 15:00 - slalom chłopców (finał)
01.15. 11:00 - slalolm równoległy drużyn mieszanych (finał)
SANECZKARSTWO
SANECZKARSTWO (St. Moritz Olympia Bob Run)


01.17. 08:30 - jedynki kobiet (finał)
01.17. 11:00 - dwójki mężczyzn (finał)
01.18. 08:30 - jedynki męczyzn (finał)
01.18. 11:00 - dwójki kobiet (finał)
01.20. 08:30 - sztafeta mieszana (finał)
SHORT TRACK SHORT TRACK (Lausanne Skating Arena)

01.18. 11:00 - 1000 m chłopców (eliminacje, finały)
01.18. 11:00 - 1000 m dziewcząt (eliminacje, finały)
01.20. 13:00 - 500 m chłopcow (eliminacje, finały)
01.20. 13:00 - 500 m dziewcząt (eliminacje, finały)
01.22. 10:00 - sztafety mieszane (eliminacje, finały)
SKELETON SKELETON (St. Moritz Olympia Bob Run)

01.19. 14:00 - skeleton dziewcząt (finał)
SKOKI NARCIARSKIE SKOKI NARCIARSKIE (Les Tuffes Nordic Centre)

01.19. 10:30 - dziewczęta (finał)
01.19. 14:00 - chłopcy (finał)
01.20. 10:30 - skoki narciarskie/kombinacja norweska, sztafeta mieszana (finał)

Sponsor Strategiczny

Sponsor Generalny

Sponsor Kolekcji
Olimpijskiej

Główny Partner Medyczny

Partner Młodzieżowej
Reprezentacji

Oficjalny przewoźnik

Partnerzy PKOl


Partnerzy Medialni PKOl

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij